інший вид маркетингу затаврувати себе і продавати більше страхуванню

У страховій галузі, коли ми говоримо про маркетинг, ми найчастіше посилаючись на маркетингові ризики для страхових компаній ми уявляємо. Хоча найважливішим аспектом успіху будь-якого агентства, це маркетинг це не єдине агентство має витрачати свої ресурси на. Існує “інший вид маркетингу”, часто недооцінюють і не до кінця розуміли в страховій галузі, яке багато агентств просто не зосередитися на взагалі.

Через основні омани, страхові агентства часто лякаються традиційні маркетингові зусилля, яка має знайти творчі шляхи для просування своїх споживачів до продукту або послуги. З одного боку, галузь в цілому, здається, застряє в деформації часу, коли холодної покликання і від дверей до дверей продажів та інших видів переривання маркетингу відбулася ключі від царства. Немає нових стратегій не будуть прийняті, тому що агентства вважають, старі ще працюють. Misassumption, що маркетингові стратегії та брендингу занадто дорогі для окремих установ і агентів змушує багатьох думати, що ці стратегії є винятковими для великих страхових компаній гроші.

Характер сучасного споживача і зростання конкурентоспроможних і цінових характер виклику ринку місце для індивідуальних агентів і агентств з розробки інноваційних маркетингових стратегій для того, щоб зберегти перевагу в галузі. Поява Національний Do Not Call реєстру, Caller ID та адресу електронної блокатори Спам, наприклад, зробити традиційними засобами переривання маркетингу, як холодної покликання, і Масова розсилка менш ефективним. Агенти мають стати більш творчим і почати використовувати у своїх інтересах такі речі, як Інтернет, інформаційні бюлетені та маркетингу статті. Інтернет-маркетингова стратегія вимагає дуже мало роботи і дуже мало зі своєї кишені вартість.

Вам потрібно затаврувати себе як страховий виробника. Це добре, коли є сторінка компанії котируються на вашій візитною карткою. Це місце, на перспективу, щоб дізнатися більше про вашу компанію. Однак, вам потрібно, щоб відрізнити себе від всіх агентів там. Давайте вирішувати її. Більшість незалежних агентства мають доступ до тих же ринків і тими ж цінами, так що ще є перспективи засновувати свій вибір на? Агентом. Найпростіший спосіб зробити це, щоб створити веб-сторінку, що бренди і ринки вас.

Якщо у вас є настройки веб-сторінки для себе з змістом, який збільшує зображення в якості висококваліфікованого фахівця і лідера галузі, то ви готові перетворити ваші веб-сторінки в повністю автоматизованої маркетингової машини. Ваша веб-сторінка стане місцем для збору контактної інформації перспективи ». Ви можете досягти цього, пропонуючи бюлетеня. Є безліч компаній в Інтернеті, які можуть допомогти вам створити повністю автоматизовану розсилку. У цей момент ви більше не займається маркетингом переривання, але набагато більш успішної практики вирішення маркетингу. Крім цього, ви створюєте простір для себе, щоб показати свої знання галузі і дати собі привід залишатися на зв’язку з і перед перспективами на регулярній основі.

Найбільш важливою частиною вашої нової маркетингової стратегії буде для залучення трафіку на веб-сторінці, а потім отримати дозвіл зв’язатися з перспективами. Використовуйте стільки стратегії, щоб отримати трафік, як це можливо. По-перше, це старомодна оффлайн-маркетингу, (тобто брошури, листи і факси), яка привертає увагу до вашої веб-сторінки і привід відвідати сайт. Ви також повинні зробити все, що інтернет-маркетингу, як ви можете. Це доступне і неймовірно ефективна, тому ви повинні зробити це якомога більше. Деякі інтернет-стратегії, щоб стати видимим в Інтернеті включають, пошукова оптимізація, реклама на відповідні сайти, статті маркетинг, і платити за клік реклами.

Щоб отримати додаткову, більш детальну інформацію на цю тему, підпишіться на нашу безкоштовну розсилку на http://www.rateyourinsuranceagent.com/newsletter. А для отримання додаткової інформації про прекрасна можливість отримати Інтернет впливу відвідати наш “Отримати перераховані” сторінки, http://www.rateyourinsuranceagent.com/getlisted.