є терміном право страхування для you_

Мені чомусь завжди здається, що отримую багато пошти в цей час року на тему “страхування життя”. Більшість хочуть знати переваги та підводні камені Термін страхування життя в порівнянні з постійними страхування життя.

Термін страхування життя на сьогоднішній день є найбільш економічно ефективним способом забезпечення поліс страхування життя доступні для широкої публіки. Термін страхування життя охоплює певний період часу – зазвичай політика буде працювати протягом періоду 5, 10 і 20 років. Як вік застрахованої збільшується, вартість премії буде збільшуватися. Премії розраховуються на смертність, яка, як правило, залежить від осіб віку, статі і чи є це особа використовує тютюн.

Цей тип політики дозволяє застрахованій або власника платити премію за набір узгодженого терміну. Страхова компанія надає грошові вигоди бенефіціару у разі смерті застрахованої протягом цього періоду. Як правило, вигоди, отриманої у зв’язку із смертю застрахованої доходу оподатковуються.

Є чотири партії в термін страхування життя: (1) власник той, хто платить премію, (2) застрахованій один на смерть якого, з нагоди втрати годувальника (номінальна вартість) піде на рахунок одержувача; (3) бенефіціара це той, хто буде отримувати доходи від страхування на смерть застрахованого і (4) страховик є компанією, що надає страховку. Залежно від страхової компанії ви обираєте, премії можуть виплачуватися щомісяця, щоквартально або щорічно. Наприклад, Фред платить $ 50 доларів на місяць для компанії XYZ по страхуванню життя Маргарет (його дружина) протягом 10 років. Якщо Маргарет вмирають під час 10-річний договір, XYZ компанія буде платити $ 25 000 з Джо (син Фреда і Маргарет). Тут застрахований Маргарет, власник поліса є Фред, бенефіціаром є Джо і страховик Компанія XYZ. Якщо Маргарет не вмирає протягом 10 років, XYZ Компанія не нестиме відповідальність платити будь-які гроші на будь-якої зі сторін. Часто власник і застрахований ж. Тобто, людина купує політику, щоб покрити його власної смерті і призначає вигодонабувачем. Чоловіки й дружини часто страхувати один одного в разі смерті.

Що таке термін страхування життя? Це юридичний контракт з умовами і на себе ризики. Іноді може бути спеціальні положення в угоді як самогубство умовах, де на самогубства застрахованої, немає ніякої користі нарахованих бенефіціару. Термін страхування життя базується на двох концепціях: (1) Теорія зменшення відповідальності і (2) Купівля термін і інвестувати різницю (BTID). З Термін страхування життя, відповідальності або зобов’язань компанії страхування знижує як політика досягає своєї зрілості. Що робить Термін страхування життя найбільш економічно ефективним видом страхування доступні для громадськості в тому, що немає ніякої грошової вартості на кінець періоду. Дослідження показали, що рівень смертності в термін страхування життя може бути, навіть в 1%. Таким чином, концепція BTID.

Замість того, для постійного страхування життя (десь після закінчення обумовленого терміну, власник буде нараховуватися деяким грошовою допомогою і є економія компонентом в ньому) вважається дешевше купити термін страхування життя і піклуватися про економії компонентів Інвестиції в інших областях.

З даний час на ринку дає гарну віддачу від інвестицій, покупки Термін страхування життя є більш привабливим варіантом, ніж постійне страхування життя.

Є думка або питання, яке ви хотіли б, щоб я відповів, то напиши мені! http://www.CarlHampton.com