істинну вартість underinsuring вашої будівлі і утримання будинку

Якщо ви коли-небудь була спокуса зменшити страхову суму для Вашого будинку і утримання для того, щоб отримати більш низьку премію, подумайте ще раз. Ви можете в кінцевому підсумку платити набагато вищу ціну, ніж ви собі уявити.

Всякий раз, коли ми виймаємо страховий поліс, ми вступаємо в договір із страховиком. Якщо домашнє господарство, транспортний засіб, нещасного випадку або будь-який інший тип політики, воно є юридично зобов’язуючим договором між страховиком і страхувальником.

Для домовласників, страхування будівельно дому та зміст має життєво важливе значення не тільки для душевного спокою, але для підтримки способу життя вони звикли якщо немислимо має статися.

Є кілька аспектів, які необхідно враховувати при купівлі побутової страхування.

• Застрахований зобов’язаний повідомляти страховику все, що вони знають, або можна було розумно очікувати знати, що мають відношення до вирішення страховика прийняти ризик і, якщо так, то на яких умовах. Зі зрозумілих причин, це називається обов’язок розкриття інформації.

• Кожна із сторін договору (тобто: страхувальник і страховик) зобов’язана один одного відповідно до пункту вкрай сумлінно.

Гранична сумлінності означає, що в кожному ділових відносин між страхувальником і страховиком, всі сторони зобов’язані діяти в зовсім скрупульозного чином – тобто: в дусі вкрай сумлінно. Це положення скасовує всі інші пункти в політику і є вимірювання, по якій більшість страхових суперечки вирішуються.

• Страхова сума є основним критерієм при прийнятті страхового поліса. Це не тільки впливає на вартість премію, але відповідальність страховика, якщо подано позов. Для будівництва будинку і зміст страхування, страхова сума є, мабуть, найбільш важливим аспектом і важливість “отримати це право” не може бути переоцінена.

По страхуванню ради Австралії, близько 43 відсотків будівель дому і / або вмісту страхувальників значно застраховано недостатньо.

визначення страхової суми

Для багатьох людей, точного визначення, скільки застрахувати свої будівлі будинку та її вміст на є непростим завданням. Це не повинно бути, однак, з дещо керівних принципів, щоб слідувати.

Більшість страхових компаній пропонують заміна кришки для побутових політики – або “нове за старе”, тому важливо, щоб застрахувати будівлі та її вмісту для їх повної відновної вартості, а не їх вартості після зменшення корисності.

• Головна Будівництво страхування: Страхова сума у ​​розрахунку на загальне витрат, пов’язаних з відновленням майна його оригінал або порівняльного держава. На додаток до фактичних витрат будівля, це включає в себе витрати на знесення та вивезення сміття, а також будь-яких пов’язаних з інженерною, архітектурної та вимогам Ради. Консультація з професійним будівельником або майна оцінювача рекомендується.

• страхування домашнього майна: Найбільш ефективний спосіб визначення страхової суми за зміст страхування є проведення кімнаті по-кімнатний інвентар. Просто зайдіть в кожній кімнаті, перераховуючи окремі елементи в кожній. Поруч з кожним пунктом, запишіть, скільки це буде коштувати, щоб купити, що новий елемент.

Більшість страховиків забезпечити літературою, інформацією та онлайн калькулятори для надання допомоги у визначенні страхової суми.

Як зазначалося раніше, страхова сума визначає рівень страховика від відповідальності у разі виникнення претензії. Якщо властивість застраховано недостатньо, то результат може виявитися вже травматичну подію в щось більш руйнівними.

Деякі страхові поліси містять “застереження про аварії» або «спільне страхування пункту”. Що це означає, що у разі виникнення претензії, якщо властивість виявляється значно застраховано недостатньо, відповідальності страховика буде зменшуватися пропорційно з рівнем неповного страхування.

Давайте розглянемо гіпотетичний приклад без застереження про аварії:

Головна урізаний в результаті лісових пожеж. Існує нічого відновити. Домовласник застрахував будівлю за $ 200,000.00 і вміст на $ 10,000.00. Коли експерти оглянули руїни і зібрали всю інформацію про те, що було втрачено, було встановлено, що фактична вартість заміни будівля була $ 400,000.00 і за зміст, $ 20,000.00.

Страховик, однак, був тільки повинен сплатити загальну суму $ 210,000.00, за вирахуванням надлишку, і зробив це. Застрахований не могли б відновити на суму позову оплати і повинен був погодитися на набагато скромніший будинок, домашнє майно менше і значно знижений рівень життя.

Давайте подивимося на інший сценарій із середнім пунктом:

Під час шторму диких дерево падає на дому, пошкодивши дах і частина вітальні. Знову ж, будівля була застраховане на $ 200,000.00 і вміст на $ 10,000.00.

Як і в попередньому прикладі, втрата засідателів вважається дійсна вартість будівлі в $ 400,000.00 і що зміст, $ 20,000.00. Витрат на ремонт вітальні і дахом становить $ 30,000.00 і знаходиться в межах страхової суми. Тим не менш, страховик був зобов’язаний лише заплатити суму, порівнянним з рівнем неповного страхування.

Неповного рівня будівлі складає 50 відсотків, і тому страховик заплатив 50 відсотків вартості ремонту – тобто: $ 15,000.00. Зміст до значення $ 8000.00 були знищені під час інциденту, однак, страхова виплата, за середньою пунктом, буде всього за $ 4000,00.

У загальній складності, страховик заплатив $ 19,000.00, за вирахуванням надлишку, коли ремонт будівлі і заміна вмісту насправді коштують $ 38,000.00.

Ці два приклади підкреслюють важливість того, правильне значення на будівництво будинку і політики вмісту страхування та як зменшення страхових сум, щоб заощадити кілька доларів в страхових внесків дійсно дуже азартна гра, яка може мати катастрофічні наслідки.

Це набагато краще, щоб знати, що повинно статися нещасний випадок, ми можемо відновити те, що втрачено.

Зрештою, не те, що страхування може йти мова?