іпотечні захисту – ослаблення ваших великих проблем.

Іпотечний захисту – ослаблення ваших великих проблем.

Добре, тепер у вас є прекрасний новий будинок, і з ним приходить прекрасна нова іпотекою. При середній іпотечної заздалегідь стояли близько £ 150000, що це довгострокове зобов’язання виплатити багато грошей. Погашення також прийняти справедливе шматочок зі свого щомісячного доходу.

Що може піти не так з цими фінансові домовленості і ви можете застрахувати свої ставки по страхуванню від ризиків? Адже у вас є сім’я, щоб захистити.

Більшість людей будуть визначені 5 основних проблемних областей, кожна з яких зводяться до вашої здатності підтримувати іпотечного кредиту:

Процентні ставки можуть збільшити і зробити щомісячні виплати недоступними
Ви можете втратити роботу
Ви, можливо, доведеться зробити перерву в роботі через хвороби або нещасного випадку
Ви можете стати постійно не в змозі працювати через нещасного випадку або дуже серйозних захворювань
Ви можете померти до іпотечного погашається.

Фінансова індустрія упакований з досить проникливі люди так що це не дивно дізнатися, що є фінансові продукти, щоб допомогти кожному з цих ризиків.

Якщо ви хочете, щоб знизити ризик процентних ставок піднімаючись на недоступним рівнів, ви повинні були обговорити ці питання з вашим іпотечним консультантом. Потім він розповів вам про “фіксованих” і “кришками процентна ставка” іпотеки. Як випливає з назви, фіксована процентна ставка кредиту фіксує процентну ставку ви платите в той час як з “кришками” іпотека, кредитор зобов’язується не збільшувати процентну ставку вище заздалегідь узгодженого рівня. Обидва типи іпотечного повернутися до стандартної змінною швидкістю після фіксованого періоду або закрити обробки, які, як правило, після трьох-п’яти років, залежно від вашого кредитора.

Фіксованою процентною ставкою в даний час дуже популярні становить 55% нових досягнень і є деякі дуже гарні угоди навколо. Кришками ставки обмежений процентною ставкою зазвичай встановлюється на початку вище еквівалентного нерухомого Доступні ціни, але швидкість ви платите менше, ніж фіксовані процентні ставки. У цьому контексті вашого ризику процентної ставки можна ефективно контролювати. Після кінця захищається періоду у вас завжди є можливість повторного іпотечних і знайти іншу швидкість захищені угоди. Там ніколи немає ніяких гарантій за ставками, які будуть доступні, але на ринку іпотечного кредитування є досить конкурентоспроможними, особливо для повторної іпотеки та спеціальних пропозиціях швидкості предостатньо. Це дійсно питання знаючи, який кредитор підійти. Коли прийде час, ви б також порадив задати іпотечного брокера, щоб вивідати найбільш підходящі варіанти.

Стурбовані оплатою іпотеки, якщо ви втратили роботу? Потім вам потрібно іпотечний платіж страхового захисту – але знайте, що у своїй основній формі, це страхування дійсно тільки призначений для покриття надмірності. Якщо ви їх відставки або звільнений за грубе порушення ваших навряд чи буде застрахований. Вартість? Інтернет ви можете очікувати, щоб заплатити близько £ 2,45 за £ 100 щомісячні виплати по іпотеці для політики, яка починає платити через 30 днів після того, як були звільнені і буде виплачувати протягом 12 місяців. Ви будете впевнені, що були запропоновані схожі страхування вашого банку або іпотечної компанії, але будьте обережні, їх премій, ймовірно, будуть два-три рази вище, по ідентичних кришку.

Іпотечне політик Компенсація Також захист може бути поширена на третьому проблемна область – ви втратите дохід через хвороби або нещасного випадку. Але перш ніж кидатися в цю страховку, ви повинні запитати вашого роботодавця, як довго вони б продовжувати платити вам, якщо ви були від роботи. Пам’ятайте, вам потрібно всього лише застрахувати на період після ваш роботодавець перестає звертати. Потім ви повинні отримувати оплачувані хворобою, але цілком імовірно, вам знадобитися для загального доходу витрат на проживання. Вартість цієї страховки? Ну, он-лайн він буде знову коштувати близько £ 2,45 за £ 100 щомісячні виплати по іпотеці для політики, яка починає платити після 30 днів, однак, якщо ви об’єднаєте хвороби, нещасного випадку та безробіття охоплює всі в одну політику в даний час можна отримати у поєднанні Страхування близько £ 3,95 на місяць. Істотно пам’ятати, що ця політика буде платити тільки за 12 місяців. Це призводить до четвертого проблемної області.

Як би ви оплатити іпотеку, якщо ви були не в змозі працювати знову через серйозної аварії або критичної хвороби? У цьому контексті важливо оцінити реальність ризику. Ринок страхових послуг вважає, що 1 з 5 чоловіків і 1 з 6 жінок страждають критичних хвороб до досягнення загальновстановленого пенсійного віку. Тільки подумайте, що від серцевого нападу в 40 означало б свої фінанси сім’ї, особливо якщо у вас є іпотека з багаторічним ще бігти. Для багатьох, страхування є обов’язковим.

Найкращий варіант, це організувати страховку, яка повністю погашає видатних іпотечним кредитом, якщо ви не можете продовжувати працювати. Принаймні, видаляє одне велике занепокоєння. Страхування вам потрібно називається страхування критичних захворювань, але переконайтеся, що “повної і постійної інвалідності” обкладинка включається. Це гарантує, що іпотека буде погашений, якщо ви недієздатним внаслідок нещасного випадку.

Ви можете купити страхування критичних захворювань з “зменшенням кришкою”, де розмір виплати зменшується з роками. Це ідеальний варіант, якщо у вас є погашення іпотечного кредиту, де ви погашення іпотечного потроху кожен місяць. Зменшення кришка також найдешевший вид страхування цьому.

Якщо у вас є інтерес тільки для іпотеки, ситуація інша як суму ви зобов’язані своїм кредитором, залишається постійною. Ви, звичайно, не хочете, щоб покриття для зменшення – так ось вам потрібно страхування критичних захворювань з “рівнем кришки”.

Як і всі ці страховки, завжди є поворот, щоб не упустити. З страхування критичних захворювань вам завжди потрібно, щоб вижити протягом мінімального періоду після аварії або діагностики критичних захворювань. Якщо ви цього не зробите, політика не буде виплачувати. З більшістю страхових компаній період виживання становить 28 днів, хоча деякі з них звели їх в 14 днів.

Це приводить на те, що відбудеться, якщо ви повинні були померти. Більшість кредиторів наполягає на Іпотечне страхування життя з виплатою іпотечних однією сумою. Тим не менш, ви дійсно не знадобиться, якщо ви один і самотнім. У цих обставинах, якщо ви помрете, ваша нерухомість буде просто погасити іпотеку за рахунок продажу майна. Для всіх інших, Іпотечне страхування життя є найбільш поширеною формою іпотечного захисту. Знову він приходить в «Зниження кришка” формату для тих, з погашенням іпотеки і “рівня кришки” Формат погашати тільки відсотки іпотеки.

Все це страхування не буде дешево, але є способи, значно скорочуючи вартість. Купити Захист іпотечний платіж політика, яка поєднує безробіття, нещасних випадків і хвороб кришку. Іноді це називається “по безробіттю та непрацездатності” кришку. Це дозволить вам заощадити близько 20%. Найдешевший спосіб купити критичних захворювань та іпотечного страхування Життя знову купити комбінована політика. Тут важко бути точним про економію, як вартість буде строго розраховано на свій власний особисті дані та історії хвороби, – але ви, безумовно, може розраховувати на знижку 20-25%.

Остання частина рада по магазинах навколо для страхування. Ваш банк або будівельне суспільство буде абсолютно раді організувати це, але ви будете платити великі гроші. Інтернет на сьогоднішній день найдешевший спосіб купити всі ці страховки, особливо якщо ви використовуєте один з багатьох брокерів дисконтування. Ви знайдете ці брокери, якщо ви шукаєте в розділі “страхування життя”, “дешеве страхування життя», «страхування життя котирування” або “іпотечний страхового захисту”.

Конкурс на мережі хоч відбавляй, так що це норма для цих брокерів, щоб скоротити комісію і передати заощадження до вас і через більш низькі премії. Є й інші аспекти ви повинні будете розглянути, наприклад, чи слід купити поліс з “Гарантована Преміум» або «Reviewable Преміум». Так ви краще порадив поговорити з питаннями над радником по страхуванню життя. Десять хвилин по телефону з консультантом може врятувати вас більше і уникнути багатьох страждань.

Пощастить, підтримувати себе у формі, щасливим і добре застрахований!