індивідуального медичного страхування у Вірджинії

Індивідуальне медичне страхування є одним з найважливіших продуктів в індустрії медичного страхування. Орієнтація синглів і сім’ю, цей продукт є ключем до забезпечення, що жителі штату Вірджинія отримують покриття медичної страховки. Непрацюючі дружини і дітей, здійснюється в рамках цього продукту.

Хоча Вірджинії часто воліють, щоб отримати страховку через групового медичного страхування, пропоновані роботодавцями, але тенденції змінюються зараз. Приватне купівлю індивідуального медичного страхування знаходиться на підйомі, так як плани, пропоновані для цих споживачів зроблені спеціально для їх потреб, це допомагає в налаштуванні освітлення, що споживач хоче, і переконавшись, що всі інші терміни, зустрілися.

Тепер покупці діяльності, пов’язаної з купівлею окремого медичного страхування хитрий. Є багато речей, які споживач повинен дбати до завершення будь поліс страхування здоров’я. Тому що ці витрати будуть залежно від здоров’я статуя людини і членів сім’ї (якщо критий), є багато речей, які споживач повинен розуміти. Як і для будь-якої важливої ​​покупки, мантри полягає в по магазинах навколо, питаючи, конкурентоспроможні ціни і можливість порівняння декількох медичних планів.

компаній, які пропонують плани медичного страхування у Вірджинії Етна, Американський національний, Гімн Блакитного хреста і Блакитного щита, Assurant, CareFirst Blue Cross Blue Shield, кельтські, золоте правило, Велика американська, Humana одне, МАК, Kaiser Permanente, патріот здоров’я, Солера стоматологічні і Unicare.

Розуміння Вартість індивідуальних планів медичного страхування

Щоб переконатися, що придбання медичного страхування є дурня, це дуже важливо зрозуміти, витрати, пов’язані з планом.

* Премії

Премії, як правило, виплачуються щомісячно і безпосередньо залежать від стану здоров’я, віку, умов життя і роботи місце. Переконайтеся, що ви будете в змозі задовольнити щомісячні премії від вашого передбачених бюджетом. було виявлено, що багато Virginians триматися подалі від покупки медичного страхування, оскільки вони думають, що страхові внески не можуть бути сплачені. Але якщо, як споживач, ви ходите по магазинах навколо, ви зможете знайти кілька варіантів для дешевих і доступних планів медичного страхування, що ви можете дозволити собі платити.

* Франшиза

Це сума, яку застрахований потрібно заплатити перед страхувальником починає платити. Більшість індивідуальних планів медичного страхування нехай споживач вибирати свої власні франшизи. Якщо клієнтові не потрібно йти до лікаря регулярно для будь-якого медичного стану, краще мати більш високі франшизи. Але існує необхідність регулярних візитів до лікаря, ви можете думати, мають більш низькі франшизи, так що страхова компанія платить деяку суму ваші медичні рахунки. Але це призведе до збільшення щомісячних страхових премій до вас.

* Доплати і співстрахування

Доплати це сума, яку застрахований повинен заплатити за певним типом покриття. Припустимо, що споживач повинен заплатити 15 $ за відвідування лікаря, це доплати вартості. Якщо загальний розмір оплати послуг лікаря становить $ 50, а інші $ 35 будуть покриватися за рахунок страхової компанії. Співстрахування схожий на доплати, за винятком того, що у відсотках, а не в доларах.