індивідуального медичного страхування в Техасі – розуміння вже існуючих умов

Премії для індивідуального медичного страхування в Техасі може бути вище і загальний охоплення обмежений вже існуючих умов. Коли людина звертається за політику, страховики інтерв’ю кандидата для оцінки її нинішнього загального стану здоров’я, а також умов або процедур, для яких вона прагнула лікування в минулому, такі як депресія, фибромиалгии або діабет. Страховик має право за своїм вибором пропонуємо політику ліквідації вершника виключити покриття для певних попередніх умов на строк до 24 місяців, іноді довше.

Коли людина з індивідуального медичного страхування в Техасі пред’явить, страховик може розслідувати чи вона звернулися за лікуванням тому ж стані, протягом останніх п’яти років. Навіть якщо такий вже існуючі умови не було виявлено до політики було видано, то страховик може відмовити охоплення позову або навіть зробити кроки, щоб оголосити нульової охоплення і недійсними. HIPAA – даних медичного страхування та звітності в Законі – був прийнятий в 1996 році, щоб захистити людей та їх сімей від втрати покриття, коли вони змінюють або втрачають роботу й обмежує використання раніше існуючих обмежень стан страховиків. Під HIPAA по вагітності та пологах не може бути відмовлено.

Тільки ті хвороби і умови, які фактично присутні в поточному здоров’ю страхувальника або здоров’ю історії підлягає вже існуючі межі стані. Генетична інформація не може бути використана для відмови охоплення або стягувати більш високі страхові внески для індивідуального медичного страхування в Техасі, як це тільки ознака схильності людини до певних захворювань і не є доказом наявності цих умов присутня. Раніше існували вершників стані не допускаються законом в ОПЗ, в Техасі. У HIPAA, раніше існуючих умов не застосовується, якщо страхувальник тій чи іншій формі безперервне покриття для групи не менше 18 місяців без пробілів довше, ніж 63 днів.

Медичних страхових полісів мають гарантований оновлюваності, тобто вони не можуть бути скасовані, до тих пір, поки власник платить премії і дотримується всіх інших керівних принципів премії, у тому числі будь цензу осілості. Так звані тимчасові поліси страхування здоров’я, які забезпечують покриття протягом обмеженого короткий період часу (наприклад, шість місяців) не гарантовано поновлюваних. Найбільш економічний варіант для людини, що шукає індивідуального медичного страхування в Техасі, приєднавшись план групи здоров’я за рахунок роботодавця за рахунок федеральних вимог, що відносяться до вашого роботодавцю платити більшу частину премії співробітників. Ці плани у групи стати дорогим, коли працівник додає утриманців до політики, як немає ніяких мандатів вимагаючи від вас роботодавець сплачувати частину своєї премії. Крім церкви, спілки або асоціації, такі як торговельна палата чи інші професійні організації також може запропонувати охоплення, як правило за вищою ставкою, ніж окремі політики. Індивідуальні політики в галузі охорони здоров’я, як правило, набагато дешевше, ніж група планує за рахунок федеральних вимог по групі планів, пов’язаних з питаннями гарантованого положення та інших федеральних мандатів.

У цілому, якщо у вас є основні умови здоров’я, рекомендується, щоб отримати покриття від вашого роботодавця як групові політики вимагають гарантованої питання. Але якщо ви вільні від основних умов здоров’я ви можете отримати індивідуальне страхування здоров’я в політиці Техасу в набагато меншою швидкістю, в більшості випадків.