індивідуального медичного страхування – доступне медичне страхування

Страхування здоров’я сім’ї обходиться дешевше, ніж індивідуальне страхування здоров’я. Люди, які обирають страхування здоров’я сім’ї мають платити повну вартість регулярних внесків самих. Для деяких людей це може працювати, щоб бути менше, ніж премія вони були платити за план групи роботодавців. Один з найважливіших моментів, які споживачі повинні знати, що всі гроші, витрачені на страхові премії на 100% податком.

потрібно для сімейного медичного страхування

У сьогоднішньому фінансовому кліматі, вкрай важливо, щоб одна сім’я перебуває під захистом у разі подій, які вимагають медичного уваги. Це одне з найбільш важливих причин для сім’ї медичного страхування. Сімейного медичного страхування є надійним способом переконатися, що сім’я покрита на госпіталізацію, ліки, хірургія, тестів та інших методів лікування, заснованих на охоплення медичним страхуванням у випадку швидкої медичної допомоги.

основні два типи сімейних планів медичного страхування

Існують дві основні категорії сімейних планів медичного страхування:

Відшкодування плани – забезпечує більш широкий вибір лікарів і лікарень. Тим не менш, споживач повинен оплачувати рахунки заздалегідь і зажадати від страхової компанії пізніше. Страхова компанія виплачує за УЦР (зазвичай, звичаїв і розумна) ставкою. Цей вид страхування план, як правило, дорожчі з високою франшизи та премії.

Managed Care плани – забезпечує обмежений вибір лікарів і лікарень, отже, немає ніякої гнучкості для споживачів. Якщо споживач не йти до лікаря і лікарні в мережі плану, він або вона буде мати, щоб оплатити рахунок і зажадати від страхової компанії пізніше. Цей вид страхування планів має менше охоплення, але вони є більш доступними, ніж плани відшкодування.

У розвинених країнах, уряд витрачає мільярди доларів, щоб підтримувати здоров’я її громадян у той час як люди платять великі суми грошей, щоб отримати покриття медичної страховки для себе і своїх сімей. Багато неурядові організації, як Фонд Білла Гейтса, Картер фонд тощо жертвують казково до здоров’я людей у ​​світі, що розвивається. Незважаючи на всі ці зусилля, здоров’я більшому числу населення погіршується з кожним днем. Зусилля медичної науки допомагає так багато, але не дав ідеальним відповіддю на загальну потребу в здоров’ї людини на планеті Земля. Питання тепер в тому, як ми можемо досягти досконалості в галузі охорони здоров’я в цьому тисячолітті? На мій погляд, застосування природних практики, нарощувати наше здоров’я з плином часу є відповіддю на загрозу медичних ускладнень повідомили в наших лікарнях на щоденному підставі. Харчова звичка багатьох людей впливають на їх здоров’я рано чи останнім.

Вона вимагає звіти про ефективність цих державних шлюзи повинні бути доставлені до Конгресу через певні проміжки часу, і вимагає Виконавчого офіційної гілки пред’явлено звинувачення у нагляді за план, щоб зробити пропозиції від поліпшень. Якщо держава не встановлює шлюз, відповідний законопроект, міністр охорони здоров’я і соціальних служб створить Шлюз в цій державі. Законопроект стверджує, що це схоже на FEHB, тим, що вона дозволить громадянам придбати приватне страхування і силу конкуренції між страховиками. Це не суспільний вибір.

для нужденних сімей

Для сімей, які перебувають в низьких рівня доходів, отримати Medicaid і Medicare планів медичного страхування через уряд може бути кращим вибором. Цей вид страхування гарантує, що родини отримають медичну допомогу потрібно при незначних або нульових витратах. Цей вид страхування також доступна для літніх людей та інвалідів. Споживачі повинні звернутися до місцевого федеральний агент уряду або Міністерства соціальних служб, щоб дізнатися, якщо вони мають право на страхування. Вони будуть в змозі сказати, які вигоди споживачів мають право.