інформувати себе як одна з форм страхування подорожей, з smartraveller

Приймаючи поїздку за кордон завжди буде породжувати рівних частинах хвилювання і паніки … і це не обов’язково погана річ! Це ниття страху перед невідомим є те, що змушує нас вживати заходів, щоб інформувати і захистити себе, як і проведення опитувань, виймаючи страхування подорожей, і щеплення. Робити припущення, коли ви перебуваєте за кордоном може бути швидким по дорозі в лікарню, тюрму, а в крайніх випадках, труну. Коли справа доходить до інформування себе, ніхто не має кращу, більш всеосяжної і достовірно відомо, чим Smartraveller Сайт працює австралійським урядом. Тут ми розглянемо основні розділи сайту і особливості, і чому вони створюють форма первинного страхування подорожей для Вас!

Рекомендації для туристів
Є деякі речі, які навіть страхування подорожей, корисно, хоча це, не може захистити вас від. Хвороби і травми можуть мати довгострокові наслідки, крім безпосередньої потреби в медичній допомозі або евакуації. Відшкодування витрат для багатьох жертв злочинів просто не повернути своє життя в Штати вони були в заздалегідь. Саме тому питання Smartraveller сайту рекомендацій в більшості країн по всьому світу, де Австралія має консульства. Сайт ранжує країни відповідно з п’ятьма рівнями безпеки. До них відносяться:

1. Будьте уважні до власної безпеки
2. Проявляти обережність і стежити за розвитком подій, які можуть вплинути на вашу безпеку
3. Вправа високу ступінь обережності
4. Переглянути свої потреби в поїздках
5. Консультування не їздити
Уряд засновує цю раду на звіти і прохання про допомогу з австралійського консульства за кордоном, розвідувальні донесення з австралійського місій і ASIO оцінках загроз і рекомендацій, підготовлених іншими союзними країнами, як Великобританія, Канада, США і Нової Зеландії. Є наступні країни, в момент написання, на «Консультування проти всіх подорожей” список – знання поточних подій зробить причини цих очевидних:

Афганістан
Бурунді
Центрально-Африканська Республіка
Чад
Ірак
Сомалі
Судан
Абонентське обслуговування
Smartraveller сайт пропонує вам можливість підписатися на їх рекомендацій подорожей, а також бюлетені, пов’язаних з поточним популярних подій у різних країнах. Бюлетені висвітлювати події, як Хадж до Саудівської Аравії (щорічне паломництво в Мекку), чемпіонат світу з футболу, пандемії, і нові вимоги для деяких країн.

Поради Страхування подорожей
Smartraveller сайт пропонує дуже мудру пораду, що якщо ви не можете дозволити собі страховку, ви не можете дозволити собі подорожувати. Вони дають вам досить багато досліджень про випадки, коли консульство Австралії допоміг мандрівникам, що не були застраховані, а третя партія витрати, які були понесені в результаті. Вони також дають вам поради про те, як правильно вибрати страховий поліс, і те, що не поширюється.

керівництва країни
Є всеосяжне, дивно корисним країні напрямні для майже кожен зарубіжних призначення на Smartraveller сайту. Ця інформація буде охоплювати речі, страхування подорожей не буде – наприклад, помітні місцеві закони, що ваша страховка не може допомогти вам, якщо ви порушите, питань охорони здоров’я і які щеплення необхідні, і питання безпеки.

Поради туристам
Існує величезний розділ з інформацією, що стосується багатьох видів діяльності можна займатися незалежно від того, в якій країні ви знаходитесь. Деякі приклади включають в себе:

Заарештований або ув’язнений за кордоном
Міжнародні водійські посвідчення
міжнародних фінансових шахраїв
живуть і працюють за кордоном
Мобільні телефони й інші варіанти залишатися на зв’язку, перебуваючи за кордоном
Поради для подорожуючих батьків
Подорожі літніх
подорожуючих жінок