індекс роздрібних цін пов’язане ануїтетів пояснив

З численними варіантів на ринку, вибираючи правильний тип ануїтету для вас може бути проблема. Пов’язані з індексами ануїтетів з урахуванням інфляції і вартості життя і тому може здаватися дуже привабливим для багатьох споживачів. Ця стаття пропонує збалансований огляд та оцінки, пов’язані з індексами ануїтетів для того, щоб надати Вам всю необхідну інформацію.

Що таке ануїтет?

Основні позначення для ануїтету являє собою суму грошових коштів, сплачених страхових компаній на щорічній основі в обмін на початкову суму. Ренти, як правило, придбаних з використанням НПФ і оплачується року або після виходу на пенсію. Мета ануїтету, щоб запропонувати людям регулярний дохід від їх пенсійних фондів, коли вони виходять на пенсію.

Рента розраховуються страхові компанії залежно від статі, віку, розміру вашого пенсійного фонду і в корені, стан вашого здоров’я. Існує очевидна кореляція між тривалістю життя і вашого ануїтету швидкості, наприклад, якщо стан вашого здоров’я вважається бідним, ваша ставка ренти як правило, буде вище, так як ваша тривалість життя буде коротшим.

Є цілий ряд різних пропозицій від постачальників ануїтету тому хотіла ні з чим іншим, важливо досліджувати ринок для того, щоб знайти кращий для вас.

що значення індексу, прив’язаного ануїтет?

Той час як рівень ренти будете платити ту ж річний дохід з самого початку, прив’язані до індексів ануїтетів розраховуються на основі вимірювання інфляції і ціна життя.

З індексовані ануїтету, страхові компанії використовують Індекс роздрібних цін для вимірювання інфляції для розрахунку будь-які коригування, які повинні бути зроблені, щоб виплати ренти споживачів. Мета індексовані ануїтети є надання пенсіонерам інфляції докази ануїтету варіант захищаючи їх від будь-яких майбутніх підвищенням вартості життя.

Зваживши найкращий варіант.

Є очевидні аспекти індексовані ануїтети, які роблять його привабливим варіантом для багатьох пенсіонерів.

Встановити ануїтетів рівня пропонують споживачам стандартної річної виплати незалежно від інфляції. Це означає, що навіть якщо RPI викладається особливо високою вартістю життя, ви отримаєте такий же дохід, що може виявитися важким для багатьох пенсіонерів в управлінні. З індексовані ануїтету, якщо інфляція буде рости, ви, ймовірно, отримають додаток до вашої ануїтету для того, щоб допомогти захистити вашу фінансову безпеку.

Інший аспект, який доводить, привабливими для споживачів є те, що цей захист гарантується так довго, як ви живете. Тому через десять років, ви можете бути впевнені, що ви будете отримувати дохід відповідно до ціною життя, а не ця ж сума пропонованих стандартних ануїтету.

Недоліки.

Важливо відзначити, що продовження інфляції захисту, пропоновані індексовані ануїтети має свою ціну в якості вихідного виплаті доходів як правило, значно нижче, ніж у стандартного ануїтету. Багато хто вважає, що через більш низьку початкові платежі, це може зайняти значно більше часу, щоб відчувати вигоду.

Ще одним примітним є те, що це фундаментальне мати на увазі, що індексовані ануїтети не гарантує вам зростання оплати щороку, вони розраховуються відповідно до RPI Тому, якщо індекс відзначає зниження інфляції, ви могли б отримати меншу виплату ренти. Ваша виплату ренти будуть відповідним чином скориговані щороку так що це може призвести до збільшення, зменшення або без змін взагалі.

На додаток до цього, він також зазначив, що не може бути більш точні методи вимірювання інфляції, ніж суто грунтуючись на висновках RPI. Пропозиції заявили, що індекс споживчих цін (індекс споживчих цін), також повинні бути прийняті до уваги, оскільки це включає в себе дані, які не вимірюється RPI такі як ціна іпотечного кредиту.

Ануїтет рада.

Шукаю порада від ануїтету ануїтету консультант може допомогти прояснити різні види ануїтетів та пропонують більше інформації про індексовані ануїтети.

Більше того, використовуючи калькулятор ануїтету може надати вам новітній ціни ренти і дозволяють порівняти різні варіанти на ринку.