10 ключових порад, щоб заощадити на страхування житла

Недавнє зростання премій страхування житла вказують ще раз важливість магазинах навколо для кращої пропозиції. Деякі частини цього підвищення цін у зв’язку з величезною кількістю людей, які в останні роки переїхав у великих будинках або поліпшили свої існуючі будинки. За наявності більше (і більш цінний) власності, щоб забезпечити загальне, а потім вище домовласник політики премії результат.

Додатковим фактором є збільшення інтенсивності стихійних лих з початку 1990-х років. З тих пір страховики виплатили понад 100 мільярдів доларів до катастрофи втрати, пов’язані, яка виробляє в середньому близько $ 700 млн на місяць. На додаток до відомих урагани й землетруси Нортрідж Каліфорнії, багато сотень дрібніших пожеж сталося – таких як шторми, пожежі, лавини, повені – і в кожному регіоні країни знаходиться в небезпеці для якоїсь мільярд доларів катастрофи.

Різке збільшення витрат на будівництво також впливає страхових внесків. У зв’язку з цим збільшується, середнього домовласника, ймовірно, не достатньо проведення страхування майна, щоб покрити витрати на заміну свого будинку в разі катастрофічного збитку.

Десять порад
1. Зробіть свою домашню роботу – знову ж, нічого “само собою зрозуміло” більше, тому не забудьте зробити ваші дослідження, перш ніж купувати політику. Страхування втрати вашого будинку історії вступлять у гру відразу ж, так тісно Аналіз структури забезпечити, щоб всі ремонти були виконані правильно. Ключ і А-ПЛЮС баз даних, документів страховики претензій історії обидві властивості і домовласників.

2. Підніміть ваші франшизи – інший спосіб дивитися на це, що ви зниженню впливу страховика, взявши на себе більше відповідальності самостійно. Підвищення франшизи на вашому домашньому страхування потенційно можуть призвести до економії від 15 до 25 і більше відсотків.

3. Оновлення вашого будинку – Якщо ви модернізувати ваш опалення, електричних та сантехнічних систем, ви зменшите майбутніх ризиків пошкодження вогнем і водою. Коли ви робите ці оновлення, вести повний облік і поділитися ними з будь-яким потенційним страховикам.

4. Захист інвестицій – на додаток до інших поновлення, ви повинні зробити свій будинок, як стійкість до бурям і інші регіональні стихійні лиха, як це можливо. Ви зможете заощадити на премії, якщо ви ремонт / зміцнити вашу дах, додати буря віконниці або іншим чином модифікувати ваш будинок з новою матеріалів, щоб зробити його більш стійким до стихійних лих.

5. Прослідкуйте порадою страхової компанії – в наведених вище прикладах, де ви робите, пов’язаних з будівництвом модернізацію, різні страхові компанії мають різні рекомендації. Якщо ви будете слідувати принципам, встановленим страховиком, ви побачите більше зниження вашої премії.

6. Поліпшення безпеки – Premium знижки 5 і більше відсотків звичайно надаються після установки детекторів диму, засув замку та вікна / двері тривог. Страховики скаже вам точно, що вони очікують у цьому відділі, щоб отримати максимальну премію заощаджень.

7. Перейти високотехнологічні – Деякі компанії буде знижка ваша премія на цілих 15 або 20 відсотків після установки впроваджений спринклерної системи або складного пожежна та охоронна сигналізація, яка автоматично контакти в поліції, пожежних або інших надзвичайних обслуговування. Це дорогі системи і не всі з них допоможе вам бажаного знижкою. Ще раз, з’ясувати, що саме те, що ваш страховик радить, що вартість системи і скільки ваші заощадження Преміум може бути, перш ніж рухатися вперед з установкою.

8. Отримати всі ваші страхові поліси від однієї компанії – Всі компанії, знизить ваші премії, від 5 до 15 відсотків або більше, якщо ви купуєте кілька політик.

9. Тримайте ваш кредитний рейтинг здоровим – Страхові компанії використовують кредитні основі скорингу для визначення покриття сум і премій за політику домовласника. Навіть якщо ваш кредит не досконалі, що ви хочете бути в курсі, не даючи йому йти нижче. Сплачуйте рахунки у встановлені час і робити все, що ви можете зробити, щоб продовжувати вдосконалювати свій кредитний рахунок (і в результаті “Страхова оцінка”).

10. Перевірте і перевірте регулярно – раз на півроку або рік у кращому випадку, вам потрібно переглянути всі ваші політики (будинки, здоров’я, життя, авто і т.д.). Ваша ситуація змінюється, сума, яку необхідно застрахувати збільшується з віком і процвітати, а ставки і політику вашого страховика (страховиків), можливо, також зміниться. У регулярний огляд страхового поліса, і не поспішати через нього або Ви можете ігнорувати спосіб заощадити гроші. У сьогоднішній економіці, ніхто не може дозволити собі зробити це більше!