10 головних питань, які ви повинні запитати, коли ви купуєте медичну страховку

Якщо ви роздумуєте про запит цитата медичного страхування конкретні деталі плану є критичними і є ряд питань, які ви повинні запитати. Просто дивлячись на премія, яку вас просять заплатити не досить, і ви повинні дивитися на різні речі, включаючи будь-які обмеження, обмеження на лікування, де можна шукати, виключення, додаткові збори і платіжних вимог і кілька інших речей.

Ось кілька дуже важливих речей, які ви завжди повинні розглянути, коли ви купуєте план медичного страхування:

1. Які витрати за свій рахунок і франшиз мені потрібно буде платити? Премії є лише відправною точкою і майже всі плани зажадають від вас, щоб покрити ваші рахунки до певної суми до вашого страхового ногами дюйма Після того, Ви, як правило, також повинні внести свій внесок у вартість кожного окремого рахунку.

2. Чи медичний огляд і медичний огляд підпадають під планом? Вивчіть план, щоб дізнатися, чи є план охоплює вас для рутинних іспити здоров’я, включаючи такі речі, як мамографію, обстеження молочних залоз і мазок Папаніколау для жінок.

3. Як фахівець процедури з догляду та напрямки розглядаються? Розібратися в процедурах, ви повинні слідувати, якщо вам потрібно направлення на спеціалізоване лікування і чи дійсно існують спеціальні правила для задоволення вартість спеціального лікування догляду.

4. Що покриття надається для екстреної допомоги та лікування в лікарні? {Уважно подивіться, чи буде вам потрібна попередня згода на термінове лікування або в лікарні. Це може здатися божевільним, але деякі плани не дозволять вам звернутися за невідкладною допомогою без попереднього схвалення призначеного лікарем.

5. Є прикриттям, що відпускаються за рецептом ліки? Багато планів обмежить препарати, які можуть бути приписані часто про те, що перераховані непатентованих ліків, а не фірмових препаратів повинні бути прописані. Ви також повинні дуже уважно дивитися на те, що частка будь-яку ціну вам доведеться зустрітися на ліки.

6. Є прикриття для стоматологічних та офтальмологічних медичної допомоги, що надається? Багато планів не покривають бачення та стоматологічної допомоги взагалі, хоча певний межа лікування, щоб просто стандартні щорічні стоматологічні огляди і очей.

7. Є психіатрії, психотерапії та інших психіатричної допомоги прикриттям? Не всі плани страхування буде забезпечити прикриття для психічного здоров’я і коли кришка має потрібно дуже уважно стежити за ступенем покриття пропонуються.

8. Є лікарні, будинки престарілих та догляд на дому охоплені? Це дуже важливо дивитися на ступінь, в якій кришка призначена для допомоги в лікарні, у будинку престарілих або вдома і чи дійсно існує обмеження на будь-якому покритті.

9. Фізична терапія та реабілітація на обкладинці, перерахованих? Нещасного випадку або хвороби часто призводить до необхідності фізичної терапії або реабілітації і тому важливо вивчити, якою мірою таке лікування покрита.

10. Є альтернативної терапії охоплені? Як все більше число з нас звертаються до альтернативні методи лікування, такі як використання акупунктури або цілісного лікування, ви повинні перевірити, чи є вони охоплені, якщо це те, що ви хочете використовувати.

Премія, яку ви платите за свій план медичного страхування, звичайно, дуже важливо, але ви повинні мати на увазі, що це всього лише одна невелика частина загального пакету, який ви купуєте.