є суспільний вибір більш популярні більш популярним, ніж очікувалося

Можливість за підтримки уряду суспільний вибір медичного страхування ближче, ніж будь-коли, хоча і не без протиріч. Президент США Барак Обама схвалив його, але більшість політиків-демократів ухилялися від його підтримки. Республіканці висловили свою незгоду, попередивши, що система, подібна Канади та Західної Європи призведе до нормованим і більш низької якості охорони здоров’я. Ці побоювання отримали багато уваги в пресі, проте, схоже, що більшість американців у CBS News опитування (62%) виступають за державне страхування здоров’я плану те саме що Medicare, яка часто співпрацює з приватними страховими компаніями. Реформа охорони здоров’я противники бачили деякі вдалося переконати інші їх думку, не було на 10% вище підтримки такого плану в червні, до відомої зустрічі ратуші який представив конгресмени на амбразуру з пристрасними противниками суспільного вибору. Ті, на Medicare як правило, мають позитивну вид програми, хоча є скарги державної бюрократії та неефективності, а також недостатнє виплати лікарям. Коли посилання на Medicare видаляється, нижче, але все дивно високий відсоток людей, 53 відсотки, висловилися на підтримку уряду пропонує план медичного страхування.

Чи означає це, що в суспільній варіанті законопроекту про реформу охорони здоров’я гарантується? Ні. По-перше, Сенат і Палата представників комітетів повинні об’єднати свої рахунки разом, щоб представити єдиного законопроекту обома палатами Конгресу. У той час як квартири відповідно відкритими для громадськості варіант, це дуже малоймовірно, що сенат дозволить будь-якій реформі медичного страхування рахунок включаючи оце. Демократи на волосок більшість у Сенаті, ледь вистачає, щоб передати будь-який законопроект про реформу. Сенатор Олімпія Сноу Мен, єдиний республіканець, який проголосував за реформи охорони здоров’я, майже напевно проти здоров’я бігу уряду страхової варіант, а декілька консервативних демократів також висловили побоювання. У той час як Обама виразно затвердити законопроект з громадськістю опції включені, неясно, чи буде він погодитися на реформу без Medicare для всіх стиль програми.

Багато американців вважають, що нинішня система медичного страхування не є ідеальним. Тим не менш, вони не погоджуються про те, що повинно бути зроблено. Значна меншість американців, у тому числі 57% республіканців, не на користь того, що вони вважають, державна медицина, а не здасться без бою в цій битві охорони здоров’я. Цей бій також відображає розрив між поколіннями: суспільний вибір підтримується практично 70% людей у ​​віці до 45 років, але тільки 49% осіб старше 65 років. Є кілька можливих пояснень цьому, у тому числі той факт, що все більше молодих людей, як правило, незастрахованих (на відміну від літніх людей, у яких вже є Medicare) і що молоду аудиторію є більш ліберальним ухилом в цілому. Незалежно від того, Конгрес вирішує зробити з реформою охорони здоров’я, вона викличе багато суперечок серед своїх виборців.

(Зображення: спікер Пелосі під CC 2.0)