є страхування Medicare доповненню (Медігеп) дійсно варто витрат

Мета полягає в тому, щоб залишатися здоровим і жити довше, чи не так? Що це означає з точки зору життя витрати на медичне обслуговування? Чим краще ми на живуть довше, тим більше ми в кінцевому підсумку витрати на охорону здоров’я.

Якщо ви серйозно ставитеся до розробки вашого найкращого виходу на пенсію, планування профілактичної допомоги і підготовки до великим медичні витрати мають вирішальне значення. Це не надто відрізняється від покупки авто або страховка домовласника. Ми всі сподіваємося, що ми ніколи не повинні використовувати страхування, але ми захищені від дроблення боргів, щоб бути на безпечній стороні.

Що ви можете очікувати від медичної допомоги?

По-перше, необхідно пам’ятати, що Medicare не охоплює всі медичне обслуговування, і не платити за 100 відсотків багато послуг, які вона охоплює. Частина займається медичної допомоги на дому, хоспісі, лікарні і кваліфікований догляд. Ви повинні зустрітися $ 1100 за франшизу захворювання до вашої сторони покриття почнеться. Після цього, частина плати буде охоплювати госпіталізації витрати протягом перших 60 днів, але це тільки платить за частину добової вартості, починаючи з 61-го дня.

Частина B ручками послуги лікаря, та інші послуги, які не підпадають під частину А. Після того як ви зустрілися з $ 155 річної франшизи, частина У платитиме 80 відсотків попередньо затвердженої суми програми Medicare. Ви несете відповідальність за інших 20 відсотків, а на будь-яку суму ваші звинувачення лікареві, що перевищує попередньо затвердженої суми.

що ви можете очікувати від страхових Medicare доповненню?

Страхування Medicare доповненню, також відомий як Медігеп, пропонує вам 10 різних планів для покриття прогалин у Medicare таким чином, щоб найкращим чином відповідає вашій ситуації. Це важливо, щоб ви могли отримати покриття вам потрібно, не сплачуючи за переваги вам не потрібні.

Дев’ять Медігеп плани будуть платити за це $ 1100 частина франшизи і багато з них також платять за $ 155 Частина В франшизи. Всі Медігеп планів буде оплатити суму для співстрахування лікарню звинувачення після 60-го дня, і вони також платять на загальну суму відшкодування Medicare за додаткові 365 днів у житті.

Відразу ж після госпіталізації, частина також буде платити протягом 20 днів у кваліфікованого медичного догляду, щоб допомогти з реабілітацію і отримувати ваші сили, так що Ви можете піклуватися про себе, коли ви повернетеся додому. Якщо вам потрібно більше ніж 20 днів, ви повинні заплатити за частину щоденного витрат, яка називається співстрахування суми. Вісім з Medigap планах заплатити за це співстрахування суми, яку ви будете платити через 20 днів.

Два Медігеп плани охоплюють ваш річний B Частина франшизою $ 155 за послуги лікаря. Ця франшиза зростає кожен рік, тому Medigap платить за 100 відсотків франшиз Medicare для будь-якого заданого року.

Навіть після виконання частини B франшизу, ви тільки покрита на 80 відсотків попередньо затвердженої суми програми Medicare. Коли лікарі не визнають, що Medicare-затвердженої суми, вони виставити рахунок за різницю між тим, що Medicare буде платити і що вони можуть на законних підставах стягувати. Як ми всі знаємо, лікарі стягують зовсім різні суми за ту ж саму процедуру. План Медігеп F платить за 100 відсотків усіх цих надлишкових зарядів. Які дійсно можуть скоротити ваші марнотратний плати! Для декілька нижчою премії, план G оплачує 80 відсотків надлишкових зарядів лікаря.

Якщо ви сподівалися поїхати під час виходу на пенсію, знайте, що Medicare не платитиме ні копійки за будь-яку екстрену медичну допомогу вам може знадобитися під час подорожі за кордон. Сім Медігеп планів буде охоплювати 80 відсотків вашого невідкладну медичну допомогу, навіть якщо ви подорожуєте по чужій країні. Ці плани покривають ваші витрати до 60-денні поїздки з лише $ 250 франшизи. Перевірте кожен план на все життя максимум, хоча, щоб переконатися, що ви отримаєте те, що ви очікуєте.

Якщо ви зберегли ваші страхові внески з низьким високої франшизи політики, перш ніж виповнилося 65 років, ви будете раді почути, що деякі страховики також пропонують високої франшизи версії Медігеп Плани F і J. Ці плани платять ті ж переваги, що й стандартної версії F і J плану після виконання $ 2000 річної франшизи.

збереженні витрат на охорону здоров’я під контролем

З вибором 10 Медігеп плани, ви можете вибрати, переваги вам потрібно. Поки ви відносно здорові, ви зможете змінити плани, коли ваша ситуація вимагає різний набір переваг. Без Medigap додаток, ви можете дізнатися, занадто швидко, як прогалини в охопленні Medicare насправді накопичуватися і погрожувати вам під контролю витрат охорони здоров’я.