іпотечне страхування життя захисту

Багато людей чули про захист заставленого майна через страхові поліси, але це може здатися досить складним для деяких. Щоб відповісти на питання відразу: іпотека захисту через страхування життя ті, є однією з форм особистого страхування, які окупаються іпотечних кредитів для людей, які були не в змозі оплатити його в повному обсязі у зв’язку зі смертю, невиліковної хвороби або інвалідності.

Початкові форми іпотечного страхування, були безпосередньо пов’язані з поточним балансом вашого іпотечного рахунку, і якщо ваш баланс знизився так само суми страхового покриття. Тим не менш, у ці дні найпопулярнішою формою такого страхування отримує суму страхового покриття дорівнює первісної суми іпотечного кредиту без цього зниження з плином часу, що робить його досить недорогий вид терміну страхування.

Одна з найостанніших тенденцій на цьому ринку є купівля повернення премії політику як іпотечні страхового захисту. Ця тенденція обумовлена ​​тим, що звичайна швидкість захисту іпотечного страхування стали набагато менш конкурентоспроможні, ніж термін страхування. І мають премій повернувся з політикою недоторканими відшкодовує всі ваші платежі після термін закінчився.

Найпопулярнішим і менш дорогий вид іпотечного страхування життя захист рівня життя користь терміна політики. Ця форма страхового покриття, як правило, доступні для певних періодів часу, зазвичай від 20 до 30 років. Вона має постійний охоплення і кількість премій зберігаються такими ж, за весь термін політики.

Типові захисту іпотечного як і раніше доступний в деяких банках і деякі агенти будуть намагатися продати його вам, але в даний час це вигідніше, щоб отримати один з цих:

1. Страховий поліс, який забезпечує набір ставками, які нижчі, ніж традиційна політика захисту іпотечного страхування
2. Страховий поліс, який гарантує погашення іпотеки в разі вашої смерті
3. Поліції, що не применшує його кількість покриття

Краще перевірити Котирування по страхуванню життя з різних компаній з аналізом варіант іпотечного захисту спеціально для того, щоб знайти, який варіант підходить у вашому випадку.

Покриття іпотеку з поверненням страхових внесків

Інший варіант, який став дуже поширеним останнім часом повернення премії формі термін страхування. Ця форма забезпечує унікальну перевагу у вигляді повернутих податків без премії, які ви заплатили за весь термін страхування у випадку, якщо ви тримаєте політики над ним.

Цей метод є досить корисним, тому що не тільки він окупається вашого іпотечного кредиту в будь-якій ситуації, але і дає вам всі гроші, ви заплатили за страховку у разі, якщо ви все ще живі після термін дії страхового поліса закінчився. Ця особливість робить його вельми привабливим для багатьох людей, так як цілком ймовірно, що ви будете жити після 20 або 30 років тривалості політики. А чому б не має свої гроші назад, оподатковуються в кінці кінців? Крім того, він робить дійсно хороші аксесуара до пенсійний план або будь-які інші засоби, коли ви стаєте старше.

Дешеві страхування життя можна і це може бути вельми корисним і вигідним для вас, зрештою, як ви можете бачити. Так що якщо у вас є іпотека для забезпечення, тепер у Вас є хороший варіант для прийняття найбільш з Вашого кредиту.