їзди по снігу і льоду

З деяких частинах світу страждають від сильного снігопаду в останні місяці, водії повинні бути інформовані про додаткових заходів обережності вони повинні прийняти, коли на дорогах в цих умовах. Якщо температура опускається нижче нуля вона може перетворитися водою дорожнього покриття в лід, що робить небезпечним умовам водіння. Сильний снігопад може також блокувати дороги або викликати проблеми, коли сніг починає танути, залишаючи надлишок води стоячи. Якщо вам потрібно їздити в цих умовах ви повинні знати, що гальмівний шлях близько десяти разів довше, при русі по снігу і льоду в порівнянні з нормальними умовами. Переконайтеся, що ви тримаєте дистанцію від транспортних засобів на дорозі перед вами і їздити на більш низькій швидкості, щоб зберегти більше контролю. Якщо ви можете їздити з постійною швидкістю, що це допоможе поліпшити стійкість автомобіля. Прискорення і уповільнення на обледенілій і засніженій дорозі більше зрадницьких в цих умовах.

Якщо Вам потрібно під’їхати пагорба на вашому шляху, то це хороша ідея, щоб вибрати правильну передачу до вашого сходження. Це означає, що вам не доведеться міняти на більш низьку передачу, коли ви вже на пагорбі, що може призвести до втрати деяких управління. Якщо вам потрібно спуститися вниз пагорба рекомендується використовувати третю або четверту передачу, так як вона допомагає запобігти заносу на зледенілих дорогах. При зупинці важливо пригальмувати ніжно, як раптове гальмування може привести до занесення. Якщо ви знайдете автомобіль йде в занос при застосуванні гальм, потім відпустіть їх і де-зчеплення автомобіля. Коли автомобіль виходить із замету і випрямляється знову ви можете повторно натиснути на гальма. Якщо ваш автомобіль автоматично, то це хороша ідея, щоб вибрати режим приводу 2, коли в засніженій або зледенілій умовах. Режим серійної зйомки 2 обмежує число перемикань передач, яка зроблена і значить, вам не потрібно покладатися на гальмах, як багато. Деякі автоматичні машини можуть навіть запропонувати зимовий режим, який призначений, щоб зробити водіння в цих умовах безпечніше. Зимові режими зазвичай не використовувати першу передачу, щоб уникнути ризику пробуксовки коліс.

Для тих, які їздять в ізольованих районах, ви можете виявити, що вам потрібно ланцюгами особливо якщо дороги не були очищені і зціпив. Ланцюги гарні для підвищення стійкості при русі по снігу, але вони повинні бути видалені, коли перед початком руху на дорогах з твердим покриттям, які не покриті снігом. Чи варто купувати ланцюгів від фахівця, який може показати вам правильний шлях, щоб відповідати їх і видалити їх легко. Якщо ви турбуєтеся про ваших шин ви можете змінити їх у спеціальний сорт озимої які мають високий вміст кремнію, який запобігає шину від затвердіння при низьких температурах і, таким чином даючи краще зчеплення з поверхнею. У цих умовах тип аварій може статися так, перш ніж піти на дорогах ви можете звернутися до свого постачальника автострахування, щоб забезпечити ваш рівень покриття є адекватною. Однак, якщо ви будете слідувати порадам вище, ви повинні бути в змозі знизити ймовірність бути в аварії і керувати безпечно подорожувати на засніжених і зледенілих доріг.