індексовані універсального страхування життя це ризик

А хлопчик, індексованих універсальне страхування життя може бути впевнений, пастка для необережних якщо ви не отримуєте дуже хорошу інформацію. Так що будьте дуже ясно з собою на початку роботи. Індексовані універсальної життя політика не для слабкодухих або для початківця страхування життя.

Проіндексований політику універсального життя, як багато продуктів страхування життя є ті, які на перший погляд, допоможе вам подолати деякі недоліки інших видів життя політика. Однак Ви не завадило б пам’ятати, що страховики керувати бізнесом. Це означає, що все, що страхова компанія обіцяє вам, вони не будуть знаходитися в невигідному положенні в будь-який час протягом терміну дії поліса. І абсолютно справедливо чи власникам паїв не був би щасливий.

Як індексованих універсального страхування життя встановлена

Індексовані універсальної життя політика, як і інші типи життя політика в деяких відносинах і на відміну від них в інших. Як полісів життя, індексовані універсальної політики є компонент грошової вартості, а також з нагоди втрати годувальника. На відміну від полісів життя, індексовані з універсальної політики ви можете пов’язати частину грошової вартості політики з виконанням фінансових індексів.

Зв’язування грошової вартості індексовані універсальної політики життя буквально фінансовий індекс має свої злети і падіння. Індекс може йти прямо вниз, а потім ваш кредитний рейтинг може бути знижений до нуля. Якщо вона йде вгору ви, безумовно, роблять добре, але не так добре, як ви б, як якщо б у вас було, що гроші, вкладені в відкритому ринку.

Додаткові витрати на цей вид страхування

Індексовані універсальної політики житті є те, що називається участі. Фінансовий індекс грошової вартості вашого поліса прив’язана до може зрости до 50%. Але ви не отримаєте повну вартість, що, як звичайно є обмеження на те, що ви можете заробити. Ви будете отримувати відсоток від цього і, і цей відсоток називається участі.

Як і в будь поліс страхування життя, коли ви тримаєте індексовані універсальної життя політика буде плата, що стягується вашим страховиком. Крім того, ви, можливо, буде потрібно, щоб покрити витрати, пов’язані з дивіденди і приріст капіталу. Це не короткостроковий вид інвестицій. Це тому, що мінливість грошової вартості політики. А також здати звинувачень, то, що ви повинні заплатити, якщо ви перевести в готівку його рано, може тривати протягом 10-15 років.

Переваги і недолік цих політик.

Перевага індексованих політику універсального життя це дозволить вам скористатися піднімається на фінансовому ринку. І це також дає вам деякий захист від поганих умовах ринку з мінімальним гарантованим поверненням на інвестиції. Так що в цьому сенсі він краще, ніж деякі змінні продуктів страхування життя, які не можуть мати мінімальну гарантовану прибутковість.

Є ряд недоліків з індексованою універсального страхування життя, однако. Це, безумовно, більш ризикованим, ніж ціле життя політика. І коли ринок хороший вашого повернення не так добре, як вони, якби ви провели змінної поліса страхування життя. Отримати цитату з авторитетних страхових компаній, якщо ви роздумуєте про покупку цієї форми страхування.