є страхування автомобіля виплата правої або списання

Кет Jukes, страхувальник на LV =, був залучений в аварії, коли її машина була оголошена списання. Вона заплатила більше £ 7000 за це і мав накрутив тільки 16500 миль. LV = дала місіс Jukes чек на £ 4300 після виявлення, що дві машини в її області в подібній вартості умови, що суми.

Тим не менше, г-жа Jukes розшукали дві машини і повідомив, що не був у її околицях, і інші були продані. Крім механіки повідомив їй, що через низьку пробіг свого автомобіля це буде коштувати до £ 500 до £ 725 більше, ніж виправити її страхової компанії дав їй.

Місіс Jukes сказав: “LV = зробила все це надзвичайно напружений. Я не можу купити автомобіль для його оцінки в цій області, особливо з таким невеликим пробігом. ”

LV = відтоді підняли суму до £ 5000 і відмовився від надлишку.

Джонатан Lelliot, клієнт у Норвічі Союз, була спроба підняти страхову суму за його списаних автомобілів. Йому запропонували 3000 фунтів стерлінгів, але бачив подібні автомобілі у своєму районі для продажу на £ 600 до £ 1000 більше. Пан Lelliot послав фотографії свого автомобіля, щоб страховики, щоб показати свій стан, але Norwich Union не збільшили свої виплати.

“З двома дітьми нам потрібні дві машини,” сказав він, “Норвіча союзу в даний час дуже важко. Я не намагаюся, щоб отримати більше, ніж я думаю, що автомобіль коштує я просто хочу справедливої ​​виплати. ”

Розбіжності можуть виникнути, коли страхові компанії оцінюють вартість автомобіля, які призводять до страхувальників бути розчаровані, коли вони отримують виплати, тому що їх машина списана.

Оцінки страховиками не завжди враховують регіон страхувальник живе, і пору року. Наприклад міські райони можуть не мати необхідності Landrovers тому вони зазвичай коштують дешевше, ніж у сільській місцевості. Автомобілі з втягування даху буде більш затребуваний в більш м’яких місяців, а не в зимові місяці.

Приблизні ціни По страхові компанії також повідомили зменшити, тому що страховик не взяти на борт, що машина була в хорошому стані.

Представник від фінансового омбудсмена, сказав: “Очікується, що автомобіль експлуатується протягом багатьох років буде проявляти ознаки зношування. Ми не очікуємо, щоб зробити відрахування на незначні недоліки, які були результатом зносу. ”

Інше питання, піднятий незадоволених страхувальників в тому, що досить часто, що ті, хто отримує чек від своєї страхової компанії для своїх списаних автомобілів не знають, що якщо вони його перевести в готівку вони приймають цю суму. Отже, вони навряд чи отримають додаткові перевірки. Рада, щоб перевести в готівку чек і включають в себе лист, пояснюючи, що переведення в готівку це не прийняття оцінки автомобіля у страховій компанії.

Для тих, хто стурбований знизилася вартість їх автомобіля вони можуть розглянути Гарантована політика захисту активів. Це свого роду страхування автомобіля, який покриває дефіцит між тим, що оплачуються страховою компанією для списання і кількість застрахованих сплатили за транспортний засіб.