інвалідності доходу страхового захисту

Життя може бути непередбачуваним, і тому дуже важливо, щоб будувати плани на непередбачені. Це особливо вірно для тих, хто з сім’ями, і ті, які є основними годувальниками у своїх домашніх господарствах. Ваш дохід може забезпечити свою сім’ю всім необхідним, він повинен процвітати – але що, якщо несподіване означав, що ви вже не в змозі працювати?

Hollard надає доступні інвалідності доходу страхового захисту, який служить для захисту вашого доходу у разі втрати працездатності. Наша політика недорогим і надійним, а це означає, що захист вашого майбутнього доходу не піде на компроміс ваш дохід сьогодні. Хоча ми не можемо передбачити майбутнє, ми можемо переконатися, що ви і ваші близькі, завжди дбають, все, що життя може принести.

Нижче читайте далі, щоб дізнатися більше про страхування на випадок інвалідності захисту Доходи від Hollard, або зв’яжіться з нами на 0860 46 55 27 сьогодні говорити про страхову консультант ваших індивідуальних потреб страхування.

що таке інвалідність доходу страховим захистом?
Інвалідність Доходи страхового захисту – страхування на випадок інвалідності або – це вид страхування, який захищає доходу страхувальника від ризику втратити свій дохід в результаті того, що не в змозі працювати. Наприклад, якщо страхувальник придбав інвалідність, яка зробила неможливою роботу, план інвалідності дохід буде надавати короткострокові і довгострокові вигоди у вигляді доходу. Це також може допомогти для оплати інших витрат, пов’язаних з втратою або інвалідності – витрати, які самі по собі могли б розмістити значне навантаження на бюджет сім’ї.

Політика страхування з непрацездатності виплачується або в одній неоподатковуваних одноразову суму грошей, або у регулярних внесків. Це буде гарантувати, що і день у день витрати (такі як продукти харчування, розстрочку іпотечного кредиту та плата за навчання), а також витрати, пов’язані з інвалідністю покриті. Будь короткою або розширеної, хвороба або інвалідність може серйозно вплинути на здатність сім’ї залишитися на плаву у фінансовому. Захист інвалідності план по доходах буде гарантувати, що ваша сім’я зберігає міцну фінансову основу, навіть у випадку хвороби або травми.

Кому потрібні доходи інвалідності страховий захист?
Будь-який трудовий діяльністю, самодостатня людина має розглянути страхування з непрацездатності та / або страхової страшної хвороби. Однак ці види політики особливо рекомендуються для будь-якої людини, чий дохід використовується для підтримки їх сімей, і для будь-якої людини, який не за наймом.

Якщо Ви є основним годувальником у родині, дуже важливо, щоб ваша сім’я завжди буде мати дохід, навіть якщо ваша здатність заробляти на життя, повинні були стати під загрозу. І, якщо ви працюєте на себе, хвороби або травми можуть перешкодити вам продовжувати працювати. Знову ж, план захисту доходів забезпечить для Вас і Вашої родини, якщо ви вже не може.

Які види політики в області інвалідності страхового захисту є в наявності?
Hollard пропонує два основних види страхування з непрацездатності, а саме функціональні порушення обкладинка і всеосяжної допомоги з непрацездатності. Обраний варіант буде залежати від різних факторів, таких як вік, стать і рід занять, серед інших.

Функціональна кришка знецінення буде застрахує вас від зменшення корисності або втрати функціонування певної частини вашого тіла, незалежно від того, ви можете продовжувати працювати чи ні. Ці функціональні порушення будуть визначені у вашій політиці, і включають такі інваліди, як втрата кінцівок, пальців, ніг, рук і ніг (або неможливістю використання таких), а також втрата зору, мови або слуху, черепно-мозкові травми, а різні інші порушення і травми.

Всеосяжне допомоги з непрацездатності поєднує функціональні обкладинка Знецінення з професійними перевагами, щоб забезпечити всеосяжний страховий поліс інвалідність. Він виплачує одноразову суму грошей, якщо ви станете не в змозі виконувати обов’язки вашої основною діяльністю (професійної працездатності), або він виплачує відсоток від розміру допомоги, якщо вам поставили діагноз будь-якого з порушень визначається функціональною список Знецінення .

Чи страховий поліс для серйозних захворювань?
Та є. Hollard пропонує серйозні охоплює хвороба, яка забезпечує повну або часткову одноразові виплати у разі тяжких захворювань і жах захворювань. Вони включають, але не обмежуються ними, інфаркт, інсульт, великі трансплантації органів, раку печінки, нирок або дихальної недостатності, розсіяний склероз, основний опіки, параліч і випадкових ВІЛ-інфекції. Ряд інших серйозних захворювань і скорбот покриті серйозна політика хвороба.

Обидва інвалідності і кришка страшної хвороби повинна бути надана в страховий поліс цілісним, і обидва мають вирішальне значення для страхових полісів і годувальників, які мають утриманців.

Як я можу подати заяву на страхування на випадок інвалідності в Південній Африці?
Ви можете подати заявку на виплату страхового інвалідності або страшної хвороби сьогодні, зв’язавшись з нами для персоналізованого цитати. Поговоріть з Hollard Пряма Solutions, на 0860 46 55 27, для цитати з урахуванням ваших потреб страхування.