є страхування критичних захворювань, що насправді життєво

Це дуже загальний факт, що ймовірність розвитку критичного захворювання є відносно високими. Статистика показує, що існує 1 в 5 шансів для чоловіків і 1 з 6 шансів для жінок, які критичного захворювання буде перешкоджати їхній роботі. Тепер, критичних страхування життя хвороба не змінює того, що ви можете укласти контракт хвороби, однак, він може просто забрати інших потенційних проблем, які можуть статися, таких як іпотечні виплати і так далі.

Основна маса людей буде мати поліс страхування життя, деякі люди стверджують, що вони мають першорядне; найбільш повний і дорогий політиці є доступний від ринку, з повним охоплює хвороба термінал включений. Це все гарні і чудово, але нічого з цього не буде включати в себе критичні проблеми хвороби. Це де більшість людей потрапляють, так як вони мінімально не знаю різницю. Політики є невиліковною хворобою, коли ваш GP дозволяє дізнатися, що у вас є не більше 12 місяців, щоб жити, в той час як основні політичні хвороби може тривати роками без прогноз на тривалість життя, таких як сліпота, глухота або серцевий напад і так далі.

Однак його не тільки подив, чому багато людей не мають критичної політики хвороби, інші причини включають швидкість критичних премій життя хвороби кришку. Так, це дорожче, але це не точна наука, що існує набагато більше шансів ви договірних хвороби, ніж померти до досягнення пенсійного віку. З іншого боку, враховуючи розчісування ви критичного захворювання та страхування життя буде працювати дешевше, насправді іноді це може бути, що набагато дешевше, фрагмент страхування життя практично повністю безкоштовно.

Одним з найбільш важливих факторів, на моє переконання в тому, що багато страхових компаній перетворити критичних претензій хвороби. Такі компанії включають Standard Life, який відкрито визнає, що вони повертають вниз приблизно на 20% всіх вимог. Це аспект легко зрозуміти, і це зробило б будь-яке скептично витрачати гроші, які ніколи не можуть бути використані.

Не всі провини на страхову компанію, тим не менш, багато проблем просто читання, кидаючись і приймаючи як належне помилок. Просто тому, що однієї покупки критичної хвороби політики не означає, що вони покриті від усіх хвороб. Різні страхові компанії охоплюють різні хвороби, і її до вас, щоб дізнатися, які саме.

Ще однією проблемою є основним розкриття всіх необхідних елементів у формі заявки. Дуже простий приклад було б відзначити, що ви курите. Якщо у вас є серцевий напад, це, можливо, під впливом вашого куріння спосіб життя. Страхова компанія буде зайшли на цю ризику і могли б покласти ваші премії вгору. Ви також можете подивитися на це як якби ви здійснювали шахрайства, щоб заощадити гроші, все одно що намагатися уникнути податківця наприклад.

Таким чином, щоб укласти, не турбуйтесь, залишаючи будь-які відомості і не забудьте читає книгу страхування умови. Це не такий складний процес, щоб зробити, і я впевнений, багато людей, шкодую, що не робить це.