10 кращих авто страхування розвінчали міфи-

Будь-яка держава має потребу у страхуванні відповідальності.
БРЕХНЯ. У той час як більшість держав вимагають страхування відповідальності, в деяких штатах цього не роблять. Незважаючи Чи держава вимагає відповідальності чи ні, це ніколи не є хорошою ідеєю, щоб їздити без покриття відповідальності. Якщо ви потрапили в аварію, були знайдені на вині і не мав ніякого покриття відповідальності-це може бути пред’явлений позов за всі збитки.

9. Стандартне покриття зіткненні захищає мене від пошкоджень, викликаних бурями, град, тварин нещасних випадків та крадіжок.
БРЕХНЯ. У той час як зіткнення і страхування відповідальності за пошкодження, викликані ваш автомобіль зіткнення з іншим транспортним засобом або об’єктом, ви повинні мати всеосяжний охоплення, якщо ви хочете бути покриті для бурі, граду, крадіжки або нещасні випадки з тваринами. Багато водіїв помилково вважають, наприклад, що, якщо вони збила оленя, що це буде підпадати під їх зіткнення охоплення. Це не відповідає дійсності.

8. Мій новий автомобіль покритий під моєю страховий поліс автоматично.
Помилкові і істинні. У той час як більшість страхових компаній автоматично покриття нового автомобіля, це покриття є тимчасовим і це ваша відповідальність, щоб розповісти їм про новий транспортному засобі в проміжок часу, зазначений у договорі.

7. Якби мій друг потрапляє в аварію в моїй машині їх страхування буде платити за мої збитки.
БРЕХНЯ. Тому що це ваш автомобіль-вона повинна бути покрита вашої страховки. Хоча страхування іншого водія може бути використана для оплати надлишкового ушкодження, він як і раніше в першу чергу звернути на вашій страховки. Крім того, навіть якщо ви були не, де недалеко від місця аварії, ваша страхова оцінка не можуть бути порушені.

6. Водії червоних автомобілів платять більше за автострахування
БРЕХНЯ. Це загальне переконання, що ставки страхування автомобіля залежать від кольору автомобіля. Насправді, колір автомобіля не впливає на надбавки взагалі. Деякі фактори, які впливають на вашу премію є марку і модель автомобіля, його функції безпеки, де він припаркував найчастіше, а в якому місті ви живете

5. Без вини означає, що моя страхова премія не будуть змінені, навіть якщо я в аварію, що це моя вина.
БРЕХНЯ. Без вини страхування означає, що ваша страхова компанія буде платити за збиток незалежно від того, хто винен в аварії. Це не означає, що ваш страховий рахунок, чи не будуть порушені, або що ваші премії не підуть вгору.

4. Чоловіки до 25 років платять найвищі страхові тарифи.
БРЕХНЯ. У той час як молоді люди до 25 років платять вищі страхові тарифи, ніж жінок-водіїв-вони все ще не найвищі платоспроможних клієнтів за віковими групами. Підлітки і літні люди зазвичай платять найвищі показники у зв’язку з тим, що вони беруть участь у події частіше, ніж інші вікові групи.

3. Якщо я хочу перейти страхові компанії, я повинен просто дозволити моїм поточним закінченні політики.
БРЕХНЯ. Здавання поточний проміжок політика може негативно відбитися на свій кредитний рахунок. Якщо ви хочете перемкнутися страхових компаній ви повинні офіційно повідомити Вашу страхову компанію, що ви відкидаєте вашу політику і платити комісійні або премії, які вони вимагають.

2. Моє особисте страхування також буде охоплювати моєму бізнесі використання мого автомобіля.
БРЕХНЯ. Якщо, навіть час від часу, ви використовуєте ваше авто в комерційних цілях, то вам потрібно продовжити ваше особисте страхування автомобілів, щоб покрити ваші бізнес-використання, а також.

1. Мій рахунок кредиту не впливає на мою страхового тарифу
БРЕХНЯ. Ваша кредитна оцінка інформації дійсно грає невелику роль у визначенні ваших ставок. Страхові компанії, як правило, винагородити драйверів з більш низькими ставками, якщо у них є хороший кредитний рейтинг. Коли ви ходите по магазинах для страхування автомобілів, компанії можуть перевірити свій кредитний рахунок. Типу запит, зроблений, що називається “м’якої запит» і не надавало негативного впливу на кредитний рейтинг. Запити від кредитних компаній, банків та інших кредиторів вважаються “жорсткі запити” і може негативно позначитися на вашій кредитній бала.

Для отримання додаткової інформації про авто http://www.AutoInsuranceQuotes.com Відвідати страхування