історія і принципи страхування

Історія страхування

Страхування як ми її розуміємо в даний час може бути пов’язано з Величезний пожежа в Лондоні, який в 1666 пожирав 13200 будинків. Парування цієї катастрофи Миколи Barbon відкрив офіс для забезпечення будівель. У 1680 році він створив перший пожежа Англії страхової компанії, “протипожежна служба”, щоб гарантувати, цегла і рами будинків. Перша страхова компанія в США прикривали від пожежі був заснований у Чарльз-Таун (нині Charleston), Південна Кароліна, в 1732 році.

В 1752 Бенджамін Франклін сформували партнерство Філадельфії щодо страхування від втрати будинків в результаті пожежі. Вони відмовилися страхувати певні будинки, де ризик виникнення пожежі була занадто велика, наприклад, всі дерев’яні будинки.

страхові принципи:

Термінів або виникнення пошкодження повинні бути unknowen. Величина збитку повинні бути дуже відомих. Для того щоб встановити премії або, іншими словами, щоб розрахувати ціни, страхові компанії повинні бути в змозі оцінити їх. Страховики хочуть зрозуміти, скільки вони повинні будуть заплатити один раз настанні страхового випадку. Практично всі види страхування мають максимальні рівні виплат, з невеликою кількістю винятків, наприклад, медичне страхування.

Втрати повинні бути значними: правовий принцип малозначущі (від латинського: про мінімальні речей) підказує, що дрібниць не covered.The плати сплачується страхувальником страховикові за приймаючи на себе ризик називається “преміум”.

Можливі джерела ризику, який може служити основою для подачі називають “небезпеки”. Приклади небезпек може бути пожежа, крадіжка, землетрус, ураган і багато інших ймовірні ризики. Страховий поліс може викладені в деталі, які небезпек покриті за політику, а які ні. Втрата не повинна бути катастрофічними ступеня, Якщо страховик є неплатоспроможним, то вони будуть не в змозі виплатити страхувальнику. У Сполучених Штатах, Є Гарантія витрачених коштів застрахованих людей, чиї страхові компанії збанкрутували. Ця програма працює через Національна асоціація страхових комісарів (NAIC).

indemnnification

Будь-хто, хто хоче транспортні ризики (фізична особа, корпорацію, або організації будь-якого типу) стає ‘застрахованої партії, коли ризик приймається’ страховика, страхувальник, за допомогою контракту, визначається як «політика» страхування . Цей правовий договір передбачає умови, із зазначенням загального покриття (компенсації), що надаються застрахованим, страховиком на прийняття ризику, у разі пошкодження, і 100% конкретні застраховані від небезпек (відшкодовуваних), для термін дії договору.

Всякий раз, коли застраховані учасники відчувають втрату, для зазначених небезпек, обхват дозволяє страхувальнику влаштувати “страховий позов проти страховика на суму збитку, як зазначено в контракті політики.

стабільності страхових компаній

Фінансова стабільність і міцність страхової фірми повинно бути головним міркуванням Всякий раз, коли придбання договору страхування. Страхова премія виплачується зараз принесе покриття збитків, які можуть виникнути багато років в подальший час. Ось чому, життєздатності страхової компанії дуже важливо. Останнім часом ряд страхових компаній стали неплатоспроможними, залишаючи їх страхувальникам, без покриття (покриття або просто дається підтримки уряду страхового пулу з меншим Історія страхування і PrinciplesS-привабливі виплати за шкоду). Число незалежних рейтингових агентств, таких, як Бест, обробка посилання і швидкість фінансової стійкості страхових компаній.

як премія розраховується

Страховик використовує актуарна наука для кількісної оцінки ризику, який вони готові прийняти. Інформація збирається наблизити майбутніх страхових виплат, звичайно з достатньою точністю. Актуарна наука використовує статистики та теорії ймовірностей для аналізу ризиків, пов’язаних з різними небезпеками покриті, і ці наукові принципи використовуються страховиками, в поєднанні з більш факторів, встановити швидкість будівництва.

Азартні ігри аналогією

Деякі помилково вважають indeviduals страхування типу парі (особливо, оскільки пов’язаний з моральним ризиком), який виконується протягом періоду часу політики. Страхова компанія ставок, що ви або ваше майно не страждали втратою поки ви кладете гроші на протилежний результат. Практично всі страхові власник будинку не поширюється повеней. За допомогою страхування, ви керуєте ризик того, що ви не можете інакше триматися подалі від, і що не представляє можливість вигоди (чистий ризик). Іншими словами, грати в азартні ігри не страховий ризик.

хто насправді не потрібно страхування?

Кілька релігійних розділів, включаючи амішів і мусульман триматися подалі від страхування і замість залежить від підтримки з боку їх спілкування у разі стихійного лиха. Це може розглядатися як “соціальне страхування”, оскільки ризик будь-якого людського передбачається колективно суспільства, які можуть повністю нести витрати по відновленню. У закритих, що підтримують спільноти, в яких інші могли б насправді крок у відновити втрачені будинки, цей механізм може працювати. Більшість товариств не можуть ефективно підтримують цей тип системи, і вона не може працювати на великий ризик. (Джерело: http://en.wikipedia.org/wiki/Insurance).