індексовані пенсії вони гібридні ануїтету інвесторів для виходу на пенсію

Нові продукти на ринку, які можуть змагатися популярність як фіксована рента і змінного ануїтету є індексовані ануїтети. Індексовані пенсії пропонують стабільність і безпеку фіксована рента і потенціал для більшого зростання і боротьби з інфляцією властивостей змінної ануїтету.

Індексований ануїтет використовувати конкретний індекс, наприклад, S & P 500 в якості основи для зростання політики. Вони пропонують низьку віддачу базу, якщо даному конкретному ринку не збільшується чи залишається плоским. Однак, якщо ринок зростає, то політика пропонує власникові відсоток зростання або всю суму. Більшість політики містять кришкою.

Використовуючи відсоток зростання і кришку на повернення, в хороші роки, страхова компанія окупає гроші, які вони втратять, якщо індекс падає, і вони платять гарантованою швидкістю. Чим нижче базової ставки, шапка і відсоток зростання вашої оплати за участь у прибутковому років.

Оцініть ви ситуації, щоб побачити, якщо індексовані ануїтети мають право на вас. Продукт часто прекрасно вписується в ваш портфель, якщо ви скоро на пенсію або молодшого пенсіонер, і ви хочете, щоб уникнути ризику. Для тих, які знаходяться в їх передових старших років, тим вище гарантована швидкість фіксована рента часто служить їх мети краще. Однак, якщо є необхідність у диверсифікації інвестицій, які вони повинні розглянути цей вибір.

Ще одним фактором у визначенні того, які з індексовані ануїтети, що краще для вашої ситуації ваша потреба отримати доступ до ресурсів. Деякі люди просто хочуть відстрочений податок зростання надаються ануїтету і більш високий потенціал для зростання. У них є достатньо коштів, щоб знати, що вони ніколи не будете використовувати фонди і просто хочуть передати їх спадкоємцям. Штраф безкоштовного доступу не має ніякого значення для цього типу людини. Якщо ви турбуєтеся, що ваш резервний фонд не може обробляти всі можливі надзвичайні ситуації, або знаєте, вам знадобиться кілька додаткових доларів протягом декількох років, штраф безкоштовного доступу важлива для вас.

Так само, як кару вільного доступу, здача період штрафів та довжина варіюється в значення від людини до людини. Якщо у вас є конкретні плани на гроші в майбутньому, завжди перевіряйте довжину капітуляції період.

Звичайно, якщо ви молодше, ніж пенсії, ренти може бути не найкращий продукт для вашої ситуації. З ануїтетів мають відстрочений податок статус, вони працюють так само, ІРА при знятті коштів. Якщо ви у віці до 59 ½, ви платите 10 відсотків страти на зростання індексовані ануїтети при знятті грошей. Ви також платите податки на зростання в той час. Так як IRS розглядає інтерес перших усуватися від будь-якої політики, будь-якої кількості ви берете має податкових штрафів та оподаткування.

Подивіться на різні відсотки участі й ковпачки на політику, перш ніж інвестувати в індексовані пенсії. Індекс політики використовує в якості основи також важлива. Найпростіший спосіб порівняти індексовані ануїтети є з використанням веб-сайтів, які показують порівняння декількох політик. Ці сайти часто не продавати поліси, а просто надають інформацію для відповідного споживача.