іпотечне страхування життя – купівлю першого будинку

Розглянемо іпотечного страхування життя, коли ви купуєте свій перший будинок. Кожен, ймовірно, погодьтеся, що покупка першого будинку є одним з найважливіших рішень, які ви, ймовірно, зробить. Багато думки проходять через ваш розум в цей час. Ви з нетерпінням чекаєте, що живуть в будинку, яку ви збираєтеся купити, ви обробці і прикрасити його в своєму розумі, ви переконаєтеся, що це те, що ви хочете зробити, але ви також цікаво, якщо ви робите правильні речі. Ви добре підготовлені, хоча.

Ви знайшли час, щоб заощадити пристойну суму грошей, і ви таким чином внести істотний початковий внесок. У вас є достатньою для оплати всіх витрат, пов’язаних з угодою, і, крім того, у вас є достатньо, щоб купити меблі. Ви знаєте, ви повинні застрахувати свою цінну частину майна в разі пожежі, урагану, повені і т.д.

Ви переконалися, що ваш дохід достатньо, щоб зробити виплати по кредиту і покривають інші дрібні витрати. Ви вирішили купити ваш будинок. Існує, однак, ще одна річ, яку ви повинні дивитися на … іпотечне страхування життя.

Іпотечне страхування життя політика окупиться сума заборгованості перед банком або іпотечної компанії. Тут ваш вибір.

зменшення терміну страхування життя

Найбільш популярний варіант у вас є, щоб купити зменшенні терміну страхування життя. Ця політика буде погасити залишок боргу в разі вашої смерті. Премій стоять зовсім недорого і знаходяться на одному рівні протягом усього терміну. Номінальна вартість вашого поліса, однак, зменшується щороку, як сума, яку ви повинні на нових зменшується будинку. Ця політика була розроблена з вашої іпотеки на увазі.

рівень термін страхування життя

Зменшенні терміну політики повністю окупається іпотеки в момент вашої смерті, незалежно від того, коли і як померти. Ви можете використовувати рівні термін дії страхового поліса, щоб зробити те ж саме, але з невеликою родзинкою.

Якщо ви купуєте вашої політики і вмирають в перший рік іпотека погашається. Припустимо, однак, що помрете в п’ять або десять років, і у вас є політичному рівні термін, який ви використовуєте для іпотечного захисту.

Ви купили 20-річного терміну політики, коли ви купили свій будинок, як у вас було 20 роки іпотека. Ти помреш на рік 5 або 10 року, наприклад, і ваша політика буде платити в повному обсязі особою. Це буде більше, ніж ви зобов’язані банку або іпотечної компанії. Одна з причин, ви повинні використовувати термін рівня є забезпечення трохи більше, щоб вашим близьким у разі вашої смерті. Це може стати в нагоді, щоб оплатити витрати на похорон або, можливо, заплатити коледжу витрати для одного з ваших дітей.

постійне страхування життя

Іноді покупці використовують постійне страхування життя іпотечних захисту. Премій значно вище, але ваша політика може забезпечити додаткову перевагу, яке довгострокової політики, не може забезпечити.

Постійне політика є готівка, цінності та також накопичується дивідендів, якщо компанія виконує добре. У якийсь момент ці грошові значення плюс дивіденду у розмірі суми заборгованості на вашому домі. Що ви можете зробити, це взяти гроші з вашої політики і використовувати його для погашення іпотечного кредиту. Якщо ви плануєте використовувати постійні політики для страхування життя іпотечні потреби ви повинні мати на увазі, що хоча вартість Грошові кошти гарантовані дивіденди не є.