є трести «падаючих на попередження з техніки безпеки”

Відповідно до недавнього дослідження дії проти медичних аварій (AVMA), сотні здоров’я трасти не змогли прийняти рішення з безпеки пацієнтів оповіщення, потенційно поклавши життя пацієнтів ризику.

Національна асоціація безпеки пацієнтів (NPSA) аналізує звіти пацієнта інцидентів безпеки і, використовуючи ці звіти, розробляє рекомендації з безпеки пацієнтів, які будуть використовуватися NHS. При виникненні проблем, Центрального системи оповіщення в Англії та Уельсі використовується для випуску попереджень безпосередньо до здоров’я трестів. Оповіщення охоплюють широкий спектр тем, від вакцин для ідентифікації пацієнта. Типи оповіщень Звіти включають швидку відповідь, агент безпеки пацієнтів і безпечніше Сповіщення практика. Рада випустив призначена для мінімізації ризику для пацієнтів у турботу NHS через помилки, пов’язаної з наркотиками, хірургії або інших процедур. Після оповіщення була випущена, NHS потрібно прийняти деякі форми дії у відповідь.

Це послання доходять?

Тим не менш, доповідь AVMA показує, що майже 75% лікарень у Великобританії не змогли діяти на 53 попереджень випустила більше п’яти років у період між 2004 і 2009 роками. Ці сигнали включені, що стосуються одного ін’єкційних препаратів. Це попередження було видано після 25 смертей і 28 випадків заподіяння серйозної шкоди були зареєстровані в період з січня 2005 року по червень 2006 року. Інші вирішуються миття рук для запобігання поширення серйозних інфекцій, заходів, щоб уникнути поживні трубки бути встановлені неправильно, і спрямованої на поліпшення безпеки для пацієнтів, які отримують високі дози морфіну.

Пітер Уолш, виконавчий директор AVMA, заявив, що “життя яких поставлена ​​під загрозу”. AVMA виявила близько 200 трестів, які не реагували на попередження, яка була випущена п’ять років тому. У відповідь на це Міністерство охорони здоров’я заявило, що: “Ми очікуємо, що всі NHS довіряє вимог безпеки, оповіщення та для запису та дії їх. Однак, не всі організації можуть бути оновлення системи надійно і своєчасно. Департамент незабаром бути видача всіх NHS організацій формального нагадуванням про їх зобов’язання зробити це. “Тим не менше, г-н Уолш сказав, що” є насправді ніякої системою для систематичного контролю дотримання і наступні з трестами “.

Наслідки не будуть діяти на попередження можна добре спостерігати в доповідь, зроблений Channel 4. У доповіді вивчається смерті Пол Річардс від передозування наркотиків раку в 2007 році. Його дружина дізналася, що згодом у лікарні турбота від нього не змогли діяти на попередження про ін’єкційних препаратів, які могли б врятувати його життя. Незабаром після смерті пана Річардса, попередження було випущено в лікарні, зокрема про рак наркотику. Місіс Річардс з тих пір стало відомо, що 10 NHS трасти не прийняли цей рада на борту, надаючи правдоподібність заяви пана Уолша про життя того, щоб бути відсутні в небезпеці.

Проте, Міністерство охорони здоров’я прагне здійснювати заходи безпеки, заявивши, що з квітня 2010 року всі NHS трасти повинні будуть зареєструватися в CQC (Догляд Якість комісія). З цього моменту, це буде обов’язковим для організацій, NHS повідомляти про серйозні інциденти безпеки пацієнтів, поліпшення виявлення та моніторингу інцидентів.

Ця ситуація і реакція трестів на критику нівелюється на їх за відсутність реакції на попередження може мати серйозні наслідки для пацієнтів, які відчувають, що їх відхід був скомпрометований в результаті. Також з цікавістю спостерігає є юридичні організації, що представляють тих пацієнтів, в результаті чого вимоги про виплату компенсації проти NHS для помилки у догляді та лікуванні стандартам. Якщо буде доведено, що NHS трасти не відповідає правильно, щоб ці сигнали, це може бути, що ми бачимо збільшення числа людей, що мають поважні причини, щоб подати до суду на NHS.