іпотечних і Remortgage лапки (Хелена Тополова)

Коли справа доходить до покупки будинку, чесно кажучи, є багато, щоб розглянути. Який вид іпотечного ви збираєтеся отримати, ви збираєтеся отримати гнучкий або фіксований, скільки років він збирається бути, у вас є, щоб мати нульовим? Всі ці питання, безумовно, правомірні питання, які ви повинні знати відповіді на, перш ніж купити будинок. Ви ніколи не хочете просто зануритися в іпотеку, ви завжди хочете важити всі варіанти, і, безумовно, хочуть, щоб перевірити досить багато з них. Саме тому ви повинні перевірити багато різних іпотечних компаній, щоб знайти найкраще для Вас!

іпотечні типів

Всякий раз, коли ви шукаєте іпотечного кредиту, одним з найбільш важливих речей, які ви повинні пам’ятати, що Є багато різних видів по іпотеці можлива. Це особливо актуально зараз, з тим, як економіка.

Це покупця? Ринкова прямо зараз, і покупців житлової нерухомості дійсно ніколи не було цього багато варіантів іпотеки раніше. Це може бути надзвичайно переважною, і ви повинні обов’язково розглянути виховання себе якомога більше, перш ніж поринути в отриманні іпотечного кредиту! Наприклад, візьмемо деякі з цих параметрів до уваги:

закриті іпотечні кредити

Всякий раз, коли у вас є закрита іпотека, це означає, що ви будете мати гарантію швидкості інтернету за малий проміжок часу. Ви будете мати договір з іпотечним кредитором тримати іпотечні, що це таке на той період часу, тому ваші платежі, як правило, не вагатися. Якщо ви все-таки обрали цей іпотечних і ви вирішите, що ви хочете з ним розплатитися рано, може бути штраф за порушення контракту періоду часу, так що, безумовно, те, що ви повинні брати до уваги.

Багато різних замкнутих іпотечні кредити мають попередню оплату план, який поставляється з іпотеки і це дозволить вам оплатити іпотеку з швидше, до десяти чи двадцяти відсотків швидше, не сплачуючи штраф!

Хоча це не є звичайним для багатьох закритих ціни іпотечних кредитів для переміщення вгору і вниз, це може відбутися, особливо якщо закрита іпотека закрита протягом певної кількості часу. Багато закритих іпотечних кредитів протягом шести місяців і вище!

Варіанти готівку назад

Ці іпотечні кредити, як правило, для окремих осіб, оскільки вони, як правило, за ціною оголошений тариф у банку. Ці види іпотеки, де іпотечний кредитор як правило, платить від трьох до п’яти відсотків від початкового балансу іпотека, це відбувається в той же день про фінансування іпотеки.

відкриті іпотеки

Один з найбільших речей про відкриті іпотечних є те, що вони відкриті для передоплати в будь-який час без необхідності платити будь-які штрафи. Як правило, відкриті іпотечні почнеться як шість місяців до одного року терміну, де відсоткова ставка не рухається протягом цього періоду часу. Як правило, якщо ви не маєте наміру погасити іпотеку відразу ж, це краще брати іпотечні закриті, але ви обов’язково повинні важити всі варіанти, перш ніж здійснювати ні до чого.

забезпечених кредитної лінії

Одна з найбільших речей, які люди не вважають перш ніж вони потрапляють в іпотеку їх кредитування. Ось чому ви повинні обов’язково розглянути отримати собі безпечний кредитної лінії. Не тільки ви будете мати можливість відкрито виплатити весь баланс без штрафу, але ви повинні бути в змозі зійти з рук тільки платили близько трьох відсотків інтересу, який дійсно хороший!

конвертованих іпотеки

Якщо ви знаходитесь в ринку на короткий Термін кредиту, іпотечного кабріолет буде вашим кращим вибором. Чесно кажучи, коли у вас є один з цих іпотеки, ви не тільки зможете отримати собі короткострокові іпотечні, але ви також можете перейти на довгостроковій перспективі, якщо необхідно, він приймає все це розмова з вашим іпотечним кредитором.

змінною процентною ставкою

Ці іпотечні кредити чесно один з найпопулярніших видів іпотечних кредитів. Мінлива іпотеки є іпотечні кредити, що, як правило, коливаються в процентних ставках. Причина цього в тому, щоб ви могли постійно отримувати кращого тарифу, але це іпотека може також мати неприємні наслідки, як ви могли б у кінцевому підсумку платити більше, в якості плати за один місяць, але у свою чергу, платять менше, в іншому місяці.