їдять свій шлях у великий проблемою

Зростання цін і розширення талії. Говорячи про вартість страхування вашого здоров’я цих двох визначень, здається, зливаються в одну велику проблему. І коли ви отримуєте ще один супер-розміру їжі або дешеві швидкі закуски, ви знаєте, ви будете платити набагато більше в довгостроковій перспективі, і ці долари вже цокає на страхові тарифи. Тобто, в результаті чого ваші особисті проблеми зі здоров’ям за кадром, звичайно. При ожирінні стає дуже серйозною проблемою для національної індустрії охорони здоров’я, ви повинні розуміти, що це ваш гаманець, який стане набагато тонше, а не вашої талії.

Фунти та долари

Вартість страхування вашого здоров’я була на різке зростання протягом останніх років купе. Багато схильні називати таку тенденцію з тим, що всі послуги дорожчають, особливо в інших областях страхування, і це призводить до ланцюгової реакції. Але справа в тому, що люди почали ходити в кабінет лікаря частіше, ніж у минулому. Невже це всього лише психологічна потреба проконсультуватися з лікарем або є щось серйозне відбувається з нацією? На жаль, останній, здається, правильну відповідь. І причина такої проблеми проста: ожиріння. Це може бути простим збігом, але витрати на страхування почали збільшуватися в значній мірі в той же час як все більше американців стають надмірною вагою і ожирінням. Сьогодні, близько 60% громадян США претендувати на ожиріння або надмірну вагу, і діти не є винятком. Там немає необхідності нагадувати вам той факт, що ожиріння призводить до різних захворювань серця, діабет, інсульт і навіть деяких видів раку. І вам не потрібно бути вченим або фінансового аналітика розуміти зв’язок між витрати на страхування і ожиріння з цієї точки зору. Короткий факт: тільки в 2000 році втрати американської економіки, викликаних ожирінням були оцінені на суму $ 117 000 000 000 доларів США.

ожиріння та страхування

Звичайно, страхові компанії розуміють, що ожиріння є не зовсім вигідно. У випадку якщо ви людині з надмірною вагою намагаються знайти хорошу медичну страховку, є досить висока ймовірність того, що більшість компаній будуть навіть відмовитися Вашу заявку через численні супутніх факторів ризику для здоров’я. Або ви будете платити з набагато більш високу плату, ніж ваші друзі стрункішою. Говорячи про дискримінацію. Але ви повинні зрозуміти точку страховика зору, так: вони намагаються мінімізувати свої ризики і витрати, і справа з огрядного людини, який має набагато вищий потенціал для розвитку серйозного захворювання не є їх визначення менш ризиковані угоди. Навіть ваші спонсорованих роботодавцем страхування, швидше за все, коштуватиме вам більше, і не тільки вас, але ваші колеги, а також.

Тепер це не є причиною для худих людей звинувачувати огрядних людей за примушення страховиків підвищити свої збори. Є багато інших факторів, що впливають на проблему, а, як і зростання цін на відпускаються за рецептом ліки або дорогі медичні послуги. Але факт залишається фактом, ожиріння впливає не тільки на людей, які страждають від нього, але весь народ теж. І проблема повинна вирішуватися на національному рівні, а не через витрати на медичне страхування, але в першу чергу заради суспільної охорони здоров’я.