іпотечне страхування життя пояснили

Розмови навколо дуже багато фінансових продуктів послуг отримує дивно і, можливо, надмірно складним, коли, по всій концепції, що лежать в переважній більшості цих продуктів насправді досить просто і зрозуміло. Візьміть іпотечного страхування життя, наприклад. Незважаючи на потенційно відштовхує назва, це просто страхування покликане забезпечити, щоб іпотека повністю погашена в тому випадку, якщо ви померли перш, ніж ви мали можливість з ним розплатитися.

Іпотечне страхування життя захисту була навколо протягом довгого часу, таким чином, забезпечити безпеку і спокій тим, ви не були б? Не хочете, щоб турбуватися про погашення іпотечного якби ти померла.

Як осторонь, не плутайте іпотечний платіж страхового захисту (ІПМТ) з іпотечне страхування життя захисту. Дві дуже різні, з колишнім захисту ваших фактичних щомісячних погашень іпотеки в разі вам стає не в змозі працювати через вимушену безробіття, після дорожньо-транспортних пригод, або у зв’язку з хронічним захворюванням. ІПМТ дозволяє зберегти погашення іпотеки, поки ви не на ноги або знайти альтернативну роботу.

У всякому разі, до іпотечного страхування життя та багато іпотечні кредитори самі традиційно наполягали на позичальників виймаючи захисту іпотечних життя, щоб покрити свій страх і ризик щодо заставного не виплачені якщо заставодержатель помер до кінця іпотечного термін.

Ті, більш традиційні методи іпотечного страхування життя як правило, зменшенні терміну страхування життя домовленостей, в яких потенціал суми страхових виплат зменшився протягом терміну страхування, відповідно до балансу скорочується завдяки іпотеці. До кінця Термін кредиту, отже, страхова виплата була зведена до нуля.

Гарантовані виплати

З урахуванням останніх змін на ринку іпотечного кредитування та підвищення конкурентоспроможності прямий терміну страхування життя, проте, вона могла б краще сенс зробити вибір на користь фіксованого страхування життя термін, рівний іпотечні суми кредиту. Таким чином, якщо ви помрете до закінчення терміну страхування, іпотечний кредит може бути погашений за рахунок надходжень і ваших підопічних швидше за все, користуватися одноразову виплату будь залишок.

Цей тип покриття пропонує гарантований політики виплатити суму і гарантовані преміальні виплати протягом всього терміну страхування, які можуть бути узгоджені на 30, 25, 20, або будь-яку кількість років, на самому початку.

При розгляді шляхи забезпечення того, іпотека погашається, якщо ти помреш до його повного терміну, пам’ятайте, що:

* Традиційний метод, щоб піти на зниження страхування життя
* Поточні ставки страхових внесків, однак, зробити стандартну фіксований термін страхування життя політику в тій же кількості, що й початкова іпотечних інший варіант, щоб розглянути
* Як при прийнятті будь-яких серйозних або важливі покупки, переконайтеся, що ви ходите по магазинах навколо для вашого кришкою для того, щоб отримати правильний рівень допомоги за реальною ціною. Бізнес по страхуванню життя є надзвичайно конкурентним, тому не робимо просто застосувати для першого політика, яка впадає в очі? переконайтеся, що ви робите ваші дослідження в першу чергу.