іпотечний страхового захисту – дати йому деякі думки

Розглянемо іпотечного страхування захисту. Ви коли-небудь дав йому будь-які думки? Як ви думаєте, було б корисно? Ви знаєте, як це працює? Чи знаєте ви, з багатьох варіантів у вас є, наскільки види іпотечних політики захисту доступні?

Мабуть, найбільшим інвестиційним ви будете робити у вашому житті є купівля будинку. У багатьох випадку це, де ви будете жити все життя. Ви застрахувати свій будинок від будь-яких стихійних лих, які можуть обрушитися на нього. Ви також застрахувати його від пожежі.

Більшість людей брати іпотеку, коли вони купують будинок. Записують, невеликий початковий внесок, а потім зробити щомісячні платежі в банк або іпотечної компанії, які прийшли з балансом грошей, щоб купити будинок. Це тепер ваш будинок. Я впевнений, що ви хочете, щоб ваші близькі, щоб володіти цим будинком у разі вашої смерті …

Ви хочете залишити активом, а не відповідальності. Вам потрібно іпотечного захисту страхування життя.

Коли більшість людей думають захисту іпотечних вони думають про зменшення терміну страхування життя. Це дійсно кращий спосіб піти. Зменшенні терміну політики була розроблена спеціально для цієї мети і є найменш дорогим з доступних варіантів.

Премію зменшенні терміну політика залишається рівень протягом усього терміну, але з нагоди втрати годувальника зменшується з залишок боргу за іпотечним кредитом … або близько до нього. Мета полягає в тому, щоб залишити вдома вільними для вашої родини.

Є багато інших типів полісів страхування життя, які використовуються для захисту іпотечних. Деякі люди використовують повернення премію термін дії страхового поліса або навіть цілого життя політики для покриття іпотеки. Допомог у разі смерті цих політик залишаться на рівні всієї …

Сенс полягає в тому, що якщо власник поліса не помирає протягом терміну іпотеки домовласників б повернути всі премії, які виплачуються за політику захисту іпотеки. У випадку вся політика життя готівкою вартість поліса може бути використана десь по лінії, щоб погасити залишок заборгованості протягом життя домовласників.

Тепер, коли ви подбали про вашу іпотеці в разі вашої смерті Розглянемо також іпотечні захисту у випадку інвалідності. Чи знаєте ви, що більшість людей стали інвалідами не менше 5 разів протягом свого життя? Багато людей також всього кілька місяців від загальної фінансової катастрофи.

Якщо ви стали інвалідом страховий поліс призначений для заміни вашого доходу буде вельми корисним. Ви можете купити інвалідності іпотечного захисту страховий поліс з ліквідації строком на один місяць, три місяці, шість місяців, рік або два роки. Чим довше період ліквідації нижче премія вартості. Оскільки більшість людей тільки своєму розпорядженні достатні резерви, щоб продовжитися, як мінімум, 3 або 6 місяців політик з більш короткими періодами ліквідації частіше обрали.

Для отримання додаткової інформації по іпотечних страхового захисту:

http://www.lifeinsurancehub.net/mortgage-protection-insurance.html

http://www.lifeinsurancehub.net/mortgage-life-insurance.html