10 автострахування міфів ви повинні знати про

Правда про оман багатьох автовласників, вважаючи, що охоплення страхової премії для свого нового автомобіля покрита, і, можливо, істина якраз може змусити вас змінити курс.
(1) “без вини страхування означає, це не моя вина?” Це означає, що ваша страхова компанія платить за свої збитки, незалежно від того, хто винен. Ні вони не роблять!

(2) «Чи може колір мого автомобіля впливає на моє страховий тариф?” Ні!
Що впливає на ставку рік вашого автомобіля, марка, модель, тип кузова, об’єм двигуна, кредитної історії і водіння запису.

(3) “Якби я позичити мою машину одного і, що ваш друг в результаті нещасного випадку, його або її страхова компанія буде платити за збиток … не так?” Неправильно!

Ваш автомобіль ваша відповідальність! І що ви думаєте, навіть якщо ви не були присутні на момент аварії, ви все одно отримаєте відмітку про реєстрацію вашої страховки, і ваша страхова премія може піти вгору.

(4) “Чи є мій страховий тариф встановлюється урядом?” Ні!
Уряд не має нічого спільного з вашої страховий тариф автомобіля. Де ви живете, ваш рахунок кредиту, сімейний стан і запису водіння є те, що насправді впливає на вашу премію.

(5) “Я нещодавно заплатив свій страхової премії. Мій новий автомобіль, який я тільки що купив покрита?”

Не обов’язково. Більшість політики вимагають, щоб автомобіль страхувальника повідомити страхову компанію або агента протягом певної кількості днів, якщо, звичайно, покриття бажано для знову купується.

(6) “Це факт, що чоловічий водій у віці до 25 платити більше за автострахування?” Так! Чоловічий водій молодше 25 років потенційно можуть платити більше за страхування автомобіля, ніж жінок-водіїв. Тим не менш, з усіх напрямків, підлітки і дорослі люди платять більше за авто страхування, багато в чому тому, що ці вікові групи, як правило, беруть участь у більш автомобільних аварій.

(7) “Чи може мій рахунок кредиту мають жодного впливу на мою страховий тариф?” Ваша кредитна оцінка дійсно має значення! Багато страхових компаній прийняти ваш рахунок кредиту до уваги при прийнятті рішення, щоб збільшити або продовжити ваше авто страхування.

(8) “Навіть без повного охоплення, я до сих пір покриті за крадіжку, урагани і град та оленів нещасних випадків?” Багато водіїв вважають, що якщо вони тільки придбати страховку, яка покриває ДТП за участю об’єктів, то вони також будуть покриті за інциденти, які пов’язані з вандалізмом, град, тварин аварій і пожеж. Це просто не відповідає дійсності. Вам потрібно придбати як зіткнення і всеосяжний охоплення, щоб повністю захистити ваш автомобіль від усіх цих ситуаціях.

(9) “Чи може моя особиста Автострахування охоплювати як мої особисті і ділові використання моїй машині?”

Якщо ви час від часу використовувати особистий автомобіль для ділових цілей, таких як транспортування клієнтами, виїжджаючи на наради або перетяжка торгівельне обладнання, то ви, швидше за все, необхідність продовження вашого особистого страхування автомобіля, щоб покрити ваші бізнес-використання, а також. Крім того, якщо ваші співробітники використовують свої машини під час роботи для вас, ви хочете, щоб також отримати окрему які не належать автомобіль страхового поліса.

(10) “Я ніколи не мала і не були залучені в автомобільну аварію, чи потрібно мені автомобільного страхування?” Так!

Деякі водії пощастило ніколи не були або бути залученим в аварію. Однак, якщо випадково ви потрапили в аварію, ваш ризик втратити все відмінний. Страхування автомобіля є кращим захистом ви можете мати у разі автомобільної аварії. Крім того, це юридичне питання – ви зобов’язані, згідно з законом, мати деякі базові форми авто страхування, і не в змозі зробити так щастить деякі досить суворі покарання.