іпотечні поліси страхування життя

Що таке страхування іпотечних життя?

Якщо у вас є іпотека і власник будинку, ви, швидше за все, чули крок для іпотечного страхування життя. Зазвичай він приходить в конверті від свого кредитора, і можуть включати в себе листа від свого кредитора, припускаючи, що ви купуєте політики.

Важливо розуміти, однак, що саме страхування продаються страховими компаніями. Навіть якщо це називається «іпотечне страхування», це насправді зменшення терміну страхування життя, що буде погасити іпотеку, якщо ви минуться.

яким чином страхові внески планується?

Іпотечне страхування життя є зменшенні терміну політики. Політика починається з втрати годувальника, яка еквівалентна існуючим балансом іпотеки. З нагоди втрати годувальника зменшує такими ж темпами, як ваш іпотечний балансу. Страхових внесків ніколи не змінюються, але може припинитися до погашення кредиту. Ваш кредитор може погодитися на включення сплати страхових внесків до ваш щомісячний рахунок іпотеки.

є іпотечне страхування життя ідентичні приватного іпотечного страхування (PMI)?

Ні-іпотечного страхування життя зазвичай спантеличений з приватного іпотечного страхування (PMI), але вони мають мало спільного один з одним. Ви купуєте іпотечного страхування життя охоче прихистити ваші сім’ї від необхідності платити іпотеку.

Іпотечні кредитори, вам доведеться придбати PMI, щоб захистити їх (кредиторів) від імовірності того, що ви за замовчуванням за іпотекою.

Страхування подорожі: для страхових агентів оцінити їх кращі ціни на зменшенні терміну політику в тому ж розмірі, термінах і процентної ставки, перш ніж купувати комерційну мету передано з іпотечної компанії.

Що таке кредитний страхування життя і страхування кредитів інвалідність?

При фінансуванні деяких видів дорогі товари – автомобілі, меблі, аудіотехніка – є хороша можливість вам буде представлений з життям кредитування і страхування кредитних інвалідності. Кредитна життя гарантує оплатити залишок, якщо ти помреш. Кредитна інвалідності платитимуть ваші платежі, якщо ви стали інвалідами і не здатні працювати.

Кредитна життя зменшенні терміну політики. Страхових премій, як правило, додають у кредитний договір. Цей вид страхування є добровільним і постійно це може бути досить дорогим. Ваш кредитор не може вимагати від вас до покупки життя позичальника або страхування кредитів інвалідності.

Хоча вони можуть мати деякі зіставні елементи, життя позичальника і страхування кредитних інвалідності не те ж саме, іпотечному страхуванні життя.

що таке райдер страхування життя?

“Вершник” це те, що є доповненням до основної політики. Вершники можуть бути використані або додати переваги політики або межа переваги раніше в політиці. Загальні гонщиків, є наступні:

Випадкова смерть: Подвійна страховка є додатковою ім’я для цього гонщика. Це означає, що допомоги, що виплачуються ваша політика буде в два рази особою сума політиці, якщо ти помреш за лиха.

Приблизно двадцять відсотків страхувальників гинуть в результаті нещасних випадків.

Ціна на випадкового вершника смерті, як правило, за розумними цінами.

Деякі критики виховувати такого ступеня, що, як страхувальник помирає не має нічого спільного з тим, як багато грошей, відвойовувати знадобиться.

Відмова від премії: Вершник дозволяє припинити виплату премій всякий раз, коли вам пощастило стати інвалідом і не в змозі продовжувати роботу.

Дуже важливо зрозуміти, як вершник визначає “відключено”. Наприклад, значення може бути дуже жорсткими і вимагають, щоб ви так надзвичайно відключена, що ви не можете зробити будь-яку роботу взагалі.

Політики в області інвалідності також може захистити вас від грошових труднощів у зв’язку з інвалідністю. Залежно від того, яку політику ви купуєте, вона могла поставити в столицю, щоб заплатити за всі ваші витрати життя, не тільки ваше життя страхової премії.

Іпотечний захисту: Цей вершник надає принципово політика іпотечного життя вашим головним політику.

Інші застрахованих: Ви можете вставити життєвих благ для вашого чоловіка або дітей. Вони можуть мати різні покриття суми і залежатиме від медичного андеррайтингу, однако.

Гарантована страхуються: Це мотоциклісту характерно бути додані в ціле життя або універсального поліса страхування життя.

Це дає вам право купувати нову політику або посилювати максимум на існуючу політику без здачі додаткового медичного обстеження.

Вершник, швидше за все, вказати, скільки ви можете додавати і в який час ви можете це зробити.

Гарантія не може зберігатися після досягнення ваших середини до кінця сорокових років.

Прискорене користь смерті: Це дозволяє вам використовувати деяку частину вашої смерті користь, коли у вас є невиліковна хвороба. Деякі політики буде вставляти цей вершник, не викликаючи вашу премію, щоб збільшити.

Страхування Порада: Якщо ваш агент автоматично включає вершників при розрахунку премії, просити агента значення кожного гонщика самостійно. Потім ви можете вибрати, чи вважаєте ви додаткова перевага будь-якого райдера забезпечує варто додана ставка.