інновації будуть продовжувати бути ключем до успішної бізнес-моделі страхування

У глобальній інноваційній економіці сьогодні буде ключем до виживання для всіх галузей промисловості. Це особливо необхідно для страхової галузі, яка до цього моменту була в основному зосереджена на оптимізації своєї продукції, процесів та послуг, а не ін’єкційним реальні інновації в бізнес-моделей.

З рекордну кількість малих підприємств, що працюють від різних куточках світу, ідея глобалізації прижилася, повністю змінюють потреби власників малого бізнесу. Про страхові фронту, невеликі вимоги відповідальності бізнесу постійно розвивається, а значить, страхова галузь повинна бути готова відповісти інноваційні пропозиції продукту.

Страхові компанії також повинні включити інновацій в ціноутворенні. Власники бізнесу сильно відрізняються від того, що вони хочуть витратити і що вони хочуть з невеликого страхування відповідальності бізнесу. Хоча деякі вважають за краще цін на товари, інші вимагають високоякісної політики.

Існують три підходи до бізнес-моделі інноваційних компаній страхування можна зробити, щоб гарантувати, що вони залишаються конкурентоспроможними на тлі мінливого клімату:

* Промислової інноваційної моделі: Страховики необхідно буде інвестувати в зборі даних і знань недобрав від споживачів, малий бізнес, заявниками та претендентам, які пропонують більш певної продукції в особистих і невеликих страхування відповідальності бізнесу. Страховики потрібно буде використовувати ці дані для відточують на тільки ті проекти, які мають інноваційний потенціал. Переосмислення існуючих моделей або створення нових моделей також допоможе усунути негативні образи. Страховики повинні також зосередитися на захопленні нових власників бізнесу за рахунок використання нового підходу, який вміщує складності сьогоднішньому діловому кліматі і адресує нову глобальну економіку. Використовуючи Інтернет, або Web 2.0 можливості, дозволить оптимізувати дані і обмінюватися інформацією, підтримувати співпрацю між всіма користувачами, включаючи страхування зацікавлених сторін.

* Виручка інноваційної моделі: Споживачі добре освічені і знають, чого хочуть і не хочуть і будуть вимагати інновацій в пропонованих продуктів. Щоб зберегти конкурентоспроможність в нових страховиків ринок повинен буде запропонувати реконфігурованих продуктів, послуг і моделей ціноутворення. Це може включати в себе інновації в галузі ціноутворення і андеррайтингу страхування відповідальності для малого бізнесу, в яких страховик використовує на основі використання ціноутворення.

* Підприємство інноваційної моделі: співробітництво є ключовим до інновацій і до зміни прогнозу страхової галузі. Використання знань партнерів, колег і конкурентів буде мати важливе значення. Страховики повинні вчитися у них і працювати з ними до інновацій щось нове і свіжі перспективи на нових підходах.

Для страхових компаній для ефективного здійснення цих змін бізнес-моделі, вони повинні будуть охоплювати співпрацю. Вони повинні будуть включати ключових зацікавлених сторін, споживачів і страхувальників у початковій стадії інноваційного циклу, щоб створити форум відкритого спілкування і ефективно управляти очікуваннями, як відбуваються зміни. При ефективній імплементації цих бізнес-моделей може допомогти страхової галузі внести необхідні зміни відповідно до вимог мінливого світу.