інвалідності адвокат представляє клієнта після MetLife заперечує розширення довгострокового допомоги з непрацездатності

Історія За потрібно наймати довгостроковій інвалідності адвоката

Коли Джон Ланьє закінчив коледж, він став менеджером і інженером-програмістом. У кінцевому підсумку це призвело до позиції з KPMG Consulting, Inc який став Bearing Point, Inc в 2002 році.

Компанія пропонує пакет винагород працівникам, до якого увійшли як короткострокові і довгострокові допомоги з непрацездатності. Цей план був у віданні митрополита компанії зі страхування життя (MetLife). Його основні компоненти включені період ліквідації, після чого права на три роки пільги, якщо співробітник був “не в змозі виконувати матеріальні і суттєві обов’язки (його) власний окупації”. План передбачав, що після трьох років, працівник тільки вважатися відключений, якщо він / вона не може виконувати будь-яку роботу, за яку він / вона була кваліфікована для або могли б стати, коли право на навчання, освіту і досвід були прийняті до уваги.

В якості менеджера в KPMG / Bearing Point, Ланьє був зобов’язаний подорожувати. Це означало, що він годинами кожного дня ходьбі і сидінні. Він регулярно проводяться комп’ютером з ним, а також багажу. Якщо адресат був у кількох хвилинах їзди, він провів довгі години за кермом. Це був регулярно вимоги про його стані зняти 10 -. 20 фунтів, 10 фунтів нести, і штовхати або тягнути 30 -. 40 кг. кожен день.

Ланьє був активною людиною всім коледжі. Він не пив, не курив і підтримується здоровий спосіб життя. Незважаючи на це, біль у спині стала турбувати його протягом років закінчення коледжу. Він, нарешті, вдаються до хірургії, щоб побачити, якщо це допоможе полегшити його симптоми. Перша операція в 1999 році включені поперекового дискектомії і Ламінектомій. За цим послідувала друга Ламінектомій в 2001 році. Операції не змогли бути ефективною, так Ланьє застосовується в жовтні 2002 року для короткострокових допомоги по інвалідності відповідно до співробітником Bearing Point Посібники веденні MetLife.

Доказів, що свідчать інвалідності

Як доказ своєї інвалідності, він надав його діагноз лікуючого лікаря. Симптоми, перераховані включені:
– Хронічний шийний і поперековий болі
– Попереково-крижовий радикулопатії лівої
– Вроджена звуження хребетного каналу в поперековій області
– Фибромиалгии-подібні функції виражаються через хронічного болю міграційних
– Мета анатомічні аномалії з множинними порушеннями в шийному та поперековому відділах хребта
– Розширені дегенеративного артриту в поперековому відділі хребта на різних рівнях, протрузії диска і спондильоз від C3 всі шляхом T2
– Двосторонні нейропатія ліктьового в ліктях
– Дисфункціональним цикли сну і неспання

Слід зазначити, що його лікуючий лікар зазначив, що він також бореться з тривожним розладом і депресією під час його застосування.

Короткострокові інвалідності затвердженого

MetLife схвалив заявку Ланьє для короткострокових інвалідності. Покриття по короткострокових інвалідності знизився з 9 жовтня 2002 по 6 квітня 2003 року. Ланьє потім застосовується для довгострокової непрацездатності. Він вказав на свої важкі фибромиалгии і остеоартрит в поперековому відділі хребта, і його остеохондрозу в якості основи для свого затвердження. MetLife схвалив його претензія 4 червня 2003, погодившись на виплату допомог на 36 місяців під “власної окупації” пункту плану. Покриття повинне було почався 7 квітня 2003 року.

MetLife Ланьє повідомлення за шість місяців до його «власної окупації» вигоди повинен був закінчитися, що страхова компанія визначила, що вони не схвалив би той зміг продовжити допомог відповідно до “будь-якої професії” умови політики.

Компанія страхування на випадок інвалідності вказав на чотири частини докази, які вона використовувала, щоб прийти до висновку, що він зможе працювати в іншій Рід занять:
1.Office Відвідати замітки з його лікуючий лікар, д-р Джеффрі Зайдель, від 25 квітня 2005, 26 липня 2005 і 25 серпня 2005
2.prescription запити від 11 червня 2005 року та 1 липня 2005
3.Attending лікарем заяві від 25 серпня 2005
4.Physical потенціалу в галузі оцінки від 25 серпня 2005

Потрібно по інвалідності виникає, коли адвокат заперечує MetLife продовжує довгострокове допомогу з інвалідності.

MetLife нахилився в основному на фізичних потенціалу в галузі оцінки доктора Зейделя (PCE), щоб зробити свій висновок, що Ланьє могли б працювати на іншій посаді. Цей аналіз показує, що Ланьє тепер був у стані сидіти протягом шести годин на день, стояти протягом однієї години на день, і ходити протягом години на день. Це був крок вперед у порівнянні 9 січня 2003 PCE, які повідомили, що він був тільки в змозі сидіти протягом чотирьох годин з перервами, стояти протягом однієї години з перервами, і ходити протягом однієї години з перервами. MetLife стверджував, що навчання Ланьє, освіта і досвід означає, що він може працювати в сидячої роботи.

Вони навели приклади з трьох положень, що вони відчували, що він міг би заповнити:
1) головний банківський ревізор,
2) контролер з Департаментом транспорту, або 3) кредитні і менеджер колекцій.

Ланьє найняв адвоката інвалідності та оскаржив рішення MetLife в березні 2006 року. У своєму зверненні, Ланьє включені 5 грудня 2005 PCE в якому доктор Зайдель виправив непорозуміння створили речі він заповнив PCE 25 серпня 2005. Доктор Зайделя пояснив, що він помилково здійснюється відповіді від першої сторінки PCE на другій сторінці. Лікар повідомив, що MetLife це створило значні помилки, які він виправив у 5 грудня 2005 PCE.

Це PCE, а не показувати поліпшення стану Ланьє відображення погіршення з 9 січня 2003 року. Тепер, два роки по тому, Ланьє був обмежений 1:59 годин на день працюють в сидячому положенні. Доктор повідомив, що Зайдель довше, ніж це, і Ланьє страждав від головних болів, нестерпні болі в спині і корінцеві симптоми. Він також повідомив, що хіропрактікі не привели послідовне полегшення.

На додаток до оновленої PCE свого лікаря, Ланьє також надав докази, що він подав заяву на допомогу з інвалідності безпеки як MetLife потрібно, і був схвалений. У комплекті з рішенням переваг була свідчення професійного експерта Елейн М. Tripi, доктор філософії в галузі соціального забезпечення. Цей експерт, після розгляду Ланьє симптоматики і функціональних обмежень, до висновку, що він “не може виконувати свої минулі або будь-яку іншу роботу, яка існує в суспільстві.”

Він також включає в себе чотири об’єктивних медичних тестів, які підтвердили його інвалідності:

1.А 22 вересня 2005 Електродіагностичний тест, який підтвердив його хронічної радикулопатії лівої і довів, що ніяких змін не відбулося, оскільки в 2003 році тест.
2.September 28, 2005 Електродіагностичний випробувань, виконаних на його лівий і правий лікті, що показала двосторонні нейропатія ліктьового. Доктор Зайделя вказав на цей тест як доказ, що Ланьє не зможе виконувати типові сидяча робота.
3.A 23 вересня 2005 МРТ хребта lumbroscal яка підтвердила вроджених і хронічних діагноз хвороби диска і представив додаткові докази здавлення спинного нервового корінця.
4.A 26 вересня 2005 МРТ шийного відділу хребта виконується, які підтвердили погіршення стану його багаторівневим остеохондрозу та стенозу в порівнянні з 2003 МРТ.

Відновлення рішення про відмову в довгострокові допомоги з непрацездатності робить його схожим заявнику більше не потребує інвалідності адвоката.

Ця інформація MetLife змушений переглянути своє рішення про відмову в Ланьє довгострокові допомоги з непрацездатності. Компанія страхування на випадок інвалідності скасував своє відмова у пільгах 14 червня 2006. Ланьє довгострокові допомоги з непрацездатності були відновлені, зворотну по 7 квітня 2006 року.

У той же час, соціальне забезпечення присудив Ланьє $ 60440 у зворотний переваг по квітень 2003 року. MetLife заявила, що у відповідності з політикою, Ланьє належить $ 55148 MetLife цього населеного пункту. Вони оголосили, що вони будуть його зниження щомісячної допомоги по $ 1990 він отримав від соціального забезпечення. Крім того, починаючи з січня 2006 року компанія страхування з непрацездатності перестануть платити йому переваги, поки він не погасив надлишкових сум допомог. Ланьє вирішили цей питання 12 січня 2006 року.

Допомоги по інвалідності адвоката кроки в знімок ще раз через рік.

MetLife надіслано Ланьє медичні записи двох нових медичних експертів для розгляду. MetLife клінічний фахівець відгуки файл і стверджувала, що доказів не в змозі підтримати інвалідності Ланьє. Крім того, Мері Л. Хейл, професійного консультанта реабілітації, відгуки 25 серпня 2005 PCE і більш свіжа 3 травня 2006 функціонального аналізу потужності.

Не звертаючи уваги на оновлені 5 грудня 2005 PCE, вона повідомила MetLife, що не було ніяких доказів на підтримку твердження, що здібності Ланьє були менше, ніж сидячий спосіб життя. MetLife відповів на цю інформацію, повідомивши Ланьє 6 лютого 2007, що компанія страхування на випадок інвалідності було дострокове припинення його довгострокові допомоги з непрацездатності ще раз.

Інвалідності адвоката Ланьє допомагав йому з привабливим відмови переваг 2 серпня 2007. Лист MetLife стверджував, що провайдер на користь страхування на випадок інвалідності була не в змозі розглянути інформацію, представлену від його соціального слуху Безпеки у своїй першій апеляції.

Лист інвалідності адвоката також вказав на той факт, що MetLife припустився помилки, спираючись на 25 серпня 2005 PCE. У комплекті з позовом був 19 лютого 2006 записку від доктора Зайделя заявивши, що він не бачив поліпшення здоров’я Ланьє з грудня 2005 року. Він містить чіткий пробою фізичних здібностей Ланьє.

У стані сидіти протягом 15 до 20 хвилин до того, щоб встати, репозиція, лежати або ходити протягом декількох хвилин.

Позбавлений можливості працювати за комп’ютером у себе вдома протягом більше 20 хвилин через спазми, які відбуваються в потилиці.

Біль у нозі збільшується до точки, де пацієнт ліг Якщо хворий сидить занадто довго.
Важко впоратися з емоційної точки зору.

Лікарі стверджують, MetLife медичної очевидно не в змозі підтримувати інвалідності.

MetLife відправлено звернення Ланьє до двох медичних консультантів. Обидва лікарі вирішили обмежити свої відгуки в медичній документації посилав до них MetLife. Ні говорив з Ланьє.
Доктор Реджинальд Гіббонс, психіатр, доктор діагноз критиці Зайделя, тому що він не замовив когнітивних тестів для оцінки того, Ланьє депресії і тривоги створений функціональних обмежень. Доктор Sandar Пеммараджу, фізичної фахівець з медицини, стверджував, що медичні свідоцтва не підтримав Ланьє нездатності виконувати сидячу роботу і піддав критиці відсутність формальної експертизи потенціалу в його досьє. Обидва лікарі подали свої доповіді з MetLife 21 серпня 2007.

Ці дві доповіді були спрямовані в лікаря Зайделя його відповіді 24 серпня. Він зробив це 28 серпня. Він зазначив, що він отримав тільки огляд Доктор Пеммараджу, так може тільки прокоментувати його. Він зазначив, що огляд Доктор Пеммараджу проігнорували багато з клінічних даних, припускаючи, що він не дивився на повну медичну карту. Він також зазначив, що повна функціональна оцінка потужністю не були замовлені, тому що не було жодного, хто був готовий заплатити за це.

Ще раз підтвердив доктор Зайдель порушення, які останнє обстеження підтвердило:
1.chronic шийки болю;
2.chronic біль у попереку;
3.left lumbrosacral радикулопатия;
4.right шийки радикулопатії;
5.fibromyalgia;
6.dysfunctional циклу сон-неспання;
7.objective зменшити діапазон рухів у шийному відділі хребта, м’який зниження обсягу рухів правого плеча, об’єктивні зниження обсягу рухів в поперековому відділі хребта, атрофії і об’єктивні наголошується в правої верхньої кінцівки та лівої нижньої кінцівки;
8.Radiographic доказів передових важких дегенеративних захворювань суглобів шийного відділу хребта і поперекового відділів хребта понад те, що можна було б очікувати для свого віку.

Якщо MetLife вважати цю відповідь, не було жодних доказів на адміністративний протокол, що він так і зробив. 6 вересня 2007 компанія страхування на випадок інвалідності надіслано Ланьє відмова листом.

Компанія страхування на випадок інвалідності дали наступні причини підтримавши рішення відмінити рішення виплатити допомогу з непрацездатності:
“[В]-й медичної документації доступні для огляду, ми прийшли до висновку, що файл не містить ступеня інвалідності, в результаті функціональних обмежень і обмеження заважають вам виконувати сидячий рівень зайнятості після 6 лютого 2007 року.

На завершення нашого огляду, ми визначили, що у вас є хоча медичні умови, які підтримують вас мають обмеження та обмеження, ви повинні бути в змозі виконувати сидячу роботу рівні. Ваші симптоми і діагнози не перешкодить вам виконувати альтернативних професій ототожнюється з альтернативним роботодавців. Таким чином, наші оригінальні рішення про припинення ваші довгострокові допомоги з непрацездатності після 6 лютого 2007 склала відповідно “.

Подальші медичні докази, що підтверджують інвалідність ігнорується.

Ланьє чув від MetLife знову 20 вересня. Цей лист показало, що MetLife проігнорувало листи д-ра Зейделя на 28 серпня, оскільки вона не включає ніяких додаткових об’єктивні клінічні докази, що підтверджує інвалідність Ланьє. Доктор Зайделя порядку ще два магнітно-резонансну томографію та Електродіагностичний тестування верхніх і нижніх кінцівок Ланьє, щоб виправити це.

Тести нервової провідності підтвердили наявність нейропатія ліктьового тунелю в обох ліктях і відхилень у функції нервів у ногах. МРТ показало відхилень. Невеликий центральний виступ на С4-С5 рівні злегка сплюснутий vental шнура, злегка скромний вихід направо і прилеглих до лівих виходом C5 нерви. МРТ також виявили, змішані biforaminal виступів, з правом виступи бути більше лівої. МРТ спостерігалося сплощення правого боку черевної в С5-С6 рівні.

М’який retrolisthesis і змішаних широкій основі зміщення з невеликим сплощення черевної у С6-С7 рівня, який примикав двосторонніх виходу C7 нервів було також відзначено. Всі ці порушення були розумні пояснення для рівня болю Ланьє повідомляється.

Інвалідність адвоката приймає довгостроковій інвалідності клієнта припинення в суди.

MetLife заявила, що жоден з цієї нової інформації не мав вплив на їх рішення про припинення переваги Ланьє інвалідності станом на 7 лютого 2007 року. Компанія страхування на випадок інвалідності стверджували, що нові результати випробувань датований вереснем 2007 року, незважаючи на те, що вони продемонстрували нездатність Ланьє виконувати сидячу роботу у вересні, не вдалося довести результати не змогли продемонструвати свою нездатність працювати в сидячої роботи в лютому того ж року .

Ланьє і його інвалідності адвокат почав діяти. Вони подали позов проти MetLife. В окремій статті, ми розглянемо, як страхування на випадок інвалідності Ланьє адвокат представив справа в Окружному суді США. Основна мета тут в тому, щоб показати вам, як страхування на випадок інвалідності компаній працюють. Наймання досвідчених адвоката страхування з непрацездатності з сильною репутацією є одним з наймудріших інвестицій ви можете зробити, якщо ви коли-небудь особою, робити інвалідності претензії.