індивідуального медичного страхування або страхової групи здоров’я

Більшість людей вважають, що окремі медичного страхування і страхової групи здоров’я по суті те ж саме, що і з тією лише різницею, що одна продається приватним особам та іншим, що продається для роботодавців та інших організацій групи (наприклад, клуби), щоб покрити співробітників або членів організації. Насправді це не так просто, як, що і індивідуальні плани і групи здоров’я відрізняються в ряді важливих відносинах.

Один з найбільш істотних відмінностей в тому, що план групи зазвичай має менше обмежень і зазвичай не вимагає тих, які перераховані у відповідності з планом надати документи, що підтверджують страхові можливості. Іншими словами, сам факт, що ви є членом групи, до якої належить цей план означає, що ви маєте право на кришці.

Іншою важливою відмінністю є те, що договір на групу плану проводиться між страховою компанією і роботодавцем, союз, довіра, клубу або іншого спонсора і не безпосередньо з вами, як було б у випадку з індивідуальним планом. Це означає, що у вас немає можливості домовлятися про зміни до плану у відповідності з вашими конкретними потребами і що, якщо були внесені зміни, наприклад, між вашим роботодавцем і страховиком, у вас немає реальної влади втрутитися.

Великою перевагою для більшості людей звертатися за медичною кришку через групу плану полягає в тому, що вона має менше обмежень і, як правило, дешевше, ніж індивідуальний план. Проте, одним істотним недоліком є ​​те, що ваше членство плану прив’язаний до вашої членство в групі і, у випадку зайнятості, зміни у вашому статусі зайнятості вплине на вашу кришку. Наприклад, якщо ви на пенсію, звільняють, кинути палити, або просто страждають зниженням ваш годинник ви можете скоро виявити, що ви і ваша сім’я втратити медичну страховку.

Зараз є, звичайно, деякий захист для людей, які втрачають роботу не зі своєї вини і Консолідований бюджет Омнібус примирення закону (COBRA) дозволить вам зберегти вашу групу схемою кришкою на деякий час (зазвичай 18 місяців), а ви зробити альтернативні домовленостей. Недолік, звичайно, що вам все одно доведеться платити за кришку, і це може бути дуже дорогим, тому що вам доведеться платити не тільки працівника внесок, який ви платили в той час як в роботі, але і внесків роботодавців, так як ви вже не на заробітної плати. Пільг, на які ви маєте право під прикриттям COBRA може бути також зменшено в багатьох випадках.

Ще одне ключове відмінність між групою та індивідуального медичного страхування, що варте уваги тут виникає з Дискримінації за віком до Закону про зайнятість. По суті це означає, що, коли група знаходиться в плані існування, охоплюють будь-яку групу з двадцяти або більше працівників, роботодавець повинен зробити страхування доступним для всіх співробітників, включаючи їх подружжя та утриманців. Відповідно, не існує вікових обмежень, введених для кришки і це може бути особливо корисно для літніх працівників.

Це, звичайно, тільки деякі основні відмінності між групової та індивідуальної медичної страховки але проте представляють собою гарну відправну точку, щоб допомогти Вам зробити вибір між ними. , Який ви вибрали, звичайно, повинна бути особистим рішенням, але одна важлива річ, щоб пам’ятати, що медичне страхування стає збільшення важко отримати і дорожчий чим старше ви стаєте, і навіть якщо ви все ж вирішили «Укриття» відповідно до плану роботодавця, в день обов’язково прийде, коли ви будете на свій розсуд і змушені сховатися за межами схеми вашого роботодавця.

Схема Ваш роботодавець може бути прекрасним сьогодні, але не забувайте, для його перегляду не тільки в плані ваших нинішніх потреб, але і з точки зору вашої більше не потребує перспективі.