інстинктами вбивці

Страхового представника, що більш агресивно продає дуже слабка. Аналогічно страховий агент, що постійно потрапляють у пастку запереченням є дуже крихким презентації. Обидва вони беззахисні й уразливі, тому що вони не можуть пристосуватися до перспективи.

Рідкісних успішних повторень розвивати інстинкт вбивці, втративши страх перед перспективою боротьби з ними. Майже всі перспективи є експертами в знаючи, коли купувати. Тим не менш, це рідкісний представник страхування, яка знає, коли продавати і коли бути вирішувати проблеми. Занадто багато повторень страхування є проблемою чайник. Вони насправді причина перспектива не купувати. Надія, тиску і відсутності контролю ніколи не створити продажу.

У вас є покупець, або ви збираєтеся витрачати пару годин з шиною кікер? Адаптація до інстинкт вбивці. Скажіть собі, що ви готові, щоб піти якомога швидше від ухильно перспективи. Не терпіть або приймати будь пучки, IFS, Буц, або бачити вас Laters. Рідко ці люди роблять більше, ніж ваші рядки разом протягом декількох місяців і місяців. Чи не SAP, себе обманювати, діючи тупий. Спочатку попросіть їх повторити свої заперечення знову. Наступна кажуть: “За всі мої роки я рідко чую, що, тому, будь ласка, поясніть, що ви дійсно маєте на увазі.”

Якщо ви отримаєте відповідь, що не є позитивним, пам’ятаєте цю перспективу потребує вас більше, що ви маєте потребу в ньому. Він може сказати: “Я подзвоню через кілька днів” відразу відповідь: “Я постійно допомагають новим клієнтам, я тільки повернутися, якщо у вас є претензії ситуації.” Кінець призначення в 15 хвилин, якщо ваш перспектива не відчуваю, що він має проблеми вирішити. Це не справжня перспектива, так що дайте собі кредит для визнання його і їхали рано. Так само, як вам позбавитися від дратівливих телефонних адвокатів у вас немає використовувати для, скинути ці типу відкидає швидко.

Вбивця доводчики просто вирішувати проблеми світу продажів. Перед тим, як відвідати перспективу вони змусити його визнати, що є проблеми, які потребують вирішення. Насправді, у них є інстинктивна влада, щоб сказати, чому вони є істинним людиною порятунок. Ви збираєтеся використовувати ваш продукт, щоб вирішити свої страх. Тим не менш, це ваша робота, щоб отримати ваші перспективи відчувати біль. Запитайте їх, як вони можуть вирішити цю болючу проблему. Вони хочуть вирішити цю проблему? Або вони знають, у вас немає навичок профі, і тільки накачування вас інформацію або намагаються дати вам лінію?

Застосувавши вбивця близько легше, ніж ви думаєте. Покладіть вашого розуму потенційного клієнта в потрібному ракурсі. Скажіть, що ви не збираєтеся їх продавати що-небудь, ви збираєтеся отримати їх, щоб вирішити проблему .. Ви хочете, щоб ваші перспективи придбати ідеальне рішення, щоб заповнити прогалину. Розрив ви обоє повинні знати, що може бути краще всього вирішена вашої страховий продукт.

В якості страхового представника, час для вас зараз. Розвивайте інстинкт вбивці, і зробити вас клієнт звернутися за ваші поради, вирішення проблем допомоги. Якби не це швидкий назавжди розпрощатися. Ви не вітається на універсал робить місію друзям. Ваші істинні друзі страхових стати вашими клієнтами.