є третьою безпечною страхування цивільної відповідальності

Страхування відповідальності перед третіми особами часто найдешевший вид страхування, надає лише мінімальну суму покриття. Це просто, щоб гарантувати, що якщо ви перебуваєте в зіткнення, обидві сторони детально висвітлені – це про нього.

З точки зору безпеки, не повинно бути ніяких реальних проблем для водія. Той факт, що у вас є кришка, навіть якщо він є юридичною мінімум, ви не суперечать правилам і будуть компенсовані, якщо ви знаходитесь в аварії, яка була не ваша вина. Якщо зіткнення відбувається, що ви винні в інших транспортних засобах, що беруть участь компенсуватиметься від вашої страхової компанії, хоча ви будете нести відповідальність за ваші власні ремонти.

Звичайно, це обмежене кришка не буде ідеальним для всіх. Той факт, що це так обмежені залишає вас відкритим для будь-якої кількості інших потенційних небезпек, що автомобілісти особа. У той час зіткнень, звичайно, одна з головних причин позову, крадіжок і вандалізму можете також залишити вас виразно зі своєї кишені. Страхування цивільної відповідальності саме по собі не буде охоплювати вас для цього.

Часто, однак, це дуже простій формі кришки є найбільш підходящим або доступним для водіїв. Це особливо вірно в ситуації, коли претензії були зроблені раніше (який тоді зростанню премій) або автомобіля, який ви шукаєте, щоб застрахувати має дуже низьку фінансову цінність.

Тому, коли не повинні ви обираєте страхування відповідальності перед третіми особами?

Було б нерозумно, щоб просто отримати в страхування, якщо у вас є автомобіль, який має велике значення. Це просто, тому що якщо вона списується, ви не будете мати право на повну компенсацію, в рівній мірі, якщо він пошкоджений в результаті пожежі або крадіжки ви не отримаєте нічого для ваших неприємностей. У цьому випадку ви стоїте втратити багато грошей, як наслідок.

Додаткові витрати третіх осіб, пожежі та крадіжки або повне каско в цьому випадку, безумовно, зробить хороший фінансовий сенс. Так, ваша премія буде вище, але вам не доведеться сидіти всю ніч чи цікаво, що автомобіль ви чули женуть геть був ваш чи ні.

Коли третя сторона працює особливо добре

Ви також можете виявити, що деякі страховики не зможуть запропонувати вам всеосяжне покриття просто через вік вашого автомобіля. Це може означати, що він або повинен бути належним чином покривається страховою компанією престижу, або якщо вона має низьку цінність, що ви йдете на третій стороні тільки.

Це відбувається в результаті частин, які значно дорожче старше і / або рідше вашого автомобіля. Це робить замін надзвичайно дорогим і побачить страховика необхідності виплачувати величезні суми у разі будь-яких претензій. В результаті, премії буде або дуже високою або просто не будуть доступні.

Як згадувалося раніше, це також чудова можливість для нових водіїв або тих, хто був залучений в претензій, раніше для зниження витрат. Часто автомобіль не буде мати багато на шляху з внутрішньої цінності і, отже, мають широкий авто страховий поліс, який коштує майже так само, як ви витратили на автомобіль, в першу чергу є необхідним.

Страхування автомобіля партія є абсолютною голою покриття мінімум, і не без підстав. Це не для всіх, і, звичайно, не був би рекомендований для всіх, хто має новий автомобіль або цінні. Поки ви не отримаєте всі складові частини, які входять в повністю всеосяжної політики, такі, як техдопомоги, вітрове скло кришки і великі судові витрати, ви будете мати економічно ефективні політики, яка знаходиться в межах закону і захистять Вас, якщо ви берете участь в шунта.