іпотечний платіж страхового захисту

Іпотека найчастіше є найбільшим фінансовим зобов’язанням, яке багато людей роблять протягом свого життя, але при цьому менше половини всіх житлових власників іпотеки вирішили взяти з захисту їх погашення іпотечного здібності з іпотечним страхового захисту.

Іпотечний страхового захисту, або іпотечний платіж страхового захисту, є однією з форм страхування, який гарантує повернення іпотечних кредитів будуть виконані повинно заставодержателя стають безробітними, падають у критичному стані або не зможе отримувати дохід у результаті нещасного випадку. Цей вид захисту страховий продукт досить дешева в обслуговуванні і дозволяє власникам іпотечних встановити страхову суму щомісячної плати захисту, що покриває іпотечні витрати і додаткові витрати до певного відсотка вище іпотечних витрат.

Більшість іпотечних платежів політики страхового захисту суворі претензії на страховий захист. Наприклад, якщо утримувач іпотечного стали безробітними за своєю власною волею, то вони не будуть підпадати під захистом страхового поліса іпотечного платежу. Однак надмірність кваліфікований для оплати через політику страхового захисту, за умови, що іпотечний утримувач активно шукає нову роботу. Крім того, іпотечний страхового захисту можуть не окупиться, якщо позивач приймає на добровільній або неповний робочий день, хоча умови страхового захисту та умов, що відносяться до цієї області буде змінюватися в залежності від кожного типу продукту іпотечного платежу страхового захисту.

Як правило, власники іпотечних доведеться терпіти захисту іпотечний платіж страхового стажу до отримання оплати захисту виплат. Стаж на іпотечні платежі політики страхового захисту, як правило, 90 – 120 днів. Якщо іпотека як і раніше власникові право на отримання іпотечного страхування захисту оплаті після закінчення цього терміну, то захист платежі почалися на щомісячній основі.

Страхові компанії часто вимагають від власників іпотечних страхового захисту оплати відновити свої іпотечні захисту страхового відшкодування кожен місяць, заповнивши форму. Іноді страхові компанії будуть просити докази від заставодержателя, щоб вони могли оцінити право заставодержателя за продовження іпотечні платежі страхового захисту. Це може бути довідка від лікаря хвороби або копії роботу програми, якщо стверджуючи іпотечний платіж страхового захисту виплата через надмірність. Іпотечний Оплата страхового захисту виплат, як правило, виплачуються безпосередньо на банківський рахунок власника іпотечного один місяць заборгованість.

Виплат по іпотечному страхуванню оплати захисту часто обмежені періодом страхування безліч. Залежно від страхової компанії, щомісячні платежі захист більше шести місяців або дванадцять місяців від першого захисту іпотечних виплата нормально. Як дві з кожних десяти людей, які звільнені потрібно більше року, щоб відновити себе в нову роботу, іпотечний платіж страхового захисту може означати різницю між збереженням ваших будинку або втратити.