є Medigap і жити своєю майбутньою без напруги

Не маючи медичної страховки є дуже поганою ідеєю. Травми є непередбачуваними і хвороби можуть спалахнути в будь-який момент. Отримання охорони здоров’я аж ніяк не дешево і витрати складаються досить швидко. Не маючи медичної страховки може означати фінансову знищити, якщо несподівані аварії або хвороби повинні придумати. Медична допомога є дорогою і ось чому це так важливо для багатьох людей, щоб знайти недороге медичне страхування. Один такий план є план Medicare доповненню або більш відомий як страховий поліс Medigap. Це зроблено для того доповнюють початковий план Medicare. Безкоштовна медична допомога програми соціального страхування у віданні уряду єдиної держави, забезпечуючи медичне страхування для людей, які у віці 65 років і старше, і які відповідають іншим критеріям.

Деякі люди вирішить придбати додатковий план Medicare, звані плани Медігеп страхування, щоб допомогти заповнити в отвори Original Medicare (частина А і В). Ці страхові поліси Медігеп стандартизовані CMS, але продаються і у веденні приватних компаній. Деякі Medigap проданих полісів до 2006 року може включати покриття відпускаються за рецептом ліків. Medigap проданих полісів після введення Medicare Part D з 1 січня 2006 року заборонено висвітлювати наркотики. Medicare правила забороняють Medicare бенефіціарів від того, як план Medicare Advantage і Медігеп політики. Medigap Політика може бути придбаний тільки бенефіціари, які отримують вигоду від Original Medicare (частина А і частина В).

Крім дванадцять Медігеп плани від А до Л М плану і плану N є два нових доповнення. З 1992 року плани були такими ж, але в 2010on 1 червня ці плани включені. У цій статті деякі переговори по M плану і планів плану N Медігеп страхування. Ці дві нові плани передбачають більш низький-преміум альтернативою існуючим добавки Medicare, і багато хто вважає, що ці нові плани будуть набирати обертів як дуже популярний вибір на ринку Medicare доповнення, зокрема, з майбутньою основні зміни в програмі Medicare Advantage.

План M, одна з двох нових стандартизованих планів званого плану M і N планом, використовує спільного несення витрат як метод, щоб зберегти ваші щомісячні премії нижче. Що це означає, що в обмін на трохи більш низькі щомісячні премії, тих, хто на M розколе Medicare Частина франшиза ($ 1068 у 2009 році) зі страховою компанією 50/50. Страхова компанія оплачує половину, і ви платите іншу половину. План M не покриває Medicare Part B франшизи на всіх, однак, Є немає офісу лікаря доплати після виконання частини B франшизи. Більшість аналітиків проекту премії цього плану, щоб бути приблизно на 15% нижче поточних F (найбільш поширений плану) премій. План також використовує N спільного несення витрат як спосіб зменшити Ваші щомісячні премії. Однак замість того, використовується франшиза обміну методом, як і М, він використовує доплати, щоб допомогти зменшити страхових внесків.

Але завжди придивіться уважно, що ви відчуваєте ваші потреби, роблячи Медігеп плани медичного страхування. В іншому випадку ваші застосування для цього буде не досить плідною. Ви можете прийняти рада від консультантів Медігеп страхування.