10 кращих медичного страхування питання і відповіді

У вас є питання про медичне страхування? Ось топ-10 медичного страхування Питання та відповіді:

1. Які плани медичного страхування існують?

Існують два основних типи планів медичного страхування – відшкодування плани і керованих планів охорони здоров’я. Відшкодування планує дозволити вам вибрати свій власний лікар, а керованих планів охорони здоров’я – ОПЗ, ОПП, а POS-терміналів – призначити вам мережу лікарів і лікарень. Керовані плани охорони здоров’я є менш гнучкими, але набагато дешевше, ніж плани відшкодування.

2. що ОПЗ?

З ОПЗ, ви платите щомісячну премію, для якої ви призначені мережа лікарів, фахівців і лікарень, які надають вашої медичної допомоги. Лікуючого лікаря курирує вашу турботу і ви можете бачити тільки лікарі у вашій мережі. Приписи можуть повністю покриті або частково покриті і зазвичай вимагають доплати у розмірі $ 5 до $ 10. Це найдешевший вид медичного страхування.

3. що таке РРО?

РРО схожий на ОПЗ, але це дозволить вам відвідати немережевих лікарі без направлення від вашого лікуючого лікаря. Можливо, вам доведеться платити за немережевих плату лікарям, а потім отримати часткову компенсацію від постачальника ПФО. Доплати, як правило, $ 5 до $ 10, і цей план коштує трохи більше, ніж ОПЗ.

4. що таке POS?

План POS являє собою поєднання ОПЗ і план POS. Ви вибираєте лікуючого лікаря протягом вашої мережі, але ви також можете побачити лікарів за межами мережі. Якщо ваш лікар первинної допомоги відсилає до лікаря за межами вашої POS постачальник піднімає витрати. Це найбільш гнучкий і самий дорогий з трьох керованих планів охорони здоров’я.

5. Що таке франшиза?

Франшиза суму ви платите в бік позов страхова компанія платить.

6. Що співстрахування?

Співстрахування це відсоток ваші медичні витрати вам доведеться платити після оплати Вашої франшизи.

7. Що таке співфінансування?

Доплати сума, яку ви повинні заплатити, коли ви відвідуєте лікаря.

8. Як вибрати план медичного страхування?

В ідеалі, ви хочете, щоб вибрати план, який дасть вам найбільшу кількість переваг за найменшу кількість грошей. Якщо ви хочете продовжувати бачити поточну лікарем, з’ясувати, що плани, які він або вона пов’язана. І якщо у Вас є особливі медичні потреби, переконайтеся, що ви вибираєте план передбачатиме ці потреби.

Інші речі, які слід враховувати при виборі плану медичного страхування є:

* Які доплати, франшизи, і coinsurances?
* Лі в плані покриття вже існуючих умов?
* Що таке період очікування для раніше існували умов?
* Чи буде страхова компанія дати мені гарне обслуговування?

9. Де я можу отримати дешеве страхування здоров’я?

Страхові внески істотно варіюватися від однієї компанії до іншої, так що ви хочете, щоб отримати цитати з декількох компаній, щоб отримати кращу ціну.

Найшвидший спосіб отримати цитати з різних компаній, це піти в страховій порівняння сайті. Як тільки там ви будете заповнити невелику анкету, то отримаєте ваші котирування. Кращі сайти порівняння мати справу тільки з найвищим рейтингом страхових компаній, щоб ви знали ви будете отримувати поважної компанії. Вони також мають страховий експерт за викликом, щоб відповісти на ваші запитання. (Див. посилання нижче).

10. Як я знаю, я отримую надійну компанію медичного страхування?

Один з кращих місць, щоб перевірити страхової компанії відділу Вашої держави страхування сайту. Ви також можете відвідати JD Power & сайті молодшого (jdpower.com), щоб отримати споживчі рейтинги страхових компаній і AM Краще автора (ambest.com), щоб отримати фінансові рейтинги.