інвалідів відпочиваючі сказали перевірити страхування подорожей

Інвалідів відпочиваючі були попереджені, щоб перевірити їх страховку, щоб переконатися, що вона охоплює ключові області. Брайан Seaman, глава консультації та туризм для всіх, зазначені особи з інвалідністю повинні переконатися, що вони мають достатньо ліків з ними, щоб тривати поїздку і перевірити будь-яке житло вони планують зупиняюся, є достатні кошти, щоб покрити свої потреби.

Він зазначив: “Можливо, вам доведеться поставити кілька запитань про засоби, навіть якщо він говорить, що доступно вам слід з’ясувати, чи відповідає вона вашим конкретним потребам.” Нове європейське законодавство набуває чинності з липня цього року, що означає, аеропортів тепер нестиме відповідальність за задоволення потреб туристів з обмеженими можливостями, як близько двох мільйонів пасажирів з обмеженими можливостями використовувати аеропортів Великобританії щороку.

Крім того, недавнє дослідження, проведене інвалідності Леонарда Чешира виявили, що 37 відсотків пасажирів-інвалідів випробували негативне ставлення з боку персоналу аеропорту та тих, на борту літаків. В інших новинах, благодійність для літніх людей, Вік Концерн повідомив, що нездатність знайти дешеве страхування подорожей для пенсіонерів був названий “старіння” одним оглядач газети. Написання раніше цього місяця в Guardian, Джекі Ешлі закликав уряд вирішити проблему забобонів щодо літніх людей.

Пані Ешлі наводить думку одного віку Концерн кампанії з питання страхування подорожей для пенсіонерів, кажучи: “Ефект страхові компанії відмовляються навіть дати цитату, щоб літні люди, як ходити по головній вулиці і знайти вісім з десяти магазинів зі знаком не читати ‘немає старих людей тут “.

Замість пошуку страхування подорожей, інша стаття в Гардіан показало, що багато британських пенсіонери незабаром може бути “, експлуатуючи податкова лазівка”, передаючи свої горщики пенсійний рубіж. Пенсійні за кордоном, а не просто відпустку там може коштувати платнику податків Великобританії сотні мільйонів фунтів, як багаті пенсіонери платять втечі британських податкових ставок.

Вік Концерн є заголовка банера використовується в ряді благодійних організацій (НУО), зокрема пов’язаних з потребами та інтересами всіх літніх людей – тих, хто старше 50 років – заснована, головним чином у Великобританії. На додаток до надання практичної допомоги особам, Вік кампанії концерну на такі питання, як дискримінацією за віком та пенсії, і працює впливати на громадську думку і політику уряду про літніх людей.

Численні організації концерну Вік були створені по всій Великобританії, що працюють на національному та місцевому рівнях. На національному рівні, чотири організації Age Concern покриття Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії. Вік місцеві проблеми варіюються від невеликих груп села графства організацій. В Англії більше 370 окремих благодійних є членами національної федерації. Хоча кожен окремий зареєстрована благодійна організація робітників під прапором Концерн Вік, федерація дозволяє учасникам співпрацювати на місцевому, регіональному та національному рівнях, спільно використовувати ресурси, досвід і вплив

Витоки Вік Концерну є британськими і може бути простежена до реалізації в цій країні вплив на людей похилого віку з другої світової війни; дислокації і розпад сімейного життя, що випливають з призову привела до визнання того, що існуючих законів про бідних не в змозі забезпечити ефективна підтримка для літніх людей відокремлені від мереж підтримки сім’ї.

У 1940 році Старий добробуту народу комітету (OPWC) під головуванням Елеонори Ретбоун, була створена як форум для обговорення між урядом і громадськими організаціями. OPWC був Підкомітету Ліверпуль Індивідуальний підхід до клієнта суспільства (PSS). У 1944 році Комітет змінив свою назву на Національний Старий добробуту народу комітету (NOPWC), і взяв на себе відповідальність за координацію діяльності численних місцевих OPWCs.