10 корисних порад для отримання відповідної політики Автострахування

Будь-який бізнес використовує транспортні засоби для перевезення особового складу, а також товарів. Якщо транспортний засіб використовується для ділових цілей, то особисте страхування автомобіля не покриє транспортного засобу або людей в ньому, вам потрібно комерційне страхування авто.

Будь-який транспортний засіб, великий чи маленький належить бізнес і управляється роботодавця або працівників потребує комерційних авто страхування.

Комерційне страхування авто охоплює автомобіля і захищає бізнесу. Одна політика можна придбати, щоб охопити всі транспортні засоби, що використовуються в бізнесі. І будь-якої страхової компанії або агента буде вивчати ваші конкретні потреби та індивідуальні політики для вас.

1. При купівлі комерційної Автострахування дослідження політики і переконатися, що він включає в себе: матеріальний збиток, тілесні ушкодження, незастрахованих мотоциклісти або автомобілісти, які можуть взяти участь в аварії, медичне страхування, зіткнення, вантаж, і багато іншого. Повинен бути всеосяжним.

2. Запитайте про межах, які охоплюються комерційну політику страхування автомобілів. У загальній комерційної політики Автострахування встановило ліміти, які охоплюють матеріальний збиток, тілесні ушкодження, незастрахованих автомобілістів, медичні, зіткнення, вантажів і так далі. Страхування відповідальності буде показано тільки судом штрафи і витрати на адвоката іншим доведеться нести Ви. Якщо ви виберете для парасольки політики то він буде покривати витрати, як тільки ваш комерційний страховий ліміт транспортних засобів буде досягнута. Вона охоплює високого ризику.

3. Обери покриття така, що вона охоплює всі ваші конкретні потреби. Вивчити ваші потреби ретельно і запитайте для комерційних авто страховий поліс, який піклується про ваших конкретних потреб.

4. Спробуйте зменшити страхові внески, гарантуючи, що всі, хто використовує автомобілі мають судимості водіння. Слідуйте правилам технічного обслуговування автотранспортних засобів і забезпечити, щоб всі співробітники і ви берете оборонні курси водіння. Інтернет є багато статей і порад про те, як знизити страхові внески. Слідуйте правилам, і ви отримаєте максимальну вигоду.

5. Дізнайтеся, чи має страхова компанія пропонує знижки, якщо політика придбані в Інтернеті або, якщо ви платите премію в повному обсязі один раз на рік. Є багато схем, які можуть допомогти вам заощадити гроші.

6. Знайте, що ваші права. Дізнайтеся про пункти, як Зменшення значення компенсації.

7. Перевірте наявність прихованих витрат в політиці, як додаткові збори. Запитайте щирий, які витрати і дізнатися в Інтернеті, що подібна політика буде коштувати вам. Дуже часто політики придбані в Інтернеті вартістю за вирахуванням як компанія скорочує канцелярські витрати і різні накладні витрати.

8. Перевірте політик для декількох знижка авто, кілька знижки лінії, безаварійної знижки, і протиугінні знижки. Якщо ви дізнаєтеся, як читати між рядків або піти озброєний знаннями про комерційну Автострахування ви будете пожинати багато переваг.

9. Отримувати котирування так і електронних. Запитайте страхової компанії, який охопив Вашого здоров’я і вдома вони пропонують комерційні Автострахування. Багато компаній пропонують кращі тарифи для клієнтів, які купують кілька політик від них.

10. Запитайте свого податкового консультанта будь то комерційні витрати на страхування авто мають право на знижки як ділові витрати.

World Wide Web має кілька каталогів для комерційних авто страхування, де покупці можуть отримати кілька цитат від провідних страхових компаній.