інвестицій типу страхування виплачує

Norwich Union клієнти минулого місяця з’ясувалося, що вони будуть отримувати шматочок £ 2300000000 бонус як частина їх з прибутків поліса страхування життя.

Страховик показав, що 1,1 мільйона своїх клієнтів отримає £ 1900 і акціонерів отримає частку в розмірі £ 230 000 000. Бонуси будуть виплачені трьома блоками.

Марк Ходжес, виконавчий директор Життя Norwich Union, сказав: “Це спеціальний бонус є основним стимулом для значень політики. Ми як і раніше вважаємо, що добре керована, відкриті, з прибутків засобів доставити реальну цінність для довгострокових інвесторів.

“Протягом наступних кількох тижнів ми будемо писати кваліфікаційним страхувальникам, щоб дати їм більш детальну інформацію.”

Які? Зверніть увагу на той факт, що фактичний обсяг надлишку складає £ 5,5 млрд. і Норвіч союзу випускають половину для своїх клієнтів. Позитивне сальдо називається «вотчина» і являє собою суму грошей, накопичених за період часу від с прибутків політики. Позитивне сальдо розділений між клієнтами у вигляді бонусів.

Фактична сума, отримана може залежати від того, як компанія виконує. Коли була хороша накопичення коштів бонуси можуть бути збережені і перерозподіляється в роках, які мають меншу прибутковість. Це називається «згладжування». Недоліком часто пов’язані з цією техніки є те, що страховик може зберегти занадто багато грошей і страхувальників у більш благополучних років може втратити.

Домінік Ліндлі, особисті фінанси кампанії Які, сказав: “. У той час як це може здатися щедрим жестом Norwich Union, факт залишається фактом, що £ 2300000000 навіть не половина вотчину”

Він додав: “Тепер є питання про £ 3200000000 залишилися в вотчину. Ми закликаємо Norwich Union діяти сумлінно і не стримати гроші від страхувальників виплачує своїм акціонерам “податковий вексель, субсидування новий бізнес або заплатити неправильно продажу претензій”.

Страховик в даний час вирішити, як розподілити залишилися надлишки.

Aviva, компанії, яка володіє Норвіч союзу наполягають, що виплата щедрих і добре розділені. Акціонери отримують 10% бонус, і страхувальникам 90%, що є стандартним співвідношенням в цих обставинах.

Пан Ліндлі сказав: “Це ті гроші, які Norwich Union стримувало від страхувальників протягом багатьох років, так що це правильно, що ця виплата здійснюється на 90:10 основі”.

З прибутків страхування життя класифікується як інвестиційний тип політики, який несе в собі елемент ризику, пов’язаного з ним. Накопичувальне страхування такого роду включає в себе страхувальник платить свої премії в басейн, які інвестуються страховик. Прибуток повертається у вигляді бонусів, але покладатися на фондовому ринку, які можуть бути непередбачуваними.

Інший вид інвестиційної політики “з динамічним. Вони схожі тим, що гроші вкладаються страховиком і повернувся в страхувальника. У цьому типі клієнт може вибрати, які компанії він хотів би страховик інвестувати дюйма виплати приймається у разі смерті застрахованої і залежить від цінності інвестицій в цей час.