ігри страхового відшкодування

Якщо ви ніколи не повинні були подати в страхову компанію, вважайте себе щасливчиком – великою кількістю способів ніж один. Хоча це приголомшливе, що ви не зазнали збиток досить суттєвими, щоб подати позов, ви також пощастило не довелося страждати від гри запевняють, страхування.

Як ви граєте в гру страхового відшкодування? Давайте просто скажемо, що є складніше, ніж кидаючи кістки, перетинаючи Go і збір $ 200. Поки об’єкт більшості ігор, щоб виграти, ця гра починається з втрати. Це не має значення те, що втрата, це може бути хрустів автомобіля, згорів будинок, крадіжки цінностей, пошкоджені водою килими і червонодеревника, перегоріли дах, або будь-яку кількість пошкоджень. Якими б не були втрати, що він народився таким ви мали справу.

Кожен тип має свої втрати власного пов’язаних суєти. Це робить гру більш складною! Давайте припустимо, що ваш будинок був затоплений завдяки прориву труби в стінах. Мало того, що у вас є втрати, у вас є основні безлад і потенціал для подальшого пошкодження (наприклад, цвіль, якщо будинок не сушать протягом 72 годин). Годинник цокає. Хіба це не весело?

Але ми тільки починаємо. У вас також є загрози безпеці для вирішення, аварійний ремонт зробити, страхові документи, щоб файл, пошкодження водою, щоб найняти професіоналів, і тимчасове житло знайти.

Тепер, ваш опонент робить поворот. Хто на іншого гравця в цій грі? Ваша страхова компанія і, так, вони грають проти вас. На кону потенційно десятки тисяч доларів, і це не монополія гроші, які ми говоримо. Це реально Казначейства США валюти.

Ви заплатили ваші премії і ви маєте право на справедливе врегулювання. Однак, страхова компанія це бізнес, який повинен мінімізувати втрати для того, щоб бути прибутковим. Це включає в себе зводячи до мінімуму втрати.

Страхові компанії часто мають контракти з «переважний» постачальників, які погодилися заздалегідь певні ставки, щоб заробити свій бізнес. Одним з перших кроків будь-яка страхова компанія робить це, щоб направити вас на свої улюблені постачальників.

Твоя черга. При використанні рекомендується підрядника страхової компанії може бути добре, якщо у вас немає переваг і не впевнені, куди звернутися за ремонтом, ви не зобов’язані дотримуватися їхніх рекомендацій. Більшість штатів дозволяють “клієнтові вибір”, тобто ви можете вибрати свій власний підрядника для ремонту, в цьому випадку, пошкодження водою відновлення компанії.

Ваш опонент свою чергу. Ваша страхова компанія знаходиться на правопорушення і пошлю регулятора у ваш будинок, щоб оцінити збитки. Цей регулятор є дружнім і симпатичним. Тим не менш, він є представником компанії, яка повинна мінімізувати втрати. Він, можливо, погляди на ті деформовані плінтусами або запропонувати шар фарби, а не повне видалення гіпсокартону. Крім того, він не обов’язково запропонує вам список всіх пошкоджених особистих речей.

Твоя черга. Тому що ваш опонент на злочин, ви повинні поставити сильну оборону. Початок за наявності або вашого підрядника або громадського регулятора страхування (страхової регулятор, який представляє вас) присутній, коли регулятор прибуває. Маючи професійний на вашому боці, менш очевидні пошкодження не забувають або недооцінюють. Крім того, є повна інвентаризація на руках документів на всі пошкоджені деталі, великі і маленькі. Це гарантує, що нічого не упускати з виду.

Гра продовжується з суперником кидати гори документів вашому шляху, вимога спростування, низького м’яча пропозиції врегулювання, непотрібних затримок і інші трюки від їхньої гри книги. Якщо ви граєте ваші картки справедливо, ви будете виробити справедливу пропозицію врегулювання, найняти авторитетний підрядника для ремонту, заміни пошкоджених елементів і відновити ваш будинок, щоб колишній стан.

Якщо ви повинні грати в гру страхового відшкодування, пам’ятайте, що ваша страхова компанія має величезну перевагу поля додому, тому що компанія грає в гру страхового відшкодування з дня на день. Ви граєте тільки кілька разів у житті – якщо пощастить.