іпотечний страхового захисту – Основи

Дуже заманливо відпочити і розслабитися, як тільки ви переїхали в свій новий будинок – Але почекайте, ви переконалися, що ви застраховані від усіх ризиків, які можуть зупинити вас від сплати іпотеки? Багато чого може піти не так і роблять неможливим для Вас, щоб працювати, і в цій статті ми йдемо по кожному ризику, а також оцінити, наскільки важливо, що ви приймаєте це до уваги. Якщо ви несете відповідальність за сім’ю, то це особливо важливо, що ви прислухатися до наступних п’яти питань:

Що відбудеться, якщо процентні ставки збільшуватися, і ви більше не можете дозволити собі щомісячні виплати

Що, якщо Вас звільнено

Що станеться, якщо ви захворіли або потрапили в аварію, і ви не можете йти на роботу

Що робити, якщо у вас є серйозні аварії або став важкохворим, і ви не зможете повернутися до роботи

Що робити, якщо ти помреш, і ваша сім’я залишається, щоб впоратися з видатними іпотечних

Всі ці питання, що нові домовласники повинні запитати, і знайти відповіді на. Доброю новиною є те, страхова галузь він охоплює, і є політика, що там можна забезпечити спокій проти всіх цих можливостей.

З питання підвищення процентних ставок, ви нещасні, якщо ви опинилися в положенні, коли ви не можете собі виплати, тому що є іпотечні кредити, які допомагають захистити вас від цього. Фіксована процентна ставка кредиту встановлює швидкість протягом узгодженого періоду часу, в якому процентна ставка залишається незмінною, незалежно від Банку Англії базової ставки. Кришками іпотечних платежів дозволяє коливатися, але не буде погодженого швидкістю, з якою процентна ставка, яку ви платите, буде обмежено. Capped іпотеки захистити вас у середньому на 3-5 років, а потім, як і фіксована процентна ставка кредиту, вона повернеться до стандартної змінною швидкістю.

55% всіх нових іпотечних кредитів мають фіксовану процентну ставку угод, таким чином, вони є на сьогоднішній день найпопулярніший вид іпотеки. Кришками іпотечного менш популярний, тому що він все ще зберігає в собі елемент ризику, і вони можуть бути більш дорогими, на самому початку, який відлякує багатьох потенційних клієнтів. Наприкінці захищається періоду, для обох типів іпотечного кредиту, ви можете вибрати для повторного іпотечних з іншою компанією без сплати будь-яких штрафів. Це гарна ідея, щоб тримати очі на наявні пропозиції в кінці захищається підходи період, тому що, швидше за все, більш вигідні угоди там. Ринок настільки конкурентноздатні, що нові пропозиції завжди виникнення, і вони особливо зосереджені на залученні повторного заставний клієнтів. Задайте іпотечного брокера, щоб подивитися, що ще там, так як вони мають всю останню інформацію в руки. Ви не повинні присвятити себе ні до чого.

Якщо ви хочете застрахувати себе від можливості втратити роботу, то вам необхідно іпотечний платіж страхового захисту. Однак важливо знати, що цей вид страхування призначений для захисту тих, які звільнені, а не ті, що у відставку або звільнені. Ми виявили, котирування в інтернеті близько £ 2,45 за £ 100 щомісячні виплати по іпотеці. Як тільки ви перестати працювати, страхова почне виплачувати через 30 днів, а потім протягом не більше 12 місяців. Ви можете купити цю страховку через ваш іпотечний кредитор, але ми не рекомендуємо робити це, вони завжди беруть більш високу плату, ніж їхні суперники Інтернет.

У Вас також є вибір покриття вашого іпотечні платежі у зв’язку з хворобою або хворобою заважає вам працювати. Проте ми рекомендуємо перевірки з вашим роботодавцем перших, щоб побачити, якщо вони мають хвороби плану оплати на місці. Деякі компанії надають своїм співробітникам повну оплату протягом шести місяців для нещасного випадку або хвороби. Навіть у цьому випадку, це все ще стоїть отримання страхування, оскільки ви могли б бути від роботи протягом більше шести місяців. Було б дуже важко задовольнити іпотечні виплати по хворобі законом пільг в поодинці. Цей вид страхування також коштує £ 2,45 за £ 100 щомісячні виплати по іпотеці, але ви можете поєднувати його з безробіттям кришкою і це £ 3,95 на місяць, що менше, ніж покупка двох окремо. І буде охоплювати вас протягом максимум 12 місяців, так що ви дійсно повинні розглянути, що станеться, якщо серйозної аварії чи хвороби залишив вас постійно не в змозі працювати.

Ринок страхових послуг вважає, що 1/5 чоловіків і 1/6 жінок мають назавжди покинути роботу до досягнення пенсійного віку у зв’язку з тяжкою хворобою або нещасним випадком. Подумайте про це, якщо у вас є від серцевого нападу у віці 45 років, то ви навряд чи повернутися до роботи знову. З родиною, щоб підтримка, це може мати катастрофічні наслідки.

У цьому випадку, то вам доведеться Критичні страхування хвороби – вона охоплює видатні іпотеки в повному обсязі, якщо ви не в змозі працювати знову. Звертайте увагу на “повної і постійної інвалідності” Обкладинка – важливо, що він включений в політику, як це конкретно охоплює можливості ви знову не працює в результаті нещасного випадку.

Є кілька варіантів, щоб виглядати з страхування критичних захворювань – наприклад, вам потрібно «Зниження кришка”, якщо у вас є погашення іпотечного кредиту. Це пов’язано з тим значення виплати зменшується у відповідності зі значенням непогашеного іпотечного. Крім того, дешевше, ніж альтернатива: “рівні кришки”. Це необхідно, якщо у вас є інтерес тільки для іпотеки, тому що непогашений залишок іпотечного залишиться колишнім.

Переконайтеся, що ви знаєте всі факти про страхування ви купуєте, тому що там буде час, що ви не можете подати позов. Наприклад, страхування критичних захворювань вимагає, щоб ви вижити протягом періоду після аварії або діагнозу критичного захворювання, як правило, 28 днів, але іноді 14 днів. Якщо ви помрете до цього часу, то ніякі претензії не можуть бути зроблені на вашій політиці.

Для покриття можливості ви помирає протягом 28 днів, то вам потрібно іпотечне страхування життя. Багато кредитори вимагають створити іпотечне страхування життя політика як умова ви виймаючи іпотеки. Вам не доведеться купувати його через кредитора однак, насправді це буде набагато дешевше, якщо ви не робите. Також, якщо ви живете один і не повинні утримувати сім’ю, ви не обов’язково повинні цей вид страхування як кредитор буде відшкодувати гроші за видатний іпотечного шляхом продажу майна.

Іпотечне страхування життя є найбільш популярним видом захисту заставленого майна, як страхування критичних захворювань, ви можете вибрати між «Зниження кришкою” і “рівня кришки” залежно від того, у вас є погашення або тільки відсотки іпотеки.

Там не заперечуючи, що купуєте всі ці страхові поліси для захисту вашого іпотека буде коштувати, але є кілька способів, щоб отримати найбільшу віддачу. По-перше, якщо ви об’єднаєте нещасних випадків і хвороб з безробіттям кришку, то ви заощадите близько 20%, в порівнянні з покупкою їх окремо. Деякі страхові компанії можуть ставитися до цього як “по безробіттю та непрацездатності” кришку. Критичного захворювання та страхування іпотечних життя також стали дешевше, якщо об’єднати два, і ми прогнозуємо середню економію 20-25%.

І не забувайте, найочевидніший спосіб заощадити гроші – близько магазину. Ваш кредитор наведу вам на ці страховки, і навіть може дати вам враження, що ви повинні купити свій страхування через них, але ви можете купити його у будь-якій компанії, ви будь ласка. Так що це було цілком можуть бути найдешевший! Зайдіть в Інтернет для кращих пропозицій, ще краще – звернутися до фахівця страхування життя брокеру і попросити їх, щоб знайти найкращі пропозиції для вас. Вони можуть робити все біганиною і, якщо ви не вразив, то вам не доведеться купувати через них. Перевага, яку вони надають на ціни через спекотну конкуренції в Інтернеті, особливо для страхування. Брокери пропонують більш вигідні угоди, скоротивши їх вчинення, а ви отримаєте подальші знижки. Пошук з використанням будь-якого з таких умов: “дешеве страхування життя”, “страхування життя”, “страхування життя котирування” або “іпотечний страхового захисту”, і ви зустрінете ряд економічно ефективних варіантів.

Інших переваг використання брокера є те, що у вас є повний доступ до їхніх експертів. Коли вони стикаються з можливість отримати “гарантований Преміум» або «Reviewable Преміум” для вашого страхування критичних захворювань, ви будете знати, що це означає? Навіть якщо ви робите, який з них краще? Саме тоді радник страхування життя цінуються на вагу золота. Тому ми рекомендуємо зняти телефонну трубку і розмовляв з експертом в людини, це не займе багато часу, і це гарантує вам отримати це право вперше.

Підсумок: спокій має свою ціну – але це не повинно бути дорогим!