інформаційні технології страхування для захисту вашого бізнесу

Що таке страхування?
Важливість страхування відчувається в кожній сфері життя. Життя пов’язане з ризиком і, хоча це часто неминучі, можна, звичайно, вжити заходів з мінімізації його наслідків. Багато людей вважають за краще купувати страховку, щоб захистити їх потребам. Страхування являє собою договір між страхувальником і страховиком, де останній зобов’язується компенсувати колишнім від потенційних майбутніх втрат при сплаті страхових внесків.

Кому потрібні інформаційні технології (ІТ) страхування?
Інформаційно-технологічні служби пов’язані з наданням та продукти, і поради, і все ж придбання відповідної страховки, як правило, останнє рішення бізнес буде приносити. Типові IT страхування захищає фірм з вимог, що випливають з професійної недбалості або невиконання професійних обов’язків. ІТ-компанії страхування охоплює також помилки та упущення, які призводять до втрати даних або клієнта, збій системи, претензій невиконання або необережне перепроданості послуг.

страхування професійної відповідальності
Основна ідея страхування професійної відповідальності є те, що він забезпечує захист від претензій, пов’язаних з третім врегулювання втрати тобто партії не зробив для страхувальника, але до третьої особи, якій завдано збитків. Будь-які дії, помилки або упущення, яке призводить до прямих фінансових збитків третій клієнт сторін може призвести до звинувачень у недбалості по відношенню до компанії, яка може призвести як до фінансових втрат, а також нанесення шкоди репутації і доброї волі. У разі виникнення претензії, деякі страховики також згодні оплатити витрати на оборону, а також будь-який населений пункт становить до ліміту відповідальності, прийняті в рамках політики.
Надання послуг в області інформаційних технологій включає в себе комп’ютерне консультування, управління базами даних, мережеве обладнання, веб-дизайну і розробки та інтернет-послуг .. Компанії, що надають інтернет-послуги також може бути пов’язано зі значними вимог, що випливають з твердження авторського права і товарного знака або наслідки комп’ютерних вірусів. Веб-дизайнери можуть ненавмисно використовувати захищені авторським правом матеріалів при проведенні своїх професійних послуг, які можуть призвести до суттєвих штрафів і пені. .
страхування цивільної відповідальності
Розділ Загальні Відповідальність ІТ страховий поліс забезпечує фізичні активи компанії та обладнання покриті, на додаток до надання кришка для будь-якого пошкодження продукту, що третя сторона може понести в результаті професійних послуг компанії. Страховик забезпечує захист від пожежі, крадіжки, повені і випадкових пошкоджень. Загальне страхування відповідальності не поширюється на шкоду, завдану внаслідок механічного пошкодження, вірусної атаки або обладнання залишилася в громадському транспорті або в громадських місцях. Якщо обладнання вкрадений або пошкодження знаходиться за межами економічної ремонт, страховик може розглянути питання про надання застрахованій із заміною обладнання.

увагу
Тим не менш, важливо зазначити, що більшість Інформаційна політика Технології відповідальності написані на “заяви, зроблені основі. Це означає, що ви повинні мати ІТ-політики страхування в місці в той час претензії, висунуті проти вас, а не час передбачуваного дії, помилки або упущення були здійснені. Таким чином, політика в місці в той час пред’явлено вимогу, проти вас політика, яка буде реагувати на це твердження, а не політики в місці під час передбачуваного дії, помилки або упущення.