інсайдерів керівництво з пошуку дешеві тарифи автострахування

Забезпечення страхування для Вашого автомобіля є важливим, враховуючи фінансові вигоди, які вона надає. Проблема в тому, деякі страхові поліси, в кінцевому підсумку приймає більше від вашого щомісячного доходу, а не робить нічого суттєвого. Як власник автомобіля, ви повинні забезпечити дешеве страхування автомобілів, так що ви захищені від дорожніх пригод, фінансово, не більше напружуючи бюджет. Висновок один, легко. З пограти в детектива навичок і підключення до Інтернету, ви можете виловити більше, ніж кілька хороших угод.

на користь лінії

Широко розрекламовану електронної революції повільно домінуючою багатьох галузях промисловості, у тому числі страхування. Багато страхових компаній пропонують страхування котирування на своїх сайтах, до великого зручності користувачів Інтернету. Ви можете Google до терміну «дешеве страхування автомобілів” або “авто страхування цитатою”, і ви знайдете безліч сайтів, що пропонують всі види страхування угод. Просто порівняйте ставки, а також покриття Премії пропонуються. В ідеалі, покриття має пріоритет над витратами, так що краще застосовувати належного фінансового управління, перш ніж зупинитися на будь-якої угоди.

торгуватися свій шлях до хорошої угоді

Мистецтво просунули справу підприємців, як Дональд Трамп і Роберт Кійосакі у фінансові шишки. У вашому випадку, ви можете використовувати силу, щоб змусити переговорів потрібний страхової компанії, щоб знизити його ціну і запропонувати вам додано покриття за доступною ціною. Просто виконайте такі дії:

1. Безпечні кілька цитат страхування в Інтернеті, переважно з обурливо низькими цінами.
2. Продовжуйте в офіс однієї з бажаних вами страхових фірм, де ви будете дізнатися про страхові пакетів. Страховий агент буде інформувати вас про пропозиції компанії.
3. Не виявляв великого інтересу в пакети, навіть якщо вони дуже заманливо. Пам’ятайте, що ваша місія зробити привабливу угоду ще солодше.
4. Почувши пропозицію агента, показати йому або їй страхування котирування онлайн ви зібралися.
5. Сказати агенту, “Як страхової компанії, ви, хлопці, мій первісний вибір, насправді, я пішов сюди в надії на кращі страхові угоди. Але з цими котирувань доступні, у мене досить важко рішення. “Не зрушитися з місця, якщо агент не знизити витрати на страхові внески.
6. Після того, як конфліктуючі вираження утворює на обличчі агента, радійте. Ви збираєтеся забезпечити гарну угоду.

Цей метод має більший успіх для агресивних агентів, так як деякі з них прагнуть досягти своїх щоденних квот. Виконати план витончено і ви, мабуть, повернутися додому з страховий поліс, який краще, ніж ті, забезпечених більшість клієнтів компанії.

зменшити Ваші премії

Деякі страхові компанії пропонують політики з пристойними витратами і широке висвітлення. Якщо видалити деякі з премій для конкретної політики, ви отримаєте ідеальний пакет, маючи баланс вартості і охоплення. Зітріть премій, які не поширюються на ваш стиль водіння, поведінка на дорозі, і ваші звички обслуговування автомобіля, то переоцінити страхування котирування онлайн Ви запропонували.

Знання та інформаційної магістралі

Отримання фінансового покриття на Ваш автомобіль завжди хороше рішення, особливо якщо ви знаєте, як забезпечити дешевою, але вигідну справу. Пам’ятайте, що ваше дотепність та Інтернет є вашим найбільшим союзників для забезпечення дешевою політики в світі автострахування.