інвестування в медичних і профілактичних програм означає велику економію на корпоративне страхування

Життя компаній та медичного страхування ви хочете прожити довге здорове життя. Але чи є їхні мотиви абсолютно альтруїстичні? Страхові компанії знаходяться в бізнесі максимізації прибутку, і само собою зрозуміло, що ви здоровіше, і чим довше живеш, тим більше грошей вони роблять. Те ж саме стосується компанії або корпорації ви працюєте. Вони хочуть вас здоровими та продуктивними, не хворі будинку.

Таким чином, вибух інтересу до медичних і профілактичних програм, а також третіх осіб, що їх забезпечують. Якщо ваша компанія на ринку оздоровчі програми, ваш вибір ширший, ніж будь-коли раніше. Якщо вашим пріоритетом є економія на витрати на страхування, ознайомтеся з додатковою інформацією про те, як одна компанія зробила це.

Здоров’я експерти відзначають, є багато відчутні переваги для життя здоровий спосіб життя, для особистості, сім’ї і суспільства в цілому. Зниження страхових тарифів, безумовно, один з тих, фінансову винагороду в доброму здоров’ї можуть отримати. Корпорації по магазинах для оздоровчих програм, які допомагають своїм співробітникам зайняти більш активну позицію в турботі про своє здоров’я, у свою чергу, корпорація бачимо значне зниження витрат, пов’язаних з нездоровим співробітників. Але люди можуть страхуванню говорить всієї правди про ціну поганий стан здоров’я.

запитаєте про

Russ Смарт, MBA, є власником одного з перших онлайн Канади страхових брокерів. Він був у страховому бізнесі протягом 12 років, і взяв компанію “віртуальних” років п’ять тому. Це можуть бути дешевше, налаштувати відповідно до потреб співробітників, і легко доступні для корпоративних клієнтів на відстані одного клацання миші.

Russ назвав три гарантованих способів знизити ставки страхування життя і здоров’я. “Перший”, Russ говорить з дражнити тону в голосі, “це вибрати ваші бабусі і дідусі та батьки добре … Другий спосіб знизити вартість страхування, не курю.” І третій шлях? “З цифрами працювати для вас …”

Що він говорить тут? Виграти в лотерею? Очищення в блекджек таблиці?)

“… Числа в так звані« вимірних показників, ‘як кров’яний тиск, холестерин і рівень цукру в крові “, говорить Пер. “Подумайте про це. Будь-яка людина може стверджувати, що вони приймають харчові добавки та тренування. Деякі люди будуть FIB про куріння. Навіть чесні люди, які дійсно роблять всі ці здорові речі можуть змінювати свої звички в гіршу сторону. Так що страхові компанії не можуть засновувати свої ставки на таку інформацію. Вони повинні мати доказ здорового способу життя на основі номери-результати тестів. “Russ пояснює, як страхові тарифи розраховуються більш докладно.

бути здоровим, платити менше

Майже всі канадські страхування здоров’я і життя компанії пропонують істотну економію для людей без серйозного раніше існуючого стану здоров’я яких вимірні показники знаходяться в межах здорового діапазону і чиї батьки не вмирають від хвороби у віці до 60 років. Використання свого роду точкою системи, страхові компанії також враховують вік заявника, докладний особистої історії здоров’я і способу життя та історії здоров’я сім’ї при розрахунку страхових внесків. Очевидно, що немає нічого, що ми можемо зробити, щоб змінити історію здоров’я нашої сім’ї, але є багато ми можемо зробити, щоб формувати наше власне майбутнє профіль здоров’я населення шляхом поліпшення нашого “вимірних показників”.

андеррайтинг факторів

Залучення і підтримка холестерину, кров’яний тиск, і вага в здоровому діапазоні і, будучи некурящим чотири основних способи кожен може претендувати на більш високу частоту. Інші загальні міркування, називається “андеррайтинг факторів” у світі страхування, включають астму, вживання алкоголю, і участь в екстремальних видах спорту.

Страхові компанії оцінюють в поєднанні андеррайтингу заявника факторів для визначення ставок. Наприклад, нормальний тиск крові дорослого звичайно ідентифікується як 130 старше 85 років. Артеріальний тиск на рівні або трохи вище 140 на 90 вважаються низькосортної гіпертонії. Вже один цей фактор, як правило, не підвищують ваші витрати на страхування, але може в поєднанні з іншими чинниками андеррайтинг, таких як високий рівень холестерину і ожиріння. Якщо ваше кров’яний тиск небезпечно високим, однак, цей фактор сам по собі може підняти ставки. З іншого боку, якщо ви успішно знизили рівні, ваше минуле великі числа не повинні впливати на ваші останні витрати на страхування.

онлайн винахід профілактика

Ось як одного роботодавця-страхова компанія-зробила кроки для оцінки та покращення здоров’я та фітнесу співробітників при одночасному поліпшенні фінансового здоров’я компанії. Співробітники добровільно завершити конфіденційної онлайн оцінці ризику для здоров’я (HRA) анкети. Після оцінки стану здоров’я окремого співробітника ризики, зміни способу життя, які можуть значно поліпшити здоров’я визначені. Участь співробітників може зустрітися з лікарем, щоб інтерпретувати результати і намітити зміцнення здоров’я мети. Роботодавець отримує комбіноване резюме своїх співробітників (анонімний) ризик для здоров’я і загальну оцінку співробітника готовність до змін. Цільові програми оздоровчого призначені для використання всередині організації.

здорові погашення

Прогресивні роботодавці знають, що здорові працівники роблять здорових компаній. Ось деякі з результатів цієї оздоровчої програми. Чотири ключових проблем зі здоров’ям співробітника були визначені: стрес, харчування, фізичні вправи, і вага.

Обідня перерва команди почали ходьба для поліпшення фізичної форми і рівні зменшити стрес.
Щотижневі заняття йогою було запропоновано, щоб допомогти знизити рівень стресу.
Діабет і втрата ваги групи підтримки почали зустрічатися регулярно.
Фітнес-клуб членства знижки для співробітників та їх сімей були запропоновані.
Наступні клінічні дослідження для моніторингу прогресу і подальшого зниження ризику для здоров’я було заплановано.
Компанія календар медичних та оздоровчих заходів була розміщена.
Корпоративна команда здоров’я була створена для сприяння здоров’я організації, забезпечують зворотний зв’язок про ефективність профілактичних програм, і мотивувати співробітників, щоб взяти на себе зобов’язання їх здоров’я.

Здоров’я і добре самопочуття такі програми пропонують різні компанії. Exan оздоровчий наприклад пропонує он-лайн відстежувати конфіденційну здоров’я для працівників, здоров’я рекламних матеріалах, теле-семінарів, в будинку крокомір і програма здоров’я серця і більше, налаштувати відповідно до потреб кожної компанії. Оздоровчий програм, як це комплексний підхід до профілактики захворювань, збереженню здоров’я і моніторинг продуктивності, так як страхування наше здоров’я це хороший бізнес для всіх.