інсайдерської подивимося на Cedar Park страхування

Якщо ви шукаєте для страховий бізнес, будинок або автомобіль страхування ви повинні мати довірений ресурс, щоб допомогти вам орієнтуватися в кукурудзі варіантів на ринку сьогодні. Ви не можете поворот, не будучи засипані оголошення про те, як Gecko або Caveman або Groovy офіціантка перспективних пташенята кажу вам, що все, що вам потрібно зробити, це зателефонувати їм і ви заощадите $ 487. Або перейти на страхову компанію XYZ зі знижкою 15%. Чи є всі ці оголошення, чи не так? Чи є вони всі нижні витратами рішення? Як це може бути? До кого я можу вірити? Щось просто не додавання!

Взяти пік тут, щоб отримати погляд зсередини на страхової галузі … Страхові компанії ціна їх політики від безлічі факторів, починаючи від їх загального прибутку андеррайтингу (або комбінований коефіцієнт), їх співвідношення витрат, віддачу від своїх доходів від інвестицій і конкурентного середовища.

Це був наш досвід на страховому ринку Cedar Park, що перевізники, проходить через певні цикли в їх структуру ціноутворення. Головна причина цього полягає в їх втрати історії для даного сегмента ринку, а також компанії в цілому. Якщо страхова компанія відчуває нижче, ніж зазвичай твердження, і більше андеррайтинг прибуток, вони зазвичай отримують більш агресивними у страхових знижок, які вони пропонують.

Один з ключів до управління бізнесом і програм страхування житла є для тестування води з іншими страховими компаніями принаймні раз на два роки, щоб переконатися, що ви в своїх інтересах перевізників, що перебувають в агресивному швидкості циклу. Так, це звучить як дуже багато часу і розчарувань процес, але якщо ви отримуєте з знаючих і авторитетних незалежних страхових агентів вони можуть зробити більшу частину роботи за вас і, як правило заощадити значні доларів.

Авансові внески, однак, тільки одна частина рівняння в забезпеченні оптимальної програми страхування. Сьогодні Є так багато різних типів носіїв і види страхового захисту, яка буквально повний робочий день розуміння всіх пов’язаних з цим питань. Не думайте, що, так як агент просто ліцензію, що вони дійсно кваліфікованим.

Переконайтеся, що ваш страховий агент має розширені сертифікати, такі як страхування Сертифікований радник (CIC) або завірену Андеррайтер власності та від нещасних випадків (CPCU). Сертифікований консультант Страхування може не тільки допомогти вам знайти оптимальну ціну, може допомогти вам діагностувати, а потім призначити належне освітлення. Маючи меншу премію швидко стає значення, якщо у вас є претензії непокритий!

Тут наводиться короткий виклад деяких з типів покриття необхідно оцінити для вашого кедра страхування бізнес-парку:

загальне страхування відповідальності Cedar Park

Широка торговельна політика, яка охоплює відповідальність експозицій бізнесу, які не виключені. Покриття зазвичай включає в себе відповідальність за якість продукції, виконаних операціях, приміщень і операцій, а також особисті та реклами травми. Рекомендується, щоб всі підприємства операційні має загальної сфери відповідальності на місці.

Політика власників бізнесу

Бізнес Cedar Park страховий поліс, який поєднує в собі майна, відповідальності і охоплення тимчасового припинення діяльності для малого та середнього бізнесу. Покриття, як правило, дешевше, ніж при покупці через окремі страхові поліси. Політика власників бізнесу, як правило, доступні для підприємства і галузі, які зазвичай розглядаються як мають відносно низьку потенційними зобов’язаннями.

Cedar Park компенсаційні виплати працівникам та відповідальності роботодавців

Це покриття платить за медичну допомогу та фізичної реабілітації співробітників травму на роботі і допомагає замінити втрачену заробітну плату, поки вони не в змозі працювати. Крім того, це покриття захищає роботодавця від судового переслідування з боку постраждалий працівник у більшості випадків. Часто забувають експозиції для компаній, які працюють головним чином службовців є потенційною травми працівникам під час водіння своїх автомобілів у справах компанії. Це може бути також просто, як співробітник водіння продажів виклик, банку або магазині канцелярських товарів. Якщо у вас є співробітники дуже важливо, що ви захищаєте цю важливу охоплення.

страхування професійної відповідальності Cedar Park

E & O страхування покриває професіоналів за халатність і помилки або упущення, які ушкоджують їх клієнтів. На додаток до покриття ліцензованих фахівців, таких як бухгалтери, юристи, страхові агенти, архітектора та інженерів, щоб назвати кілька, технологічні компанії часто мають професійного досвіду відповідальності. Як правило, це пов’язано з тим, що загальну політику відповідальність виключає пошкодження даних. Технологія E & O може захистити вашу компанію в разі, якщо ваша недбалість, помилки та упущення призводить до пошкодження даних третіх осіб. Рекомендується, що всі професійні і технологічні компанії мають E & O охоплення. Зв’язатися з представником сьогодні для отримання додаткової інформації страховий бізнес.

Cedar Park парасольку страхування

Цей бізнес Cedar Park страховий поліс забезпечує покриття збитків вище межі основної політики чи політики, такі як спільної відповідальності, відповідальності роботодавців та автомобільної відповідальності. У той час як це відноситься до втрат на суму в доларах на базової політики, з точки зору охоплення іноді ширше, ніж в основної політики. У зв’язку з непередбачуваним характером журі нагороди, рекомендується, що ваш бізнес програми страхування мають це покриття.

Cedar Park зайнятості практики страхування відповідальності

Зайнятість практика страхування відповідальності для роботодавців, який охоплює зайнятості відповідні зобов’язання, крім податку на робочому місці травми. EPLI покриє судові витрати і збитки для костюмів, таких як неправомірне припинення, дискримінації, сексуальних домагань та інших передбачуваних порушень законних прав працівників. Хоча тільки три відсотки практик найму позови йдуть на користь позивача, середня вартість захистити себе в один з них є більш ніж $ 200 000.

Cedar Park комерційна політика авто

Цей вид страхування Техас ділова політика забезпечує покриття відповідальності тілесних ушкоджень і матеріального збитку, за шкоду / пошкодження страхувальник викликає комусь ще. Медична платежів або особистого захисту травми (PIP) для лікування травм водія і пасажирів автомобіля страхувальника також пропонуються. Додаткові покриття власності за шкоду, заподіяну застрахованим автомобілям, також доступні у вигляді зіткнення, за збиток, нанесений автомобілю страхувальника від зіткнення і всеосяжного за збиток, що наноситься автомобілем страхувальника, що не відносяться до зіткнення з іншим автомобілем (у тому числі збиток від пожежі, вибухів , землетруси, повені і заворушень), та крадіжки. Незастрахованих автомобілістів охоплення, для витрат, пов’язаних з ДТП за участю втеча водія з місця дорожньо-транспортної пригоди або водієві, який не має страхування, також рекомендується.

Такими є лише деякі з Cedar Park страхування покриттів для бізнесу. Якщо у вас є питання, не соромтеся, щоб зв’язатися з Inspire Страхові рішення, ваше універсальне рішення для всіх ваших потреб Cedar страхування парк.