їду в колесі драйвери, що працюють ризик ДТП

Один з семи людей, які їздять на роботу (15%) їдять їжу принаймні один раз на тиждень під час водіння, дослідження показало, національними безпеки дорожнього руху гальмівної благодійності і зелений показує прапор. Це набагато вище, ніж інші водії, і лише один з 25 зізналися в їжі за кермом (4%), один раз на тиждень або частіше.

Опитування також показало, на робочому місці водія були в два рази частіше порушувати закон принаймні, один раз на тиждень за допомогою ручних мобільних під час водіння (один з десяти на робочому місці водіїв (11%) у порівнянні з одним у 20 інших водіїв ( 5%).)

Результати показують, що багато хто на робочому місці водіїв набагато частіше ризикувати божевільні багатозадачності, ніж інші водії, і гальмівної закликає компанії, щоб забезпечити їх інструктують співробітників, які їздять на них ніколи не їсти або приймати дзвінки, перебуваючи в дорозі.

Харчування під час водіння може привести до значної затримки в реакцію, з дослідження свідчать, що прості завдання, такі як їдять мішок чіпсів під час водіння уповільнює час реакції на 29% [1].

У червні 2007 року голландський водій вантажівки був поміщений у в’язницю протягом восьми тижнів і заборонили водіння протягом року після того, визнаний їжі тарілку спагеті під час водіння безладно вздовж шосе в Північному Уельсі [2]. Він зізнався, небезпечне водіння.
BBC News Online червня 2007

Недавнє дослідження показує уряду ця інформація доходить до водіїв на використання ручних мобільних телефонів [3], з 40%-ве зниження числа водіїв, виявленого за допомогою ручних мобільних телефонів за кермом у період між вереснем 2006 року і серпнем 2007 . [4] нові £ 1500000 рекламна кампанія була запущена цільова водіїв, що використовують телефони.

При русі в той час як за допомогою мобільного телефону, дослідження показали, що це відволікання розмова, яка створює ризик, не факт, що телефон в руках. Подорожі в 70 миль на годину, водій використанням гучного мобільного займе більше часу, щоб зреагувати. Ця реакція буде означати, що вони зупинитися після 39metres (128ft), а не 31 метрів (102ft) [5]. Ці вісім метрів може бути різниця між збій чи ні. Гальмівна продовжують закликати уряд, щоб зробити використання рук безкоштовно, а також ручні мобільні телефони під час водіння незаконним. Хоча закон дозволяє гучного комплекти, які будуть використовуватися, водії продовжують ставити себе та інших у небезпеці.

Дуже важливо, щоб уряд надає фінансування для поліції, щоб отримати більше ГИБДД на дорогах і утримати водіїв від водіння відволікаються, або шляхом за допомогою мобільного телефону або їдять за кермом. Будь-які зміни до закону залишиться теоретичної, якщо поліція робочої сили не з того, щоб виконувати його.

Кеті Кілер, керівник кампаній для гальмівного каже: “Crazy багатозадачність під час водіння причин смертності та травматизму. Драйвери повинні планувати регулярні перерви під час тривалих поїздок, щоб дати час, щоб поїсти і робити телефонні дзвінки, а також гарантувати, що вони не за кермом втомився. Водіння є найбільш небезпечної діяльності, що більшість з нас робить на щоденній основі. Ніхто не прийде в голову перекушувати на бутерброд або відповісти на телефонний дзвінок у той час роботі з ланцюговою пилкою або робити які-небудь інші критично важливих для безпеки роботи – і ми не повинні при русі “.

Абі Кларк, представник зелений прапор, каже: «Дуже важливо, що всі водії знають про шкоду їжі або за допомогою мобільного телефону за кермом. Обидві ці активності погіршувати водіїв реакції і рівень концентрації і, як наслідок, ймовірність збою збільшується. “