історія мертвих ділових партнерів і вдова

Вдова стояла біля могили, як труна повільно опускається. Вона подивилася на ділового партнера її покійного чоловіка. “Я зроблю, що дурень платити в два рази, якщо він претендує на половину мого чоловіка бізнес”, подумала вона. Бізнес-партнер зловив скорботні очі вдови. “Я запропоную їй однієї десятої. Вона не буде знати, що це коштує. Принаймні, без мене він нічого не вартий”.

чи знаєте ви?

Що за 2 чоловіків ділових партнерів як у віці 35 років, то ймовірність, що один буде вмирають або стають повністю і назавжди інвалідами до 65 років становить 52%. 4 Для партнерів ризик збільшується до 77% і з 6 партнерів 89%. Жінки з іншого боку статистично зробити для кращого ризику. Бізнес-планування наступності не про продаж особистого страхування життя, юридичні документи або докладні фінансові плани. Йдеться про розробку стратегічного плану, щоб забезпечити плавний і безперебійний здати після травми подією, інвалідності або смерті.

Як бізнес-планування наступності найкраще досягається? Захист Вашого бізнесу і Вашої родини

Власники бізнесу, думаю, що вони не потрібні або дуже зайняті, щоб знайти час для створення свого бізнес плану наступності. Подружжя, як правило, не знає ризику їх бізнесу чоловік не приймаючи в плануванні лих. Дозвольте мені дати вам приклад: не так давно я бачив “Джон” в нашому офісі. Джон працює невеликий, успішних компаній на ринку нерухомості зі своїм діловим партнером Кітом. Незадовго до Я бачив Джона, Кейт розвинувся рак і помер. Він залишив все в своєму заповіті, щоб його дружина Ніколь. Ніколь успадкувала інтерес Кейта в бізнесі з нерухомістю. Ніколь ніколи не був пов’язаний з бізнесом. Мало того, що Ніколь не хочуть мати нічого спільного з бізнесом, вона сказала Джона вона буде табір на порозі свого будинку, поки він не придбав половину Кейта бізнесу від неї. У той же час, вона хотіла звичайної заробітної плати Кейта. Їй потрібні були гроші, щоб підтримати себе і дітей. Джон був би щасливий заплатити їй половину вартості бізнесу, якщо:

1. Він знав, що бізнес коштує;

2. Ніколь погодилася з значення (і хотів продати), а також

3. Він міг знайти гроші, щоб заплатити їй Проблема посилюється банк хотів додаткову безпеку для овердрафту бізнесу. Був Ніколь готові піти в якості гаранта для бізнесу овердрафт, щоб замінити її чоловіка? Джон був у нестямі. Він би продати бізнес (робота всього його життя) при пожежі знижки?

Чому це сталося?

Це не дуже добре відомо, що в більшості з будь-якого положення банків штраф друк на безпеку для бізнес-кредит, смерті або інвалідності або гаранта сопоручітельство в бізнесі “подія” дефолту. Це означає, що будь-яка особа, яка є учасником безпеки банку вмирає, стає інвалідом або страждає травматичним подією, банк може звернутися за погашенням або переглянути кредитну лінію. Відповідь тут належному страхуванні особи Ключ (на відміну від страхування для бізнес-плану наступності).

Яка відповідь?

Джон і Кейт разом з їх радник, бухгалтер і податковий адвокат могло підготувати бізнес-план спадщину. Бізнес-план наступності являє собою угоду між діловими партнерами для боротьби з основними:

1. вмираючих;

2. стати інвалідом;

3. виходу на пенсію;

4. розлучається;

5. відставку;

6. За звинуваченням у скоєнні кримінального злочину;

7. стає банкрутом, а;

8. приймаючи несанкціонованого відсутності на бізнес-Ніколь, можливо, тоді необхідно Джон придбати її половину бізнесу за заздалегідь обумовленою ціною. Крім того, Джон, можливо, потрібно Ніколь продати свою половину бізнесу з тієї ж заздалегідь обумовленою ціною.

Як ви можете дозволити собі сплатити покупну ціну?

Навіть з плану наступності бізнесу, для забезпечення передачі діловий інтерес після смерті, всі проблеми не вирішуються. Решта партнери потрібні гроші, щоб викупити сім’ї покійного. Ряд механізмів фінансування є. Найбільш успішно того, який спосіб є комбінацією життя політики, травма політики та повної та постійної непрацездатності політики. Ми пропонуємо вам звернутися до фінансового планування, щоб обговорити багато продуктів там.

А як щодо податків?

Так, ви повинні бути дуже обережні, щоб структурувати бізнес-план наступності, так що вам уникнути непотрібних податків.

1. Належним чином підготовлені бізнес-плану наступності гарантує, що тільки номінальна гербовий збір сплачується при реєстрації бізнес-плану наступності.

2. Податок на приріст капіталу може бути викликаний на “видалення” з бізнесу (тобто, коли Ніколь Джон продає). Є багато шляхів доступні вам для забезпечення передачі активів, не за рахунок податків на приріст капіталу умови, що ви прийняти відповідні запобіжні заходи перед входом в бізнес-план наступності. Винятки в прибутковий податок оцінки (наприклад, розділ 160ZZI) дають додатковий захист.

3. Деякі з бізнес-активів може бути прибутковою для збирача податків (наприклад, торгівля акціями). Правильне механізми можуть обійти цю проблему.

Як створити бізнес-план наступності?

Опціонів на покупку і є найпростішим в налаштуванні і пояснити. Давайте подивимося на приклад того, як це працює, використовуючи Джон, Ніколь і Кіт. Іоанн дає Кит “правильний” (опція) на придбання інтересу Кейта в бізнесі після настання будь-якого з зазначених у перерахованих вище подій і Кейт дає мені таке ж право. Щоб розташування ще більш безпечним, кожен з нас надати обом “пут і колл опції”.

Особисте страхування для захисту Джона виглядає наступним чином:

Припустимо, Кіт помер, Джон може виконати опціон на “виклик” на Ніколь, як вдова, продати інтерес Кейта в бізнесі, щоб Джон за заздалегідь обумовленою ціною.

Захист для Ніколь, Адміністратор нерухомості Кейт виглядає наступним чином:

Крім того, Ніколь може є можливість “покласти” Джону, що він повинен купити інтересу Кейта в бізнесі.

пут і колл угоду

Можна стверджувати, що більшість податкових ефективним способом структурування угоду втілити свої цілі через опціонну угоду.

висновок

Старший радник, бухгалтер бізнесу і податковий адвокат, діючи в концерті разом, можуть досягти належного податку ефективних бізнес планів наступності для своїх клієнтів.