інвалідів плану мандрівники, підготувати і захистити ваші політики

Ви забронювали відпустку, і ви точно знаєте, де ви хочете піти і які пам’ятки ви плануєте бачачи, питання в тому, ви повністю готові? Як людина з обмеженими мандрівника важливо спробі передбачити, як багато перешкод, які потенційно можуть представляти себе для вас, як це можливо. Від контакту з авіакомпанією, щоб вони могли задовольнити всі ваші потреби, а також забезпечення отримання аеропорт може прийняти вас успішно і з кількома відхиленнями наскільки це можливо.

Якщо ви є користувачем інвалідного крісла важливо переконатися, що ви обираєте носій, який буде враховувати ваші обмеження. Таким же чином важливо, щоб перевірити, що все ваше подорож доступно, це не про планування ідеальне подорож тільки щоб дізнатися, що на іншому кінці аеропорт не може прийняти вас. Розглянемо більш віддалених районах в світі або менш розвинених країн, багато з них не мають рампи і тому, якщо ви не прийняли це до уваги перед купівлею квитка і справа доходить до вашої уваги просто, перш ніж ви повинні подорожувати, ви можете відчувати себе ваша подорож страхування повинне охоплювати вас і відшкодувати вам вартість скасування.

Ви можете опинитися в дуже незручній ситуації, коли ви знайдете постачальник відмовляється виконувати вимогу. Знаючи ваше обмеження, які ви, як очікується, вжити необхідних заходів для забезпечення цілісний характер вашого відпустки. Шляхом відмови необхідні перевірки до вашого від’їзду ви, виявляється, недбалості.

Аналогічно, якщо ви були водієм, але міг тільки керувати автоматичним і не згадав, що під час бронювання оренди автомобіля, потім після прибуття тільки автомобілі доступні були ручними, вашу відсутність згадки ваші обмеження, швидше за все, автоматично змусить вас неприйнятними для повернення. У такому випадку, ваш страховик Досить імовірно, погодитися з компанією з прокату і відмовитися від виконання будь-яких претензій, пов’язаних з відміною.

Перш, ніж поїхати Тому життєво необхідно охопити якомога більше баз, можливо, це має бути першорядне значення для будь-якого туриста, який страждає від знецінення. Будь то обмеженим зором або слабкі кінцівки ви повинні переконатися, що ви повідомите різними установами, що у вашу подорож експедиції будь-які фактори, які можуть вплинути на вашу поїздку, і задоволення від нього.

Коли справа доходить до прийняття страхування подорожей життєво важливо, ви повністю чесним, як Будь-які невідповідності будуть відзначені і може звести нанівець всю політику. Коли справа доходить до пред’явлення позову, знаючи, що страховики фактично не хочете здавати будь-які грошові кошти для їх клієнтів це у ваших інтересах, щоб переконатися, що ви ніколи не бувають винні. Халатність є однією з головних причин претензій страхування подорожей відмовляють, додаткова підготовка з вашого боку, тому необхідно переконатися, що він не те, що компанія знаходить вас винним.

Нехтуючи повідомити туру страховику про поточні станів здоров’я, для яких необхідно для покриття в той час як ви знаходитесь за кордоном буде означати, якщо ваш стан спалаху в той час як ви знаєте, і ви намагаєтеся стверджувати, вартість лікування від вашого страховика, сама страховика ви нехтували повідомити умови майже гарантовано відмовитися Вашу претензію, залишаючи вас, щоб забрати вкладку. Якщо у вас достатньо передбачення, щоб вивезти страхування життя ви повинні спробувати зробити все, що можна для захисту цих інвестицій.